Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15252 організацій (25422 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Клінкерна плитка і панелі → Облицювальна плитка (фасадна плитка)

Фасадна плитка

Сучасна фасадна плитка - це справді унікальний будівельний матеріал. Адже, використовуючи якісну і красиву плитку, можна створити дивовижний представницький фасад будинку, а також приголомшливо оформити інтер'єр всередині приміщень. 

Але щоб плитка володіла і високими технічними параметрами і красивим зовнішнім виглядом, необхідно щоб вона була клінкерною. 

Клінкерна плитка - це дивовижне поєднання дарів природи і досягнень людини в техніці. Здобуваючи з надр землі чистий сорт глини і обробляючи її за спеціальною технологією, можна досягти разючого результату. Чим власне, і займається всесвітньо визнаний лідер з виробництва клінкерної продукції німецька компанія - ABC Klinkerguppe.

Освоївши кар'єр на території Німеччини з пластами сланцевої глини без крейдяних і сольових домішок, а також здійснюючи подальшу її обробку без використання будь-яких хімічних речовин, компанія АВС Клінкергруп надає екологічно чистий продукт. Клінкерна цегла для облицювання, для мощення доріжок, клінкерна плитка для підлоги , ступенів, фасаду, абсолютно вся продукція АВС - це натуральний, природний матеріал

Але використання природної сировини - це півсправи, велике значення ще має процес обробки. Підходячи до своєї роботи з феноменальною німецької педантичністю, ABCKlinkerguppe використовує виключно сучасне обладнання та працює за унікальною, перевіреної сторіччям технології.

Плитка клінкерна створюється за аналогією клінкерній цеглі: підготовка глини, розподіл за формами, спочатку сушка в печі, потім випал. Але є значні відмінності.

За способом виробництва існує два види фасадної плитки. Шпальтплаттен - це плитка, яка наприкінці свого виготовлення володіє відмінними виступами на зворотній стороні. А другий вид бакштайн рімхен - це натуральний зріз цегли. Тобто, процес починається як при звичайному виготовленні цегли, але коли сировина розформовано за формами верхні 15 мм зрізають і відправляють в піч (сушіння, випал), а залишок йде на переробку.

Обидва описаних виду фасадної плитки - це ідеальна альтернатива облицювальної цегли . За зовнішнім виглядом вона дуже нагадує цеглу, втім, це абсолютно логічно: та ж глина, той випал. Тим більше, німецький концерн створив деякі колекції фасадної плитки з кутовими елементами, що забезпечує повноцінну імітацію цегляної стінки. Відносно технічних властивостей
клінкерної плитки від АВС, то з усього переліку особливе значення мають:

  • Довговічність;
  • Екологічність; 
  • Поглинання вологи 2-3% 
  • Мінімальні вимоги по догляду; 
  • Міцність; 
  • 300 циклів морозостійкості.

Так що в тих ситуаціях, коли цеглина використовувати неможливо, заборонено чи недоцільно, клінкерна плитка буде гідною заміною.

Ще один значимий плюс цього будматеріалу від компанії ABC Klinkerguppe. Від світло пісочного до вогненно червоного, від приглушено бардового до яскраво коричневого і безліч інших відтінків, переливів і комбінацій фарб можна зустріти при виборі клінкерної плитки. Воістину королівський асортимент, як забарвлення , так і фактури матеріалу гарантовано забезпечує ситуацію, в якій можливий підбір плитки абсолютно для будь-якого дизайнерського рішення.

Завдяки високій міцності, натуральності і широкому модельному ряду, плитка з клінкеру має багато призначень. Крім традиційного фасадного оздоблення, це чудове декорування, як зовні приміщень, так і всередині.


Види фасадної плитки: 
Розрізняють декілька видів фасадної плитки:
  • Плитка фасадна товщиною 8-10мм. Застосовується для облицювання фасадів будівель, камінів в інтер'єрах. Клеїться до поверхні будівельним клеєм, шви розшиваються фугою. Плитка може бути неглазурованої і глазурованою.
  • Плитка фасадна товщиною 13,5 мм. - "Ластівчин хвіст". Плитка застосовується для виробництва фасадних термопанелей. Плитка не глазурована. 
  • Плитка фасадна товщиною 15 мм - бакштайн рімхен. Плитка являє собою лицьовій зріз цегли.

Плитка фасадна звичайна:
Купфер
Купфер
Ротбунт
Ротбунт
Ротбунт
Ротбунт
Китцбюель
Кітцбюель

Плитка фасадна "ластівчин хвіст":
Ауберджин
Ауберджин
Джуст структурный
Джуст структурний
Джуст гладкий
Джуст гладкий
Балтрум
Балтрум

Плитка фасадна "бакштайн рімхен":
8954-schwarz-blau-kohlebrant
8954-schwarz-blau
8354-gelb-kohlebrant
8354-gelb-kohlebrant
7558-grafschafter-rot
7558-grafschafter-rot
7554-norderney
7554-norderney

  Натисніть, щоб переглянути ВСІ види і кольорові рішення  


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки