Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15233 організацій (25405 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Сайти-візиткиХолодтехноцентр, гурт Железняк [htc] → Гурт "Железняк"

Ігор Железняк, будучи успішним підприємцем та керівником потужної фірми Холодтехноцентр, займається ще й музикою. І займається не аматорськи, а на професійному рівні.
Логотип Музичний гурт Железняк Чортків

Він керує музичним гуртом "ЖЕЛЕЗНЯК". Назва така, бо ж сформувався колектив наприкінці 80-х років з трьох братів Железняків. Проте, зараз лише пан Ігор залишився вірним любові до музики і зібрав довкола себе талановитих людей. Талановитих настільки, що гурт здобув статус "Заслуженого". Тобто, музики – професіонали своєї справи. Налічує колектив 5 чоловік. Їхня музика – це 100% живе виконання народних та авторських пісень і власних переробок.

Музика "ЖЕЛЕЗНЯКА" особлива, адже серед інструментів навіть є така рідкість, як перкусія. Гурт грає на різних урочистих заходах та святкуваннях. Їх запрошують в інші райони, області і навіть на гастролі за кордон. Проте, грають вони найчастіше в Чорткові та довколишніх селах, адже полюбляють створювати файну забаву на весіллях, ювілеях чи корпоративах.

Люди ж, які побували на виступах колективу, стверджують, що забава справді файна і запам'ятовується надовго. Бо ж талант, закріплений роками репетицій та практики, вроджена харизма музикантів та відповідальний підхід до справи будь-яку подію перетворюють у грандіозне видовище.

Музика, яку грає гурт, найбільш популярна та найбільш жадана серед народу. Нині в репертуарі гурту – сотні ліричних, танцювальних та сучасних пісень. Гурт "Железняк" запрошує до веселого настрою на весіллях, концертах та різних урочистостях. Секрет успіху – стовідсоткова жива музика.

Репертуар гурту включає традиційні весільні награвання, українські традиційні танці, ліричні пісні, українську естрадну, фольклорну музику та шансон - все, щоб веселити людей та створювати хороший настрій. Також можемо організувати конкурси та повне проведення урочистостей. Отже, ми професійно забезпечимо музичний супровід весіль та інших урочистих подій.

Окремі учасники гурту брали участь у фестивалях: «Червона Рута» (1992р.), «Фестиваль фольклору» - Польша (2006 - 2009р.р.), Словакія (2008-2009р.р.), також щорічних фестивалях та відзначеннях.
Склад музичного гурт уЖелезняк Чортків

 Зв'яжіться з нами: м.Чортків, вул. Копичинецька, 33 тел.: 3-90-21, 3-30-21, моб.: 098-631-03-35, 066-342-94-90


Ось декілька світлин з життя гурту (натисність на мініатюру зображення задля його збільшення):Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки