Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15212 організацій (25385 контактів) та 190503 квартирних абонентів
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Клінкерна плитка і панелі → Облицювальні термопанелі (фасадні термопанелі)

Облицювальні фасадні термопанелі

Використання Фасадних термопанелей "ABC-Термоклінкер" - дозволить вирішити два основні завдання, пов'язані з будівництвом або реконструкцією котеджів або об'єктів житлового, соціально-побутового або промислового призначення:
1. Проблема енергозбереження.
2. Оформлення фасаду будівлі.

 Термопанелі за короткий термін, з відсутністю «брудних робіт» додадуть вашому дому гарний гідний вигляд, вигляд будинку - фанерованого гарною добротною цеглою. 

Панелі "АВС-Термоклінкер" застосовуються ка для облицювання фасадів знову споруджуваних будинків, так і для реконструції існуючих. 
Фасадні панелі "ABC-Термоклінкер" складаються з високоякісного пенополістиролу, міцно сполученого з клінкерними плитками. Отриманий матеріал становить єдине ціле. 

В основу виробництва термопанелей лягла технологія термопресування клінкерної плитки «під цеглу» в пінополістирол. Для цих цілей виробляється спеціальна плитка товщиною 15 мм з конічними поглибленнями на тильній стороні (т.зв. «ластівчин хвіст»). Спінюваний при формуванні утеплювач утворює замкове з'єднання із плиткою, набагато більш міцне, ніж будь-клейове. 

В якості лицьового оздоблювального матеріалу застосовується клінкерна фасадна плитка "під цеглу" виробництва ABC Keramik. Плитка має низьке вологопоглинання, високу морозостійкість і красивий естетичний вигляд.

Особливості фасадних термопанелей "АВС-Термоклінкер":


Довговічність 
Фасад з термопанелей "АВС-Термоклінкер" прослужить 50-100 років, не вимагаючи ремонту! Полістирол хімічно стійок, не схильний до гниття і розкладання. Не міняє своїх властивостей протягом десятків років. Клінкерна плитка зберігає свій первинний вигляд на століття, що доведено часом! Концерн «ABC-Klinkergruppe» дає 100-річну гарантію на колір клінкеру!

Зниження витрат на фасадні роботи
Відсутність необхідності участі в процесі монтажу термопанелей "АВС-Термоклінкер" засобів механізації істотно знижує витрати на обробку фасадів.

Міцне безклеєве з'єднання 
В основу виробництва термопанелей "АВС-Термоклінкер" лягла технологія термопрессованія клінкерної плитки «під цеглу» в пінополістирол. Для цих цілей виробляється спеціальна плитка товщиною 15 мм з конічними поглибленнями на тильній стороні (т.зв. «ластівчин хвіст»). Спінюється при формуванні утеплювач утворює замкове з'єднання із плиткою, набагато більш міцне, ніж будь-клейове.

Рішення проблеми вентиляції
«Точка роси» термопанелей "АВС-Термоклінкер" знаходиться в зоні утеплювача, що вирішує проблему вентиляції і герметизації. Немає необхідності у вентильованих зазорах з тильного боку фасаду. Коефіцієнт теплового розширення дуже низький як у пінополістиролу, так і у клінкеру, що забезпечує високу інертність і цілісність системи термопанелей. Термопанелі є дифузійно-відкритим матеріалом високої міцності й інертності. Монтажна піна не використовується. 
Відсутність містків холоду
Точне з'єднання панелей запобігає появі «містків» холоду, конденсату або цвілі, забезпечує чітку сітку швів. Паз і гребінь по сторонах забезпечують вологонепроникність при косому дощі і щільне з'єднання елементів. Подальша розшивання повністю ізолює стики.

Відсутність механічних напруг 
Конструкція фасадних термопанелей "АВС-Термоклінкер" включає в себе пластикові напрямні, зафіксовані при виробництві в товщі утеплювача. Вони є напрямними для саморізів при монтажі, забезпечують надійне кріплення панелей до стіни і вирішують проблему виникнення механічних напружень усередині панелей і виключають деформацію утеплювача

Креслення фасадних термопанелей "АВС-Термоклінкер" (натисніть на зображення щоб збільшити)
Облицювальні термопанелі Облицювальні термопанелі Облицювальні термопанелі


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки