Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15222 організацій (25388 контактів) та 190503 квартирних абонентів
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
Сайти-візиткиНоватор Плюс [novator-plus]Продукція → Утеплювачі

Оскільки більшу частину часу ми проводимо в приміщенні, його екологія набуває ключового значення для нашого здоров'я і комфорту. Ізоляція, вентиляція - основні кроки до поліпшення внутрішнього клімату приміщення. Теплоізоляції ніколи не буває багато, але якщо її не вистачає, то створюються умови підвищеної вологості, що призводить до появи цвілі і грибка. Тому якісний утеплювач впливає на внутрішній клімат квартири, володіючи властивостями, наведеними нижче:

Як забезпечити здоровий клімат всередині будинку 
Сім'я з 4-х чоловік в середньому виділяє в повітря будинку до 15 літрів вологи в день. Чистий свіже повітря необхідне для хорошого самопочуття, тоді як його нестача викликає відчуття дискомфорту, головні болі, знижує концентрацію уваги людини. І в цьому випадку дуже важливо використовувати прекрасну теплоізоляцію, яка характеризувалася б такими якостями, як паропроникність та гідрофобність. Ми працюємо з мінеральною ватою Rockwool, утеплюючи якою отримуємо вільний вихід водяної пари і тим самим усуваємо джерело зволоження захисної конструкції. Тоді стіни «дихають» при одночасному збереженні теплового комфорту приміщень.

Енергоефективність
Питання енергозбереження - сьогодні злободенна тема. Будівлі - найбільший споживач енергії і джерело забруднення вуглекислим газом. Наші будинки споживають більше 40% енергії. Заощадити до 70-90% Ваших витрат на опалення допоможе прекрасна теплоізоляція Rockwool.

Звукопоглинання
Шум викликає стрес, втрату концентрації та погіршення самопочуття. Він може спровокувати різні захворювання і мати тяжкі наслідки. Гарна будівля повинна знижувати рівень шуму всередині приміщення, між кімнатами і не пропускати шум з вулиці. У вирішенні всіх цих проблем допоможе Вам ізоляція Rockwool. Кам'яна вата Rockwool має відкриту волокнисту структуру, яка ідеально абсорбує і регулює шум. Наші матеріали мають відмінні звукоізоляційними властивостями (в середньому коефіцієнт звукопоглинання для виробів Rockwool дорівнює 0,9), що покращує акустичні властивості конструкції. Тому теплоізоляція Rockwool дозволяє створювати прекрасний акустичний комфорт приміщення.

Стійкість до деформації
Це, насамперед, означає відсутність усадки протягом усього терміну експлуатації матеріалу. Оскільки теплоізоляція зазвичай захована усередині конструкції стін, дуже важливо, щоб вона не обсипалася і не просідала з часом. При використанні утеплювача, який не відповідає цим вимогам, Ваш будинок через кілька років може виявитися фактично не утепленим, а змінювати режим опалення експлуатаційна служба не буде. Таким чином, серед питань, що виникають при покупці квартири, одним з найважливіших є питання утеплення Вашого майбутнього будинку. Адже саме правильна теплоізоляція прямо впливає на комфорт, як у всьому будинку, так і в окремій квартирі.

Негорючість
Кам'яна вата Rockwool - один з найбезпечніших матеріалів при пожежі і високій температурі, оскільки основа нашої теплоізоляції - гірські породи базальтової групи, температура плавлення яких понад 1000 °С. Добре відомо, що при пожежі для людини найбільш небезпечні чадний газ і токсичні гази, а не прямий вплив вогню, тому наші вироби на відміну від горючих видів утеплювача не виділяють токсичних газів при впливі вогню. Теплоізоляція Rockwool захищають не тільки конструкцію будівлі під час пожежі, а також збільшують запас часу, за який люди можуть покинути будівлю. Тому однією з головних переваг ізоляції є її негорючість. Продукція Rockwool має групу горючості НГ.

Довговічність
У всьому світі не існує офіційно визнаних методик визначення довговічності волокнистих теплоізоляційних матеріалів, вираженої в роках можливої експлуатації. Але компанія Rockwool постійно проводить спостереження в натурі за поведінкою утеплювача, починаючи з 1937 року. Це дозволяє заявити про термін служби теплоізоляції Rockwool не менше 50-ти років при дотриманні рекомендацій компанії виробника, пов'язаних з технологією монтажу та умовами експлуатації. Ізоляція Rockwool вічна, як камінь.

За матеріалами офіційного сайту Rockwool
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки