Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15222 організацій (25388 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Сайти-візиткиХолодтехноцентр, гурт Железняк [htc] → Про нас

"Холодтехноцентр" – підприємство, яке спеціалізується на продажі, встановленні, обслуговуванні та ремонті різноманітного холодильного обладнання та систем кондиціонування. Знаходиться організація в місті Чортків. Проте, це не означає, що фахівці підприємства працюють лише у цьому регіоні. Насправді географія їхньої діяльності поширюється навіть на Європу. Адже репутація “Холодтехноцентру” формувалась впродовж 15 років, а тому цим людям вірять та пропонують реалізовувати чи не найскладніші технічні проекти.

Діапазон послуг – дуже широкий. Центр орієнтується як на продаж, монтаж та сервіс побутового обладнання, так і на виконання з реалізації промислових проектів. Тобто, спеціалісти підприємства можуть вам допомогти вибрати якісний холодильник, морозильник чи кондиціонер для квартири за нижчими від ринкових цін. Проте, якщо ви власник підприємства чи організації і вам потрібне більш потужне промислове обладнання, то і з цим проблем не буде. Надавати широкий діапазон послуг дозволяють виробничі потужності "Холодтехноцентру", а також кваліфікація працівників, що працюють тут. Холодтехноцентр володіє власними ремонтними приміщеннями, має чималу матеріально-технічну базу й можливості здійснювати весь цикл надання послуг. Працює в ньому 8 дипломованих за профілем фахівців, які спроможні не лише на монтаж чи ремонт, а й на створення складної інженерної схеми.

Ціни на обладнання і послуги в “Холодтехноцентрі” не “кусаються”, а навпаки дуже здивують замовника. За роки якісної роботи підприємство налагодило зв'язки з українськими та закордонними продавцями техніки чи не усіх світових виробників. Тому можуть купувати товар із значними знижками, які відчують і їхні клієнти. Окрім того, працівники знають, де швидко і за доступними цінами придбати допоміжне обладнання для промислового холодильного чи кондиціонуючого обладнання. Бо ж, як зазначають спеціалісти, придбати дорогий, потужний кондиціонер в магазині може кожен. Проте, якщо неправильно підібрати допоміжне обладнання та з порушеннями провести монтажні роботи, то і користі з придбаного агрегату буде небагато. Варто зазначити, що на все своє обладнання та роботу організація надає гарантію. Та й навіть по закінченні терміну її дії фахівці центру все одно допоможуть своїм клієнтам.

До речі, працівники “Холодтехноцентру” проводять своїм клієнтам вичерпні безкоштовні консультації. І можуть фахово пояснити, що конкретно потрібно людям. Інколи такі бесіди дозволяють людині зекономити не лише значні кошти, а й здоров'я. Основне завдання будь-якого магазину – продати людині річ. А на такі моменти як – технічні характеристики приміщення, потреби людини, потужності обладнання – продавці не зважають. Хоча, якщо врахувати такі дані, як розповідають на підприємстві, людина отримає справді те, що їй потрібно, а не те, що магазин продасть. Бо часто трапляються казуси і після порад низькокваліфікованих продавців магазинів: у квартирах людей опиняються надпотужні дорогі кондиціонери та холодильні установки вартістю до десятка тисяч гривень, хоча цілком би вистачило і приладу втричі дешевшого.

Репутація "Холодтехноцентру", як уже зазначалось, – міцна. За роки роботи підприємство допомогло сотням людей. На рахунку центру є чимало магазинів, фірм, офісів та виробництв, які вони обладнали. З останніх грандіозних проектів – консультація в монтуванні обладнання та безпосередній запуск виробництва на заводі з виробництва морозива, який працює в Єривані. Також є здані об'єкти і в Польщі.

Напевне, складовою такого успіху є й те, що керує "Холодтехноцентром" людина, яка любить те, чим займається, і навіть більше – є вихідцем з династії фахівців даної галузі. Ігор Железняк – керівник фірми, з юних років вчився ремонтувати та монтувати обладнання під керівництвом свого батька. Знайти майстра кращого за нього не лише в Чорткові, а й на Тернопільщині – важко. 

Але не лише цим цікавий Ігор Железняк. Його можна охарактеризувати словами класика: "Талановита людина – талановита в усьому". І це не пафосні слова, бо будучи успішним підприємцем та керівником потужної фірми, пан Ігор ще й музикою займається. І займається не аматорсько, а на професійному рівні. Він керує музичним гуртом "ЖЕЛЕЗНЯК". Назва така, бо ж сформувався колектив наприкінці 80-х років з трьох братів Железняків. 


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки