Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15233 організацій (25405 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
Сайти-візиткиЕлітні сходи [elitshody] → Про нас

Сходи, балясини з натурального дереваЯкісні дерев’яні сходи за «справедливою» ціною

Якісні, ексклюзивні сходи з натурального дерева за справді низькою ціною. Такі поняття, як «якісні»», «ексклюзивні» та «низька ціна», нажаль, в Україні, поруч не стоять. Проте повірте – бувають винятки.

Мова ведеться про підприємця Юрія Верему, який працює по усій Західній Україні. І працює не просто аби щось продати чи зробити нашвидкуруч, а для того, щоб на найвищому рівні задовільнити потреби людей, а потім їх ще й ціною здивувати. Займається підриємець виключно виготовленням та встановленням дерев’яних сходових комплексів (сходи, поручні, балясини та ін.) “під ключ”.

Традиційно майстри, які працюють з деревом, принагідно ще й меблі «клепають», вікна та двері роблять. ПП Верема не з таких. В роботі він керується принципом: «Справжнім професіоналом, майстром навіть творцем, можна бути лише тоді коли займаєшся однією справою». Такої думки дотримуються й колеги підприємця. За декілька років роботи такий, так би мовити лозунг, приніс підприємству популярність на ринках сусідніх областей. Від недавна працюють майстри з виготовлення дерев’яних сходів та їхнього встановлення і на Тернопіллі.

Сходи, балясини з натурального дереваОтож розглянемо основні переваги цього виробника. Перш за все – низька ціна. Вона відсотків на 20 нижча від пропозицій конкурентів. Чому? Все просто – безперебійні джерела постачання сировини без посередників з лісозаготівельних підприємств та лісництв. Насправді можливість купувати в виробника – на руку замовнику. Адже підприємець може запропонувати клієнту сходовий комплекс, скажімо, з бука за такі ж гроші як місцеві майстри пропонують сосну. А різниця між тими породами дерев – колосальна.

Також ціну знижує й той факт, що підприємство має свій транспорт, яким сировину возить в одну з областей для обробки. Здавалось б: навіщо кататись сотні кілометрів? Але для кінцевого результату це вигідно. Та й підприємство, яке обробляє дерево, – працює з іноземним обладнанням. А це - ідеальна відповідність розмірів, максимальна якість обробки. Співпрацює підприємство й з різьбярами. То ж якщо хтось хоче поручні чи балясини з різьбленням і не заводським, а ручним – не проблема.

Найцікавіше, до речі, що замовник часто навіть не знає, що його сходи перш ніж набули неповторного вигляду, добряче покатались по Західній Україні. Незнання це виникає тому, що від миті замовлення, обговорення дизайну та замірів, до завершення монтажу, проходить лише декілька тижнів.

Ще одна перевага сходів, які пропонує підприємець Юрій Верема – їхня екологічна безпека. Часто до нас везуть деревину з різних нелегальних регіонів, а дерево з яким працює підприємство – виключно з Карпат та Закарпаття.

Сходи, балясини з натурального дереваДо переваг, можна віднести й кваліфікацію працівників, які співпрацюють з підприємцем. Приміром майстри, які проводять заміри в замовника – окрім всього ще й дизанери. Тож підкажуть не лише матеріал, розміри та місце встановлення, а й саму форму, колір, стиль. Тільки таким чином людина отримає виріб, котрий ідеально пасуватиме і йому і будинку, а з роками цей важливий елемент дизайну створюватиме не проблеми, а виключно хороший настрій. Також не менш важливий аспект – виробничі можливості виробників сходових комплексів. Під силу майстрам обладнати дерев’яними сходами навіть багатоповерхові будівлі.

Якість при цьому, не змінна і завжди висока. А ще підприємець не обманює своїх клієнтів говорячи спочатку одну ціну, а по завершенні роботи, посилаючись на складності, монтаж, додаткові матеріали, іншу як це роблять конкуренти. Підприємець та його співробітники – за чесну співпрацю та справедливу ціну.

Співпрацює приватний підприємець і з дилерами та майстрами зі встановлення сходів. Їм підприємство пропонує найнижчі в регіоні ціни, найвищу якість, вигідні умови співпраці. До речі – дилерам, майстрам та клієнтам підприємсто надає значний дисконт. То ж звертайтесь. Головне пам’ятати та вірити, що і сьогодні є фахівці, які готові якісно працювати за адекватну плату, а не встановлювати ціну «зі стелі».
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки