Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15212 організацій (25385 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Клінкерна плитка і панелі → Керамічна черепиця

Ви бували на Ейфелевій вежі або у Празькому Граді? Париж і Прага звідти немов на долоні, це захоплююче видовище! Але як би дивно не звучало, глядаючи історичні міста з висоти пташиного польоту, можна помітити схожість - дахи всіх будинків виконані з одного і того ж матеріалу. 

Так, це дійсно вражає, два різних міста, але вигляд зверху на безліч будівель практично однаковий. Мало того, якщо ви підійметься на Годинну вежу Сан Марко у Венеції або відвідайте висотні будівлі в Мадриді, Люксембурзі чи Португалії, то здивуєтеся ще більше - покрівля у 70% європейських будинків виконана з одного і того ж матеріалу. 

Що ж, в цьому немає нічого дивного, такий популярний матеріал - це керамічна черепиця, яка є, мабуть, кращим варіантом для будівництва даху. А зробили її такою чудові технічні характеристики:

  • Середній термін експлуатації більше 100 років і європейські будівлі - тому доказ
  • Виготовляється з натуральної сировини, що забезпечує екологічність даху, а значить відсутність таких проблем, як грибок, цвіль і т.п.
  • Високий показник вогнестійкості, черепиця вважається самим пожежобезпечним матеріалом
  • Відмінні ізоляційні властивості. Керамічна черепиця прекрасно стримує звуки, що дуже радує в разі дощу, граду і вуличного шуму. Також черепиця відмінний теплоізолятор;

Втім, факти того, що в європейських країнах вже багато століть (!) використовується черепична крівля і абсолютно всі  особняки накриваються саме цим матеріалом, найяскравіше говорять про її переваги. 

Одним з найбільших постачальників керамічної черепиці виступає німецький завод, що спеціалізується на клінкері, АВС Клінкергруп. Вже довгий час завод має бездоганну репутацію весь вироблений товар відповідає встановленим в Європі стандартам якості за будівельними матеріалами.

Досягти високих технічних і відмінних естетичних показників керамічної черепиці, ABCKlinkerguppe вдалося за рахунок використання як сировини пластичної і тугоплавкої сланцевої глини. Всі перераховані вище достоїнства набагато яскравіше проявляються саме у клінкерної черепиці, особливо показник по природності, адже глина використовується в чистому вигляді. Також наявність клінкеру забезпечує:
  • - Показник морозостійкості 1000 циклів, що говорить про надійність і міцності черепиці; 
  • - Абсолютна водонепроникність і мінімальне вологовбирання (2%);
Сам процес виготовлення черепиці з клінкеру відбувається в такому порядку: гліноподготовка; розподіл за формами, сушильна піч і випалення. Примітно, що для клінкерної черепиці випал відбувається, як мінімум при 1200 градусів за Цельсієм, адже для звичайної кераміки цілком достатньо і 1000. В результаті всього це виходить однорідна монолітна маса, повністю виключає порожнечі.

Ми пропонуємо три види черепиці: Flachdach, Hohlfalz і TG-10. 
Черепиця Flachdach робиться з плоским дном, не потребує додаткових кріплень, підходить для будівель з будь-якою конструкцією даху. 
Hohlfalz - це традиційна хвиляста плитка. Плавний S-подібний вигин, легко вкладається, також не вимагає ніяких кріплень.
Увігнуто фальцева черепиця формату TG 10 теж має хвилясту форму, але більшу, ніж у Hohlfalz. Це збільшує криючу здатність черепиці, а значить меншу витрату матеріалу і прискорений монтаж. 

Кожен тип черепиці представлений в широкому асортименті кольорів - від зухвалих і яскравих кольорів до благородних і спокійних тонів, палітра передбачає вибір черепиці для будь-якої будівлі. Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки