Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15212 організацій (25385 контактів) та 190503 квартирних абонентів
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
Сайти-візиткиНоватор Плюс [novator-plus]Продукція → Дахові вікна, вилази

Дахові вікна та вилази     

Наші постачальники:
Мансардні вікна Roto мають свою несхожість і унікальність розробок, а також постійний розвиток. Маючи досвід роботи 55 років у виготовленні мансардних вікон, компанія Roto в 90-х роках було розроблено новітній продукт - мансардне вікно виготовлене з ПВХ. Це є новим рішенням німецьких інженерів, яке доповнено унікальністю запатентованих розробок Roto, завдяки цьому зробило революцію серед мансардних вікон у всьому світі, і є найкращим рішенням у мансардному будівництві, багато мансарди можуть служити не один десяток років, а дерев'яним мансардним вікнам через недостатність матеріалу (дерева) вже через 5 - 7 років, потрібен буде догляд і ремонт, і через 15 - 20 років - заміна. 

Мансардні вікна Roto виготовлені з ПВХ - це найбільш відповідне і універсальне рішення для українського клімату. Багаторічне дослідження західнонімецькими фахівцями, які займаються питанням довговічності матеріалів в екстремальних кліматичних умовах, привели їх до цього висновку. А особливо такі кліматичні умови які відносяться до європейських, спостерігаються і на території Україні. Клімат в Україну, як відомо, дуже відрізняється від європейського клімату, своєю дуже не стабільною погодою: різкі перепади, і велика амплітуда температур, часті випадання опадів, значна кількість снігу на дахах, вологість усередині приміщень і згодом поява конденсату на вікнах. Завдяки цьому мансардні вікна, виготовлені з ПВХ, -перевірені, абсолютно надійні, а також довговічні.
З моменту свого заснування в 1941 році компанія VELUX допомагає клієнтам зробити свій будинок краще. VELUX приносить світло і свіже повітря в темні мансарди.

Засновник VELUX Віллум Канн Расмуссен побачив можливість принести комфорт і світло в мансарди через дах. Ця ідея послужила основою для винаходу мансардного вікна. Мансардне вікно дозволило перетворити нежитлові мансарди в світлі та затишні кімнати
Фірма ФАКРО – це приватна фірма, створена у 1991 році, співвласниками якої є громадяни різних країн: Англії, Австрії, Іспанії, Нідерландів, Ірландії, Німеччини, Польщі, Росії та Угорщини .

Мета нашої фірми – це досягнення найвищої якості продукції та задоволення потреб найвибагливіших споживачів в цілому світі. Одночасно ми піклуємося про здоров’я та безпеку наших клієнтів, а також про захист навколишнього середовища.
Мансардні вікна Мансардні вікна - це незамінний елемент в сучасному дизайні, який надасть, неповторного зовнішнього вигляду вашої мансарді. За допомогою мансардних вікон ви отримаєте на 30-40% більше світла. Світло за допомогою мансардного вікна розподіляється рівномірно, і вони не мають глухих бічних відсіків, які перешкоджають освітленню. Мансардні вікна оснащують необхідною кількістю освітлення. Якщо площа отвору набагато менше, відповідно зменшено освітлення. Мансардні вікна надають повноцінний захист від зовнішніх впливів. Вони оберігають від найгірших погодних умов, при цьому мають успішне використання у всіх кліматичних зонах. Щоб захистити приміщення від холоду використовують енергозберігаючі склопакети. При використанні стекол з низьким коефіцієнтом, поліпшується пароізоляція вікна. Сонцезахисні властивості поліпшують комфортні умови в жарку погоду. Система для відкривання мансардних вікон повністю залежить від підвіски стулки в коробці. Найбільш поширена - підвіска по середній осі, навколо якої і обертається вікно при відкриванні. Ручка розташовується внизу або ж зверху. Розроблено також вікно, де використовується комбіноване відкривання, при цьому воно здатне відкриватися назовні знизу вгору за допомогою ручки, яка розташована в нижній частині вікна. Для провітрювання приміщення, за допомогою системи відкривання можна фіксувати мансардні вікна в декількох положеннях. А для надання природної вентиляції, в разі якщо закрите мансардне вікно, в коробці віконного блоку вмонтовано спеціальне вентиляційне пристосування. Мансардне вікно безпечно в експлуатації, тому що, в склопакети встановлюються загартовані стекла з підвищеною стійкістю на механічні навантаження. У виготовленні склопакета, можна встановити скло: протиударне, абсорбція або рефлекторне.
Комплектація мансардних вікон

Дерев'яні елементи в мансардному вікні Roto (клеєний брус сосновий, оброблений спеціальним чином) зовні захищаються від зовнішнього впливу за допомогою алюмінієвих профілів (окладом) з поліестровим покриттям, які стійкі на вплив навколишнього середовища. Для мідної крівлі розроблені і виготовлені спеціальні мідні оклади. Оклад практично не видно на даху, тому що, його верхня і бокова сторона закриті покрівельним матеріалом. Практично всі виробники мансардних вікон розробили кілька видів окладів для різноманітних типів покрівельного матеріалу - плоского, профільованого та т.п. Окладами виконується не тільки захисна функція для дерев'яних елементів, але ще з їх допомогою відводиться дощова вода від поверхні вікна.

Вікна відхильно-обертальні FEP L3 Панорамні Вікна відхильно-обертальні FEP L3 Панорамні

Характеристика:
 • Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і тричі покритої акриловим лаком.
 • Ручка, яка розміщена у нижній частині вікна дозволяє його відхиляти. Верхня ручка призначена для обертання рами на 180º для миття зовнішнього скла
 • Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 55º за допомогою ущільнюючого коміра
 • Для такого типу вікон пропонуємо широку гаму аксесуарів ідентичних, як для обертальних вікон, за винятком зовнішньої маркізи та зовнішньої ролокасети, які мають іншу конструкцію

Опис:
Вікно панорамне FEP L3 (попередня назва FEL) – це тип відхильно –обертального дахового вікна. Воно має подвійну систему відчинення: 
 • Відхилення рами на 10º, а після розблокування фіксатора аж на 68º. 
 • Обертання рами. 
Система обертання рами на 180º дозволяє зручно помити зовнішнє скло.
Великий кут нахилу рами забезпечує вільний доступ до вікна, а також добру оглядовість через відчинене вікно. Великі розміри вікна та можливість відхилення рами на 68º дозволяють використовувати його як технологічний або евакуаційний вихід. 

Відхильно-обертальне вікно FPP-V U3 PreSelect Відхильно-обертальне вікно FPP-V U3 PreSelect

Характеристика:
 • Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і тричі покритої акриловим лаком
 • Відкривається за допомогою ручки, яка розміщена в нижній частині рами вікна. Змінити спосіб відкривання можна за допомогою переключателя preSelect замонтованого на горизонтальній осі коробки
 • Вікно обладнане вентиляційною щілиною V 40 
 • Монтується в даху з кутом нахилу від 15° до 55° за допомогою ущільнюючого коміра
 • Вікно доповнює широка гама аксесуарів

Опис:
Відхильно-обертальне вікно FPP-V U3 preSelect (попередня назва FPP preSelekt) - це вікно нового покоління, яке характеризується сучасною, функціональною конструкцією та легкістю в обслуговуванні. 
Дахове вікно FPP-V U3 preSelect має дві окремі функції відкривання рами: відхильну та обертальну. Функція відхиляння дозволяє відкрити вікно в довільному положенні в діапазоні від до , а функція обертання робить можливим поворот рами. Новаторська і запатентована фурнітура вікна гарантує стабільність вікна як у відхиленому так і в оберненому положенні. Змінити спосіб відкривання можна за допомогою переключателя preSelect, який розміщений в боковій частині коробки і доступний після відчинення вікна. 
Вікно FPP-V U3 preSelect обладнане вентиляційною щілиною V 40, яка гарантує оптимальний повітрообмін в приміщенні при щільно закритому вікні. Продуктивність вентиляційної щілини можна регулювати залежно від потреби.
Зовнішні захисні профілі мають загнуті краї, що значно покращує естетичний вигляд вікна, а також безпеку користування ним.

Обертальні вікна FTS U2, FTS-V U2, FTP-V U3 Обертальні вікна FTS U2, FTS-V U2, FTP-V U3

Характеристика:
 • Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і тричі покритої акриловим лаком,
 • Ручка розміщена в нижній частині вікна дозволяє максимально зручно користуватися вікном,
 • Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 90º за допомогою ущільнюючого коміра,
 • Вікно доповнює широка гама аксесуарів.

Опис:
Обертальне вікно FT – це найпопулярніша, проста і надійна конструкція дахових вікон. 
Конструкція завісів, розміщених на центральній горизонтальній осі вікна, дозволяє залишити вікно привідкритим, а також обернути раму навколо своєї осі на 180º і зафіксувати за допомогою фіксатора, щоб зручно помити зовнішній бік склопакету.
Ручка, яка розміщена в нижній частині вікна дозволяє щільно зачинити вікно або розмістити раму у двох позиціях, залишивши щілину між нею і віконною коробкою для доступу свіжого повітря у приміщення.
Оскільки вентиляційна щілина розміщена в верхній частині коробки, то ефективна поверхня засклення вікон ФАКРО є більшою приблизно на 6% порівняно з іншими даховими вікнами такого ж розміру. Це сприяє кращому освітленню приміщення.

В стандартній пропозиції ФАКРО - п'ять типів вікон FTS U2, FTS–V U2, FTP–V U3, FTU–V U3, FTP –V L3, які відрізняються технічними параметрами. 

Обертальні вікна FTU-V U3 Обертальні вікна FTU-V U3

Характеристика:
Вікно виготовлене з соснової деревини, просоченої антисептиком у вакуумній камері та 4 рази покрита поліуретановою фарбою білого кольору.
Ручка, розміщена у нижній частині рами вікна дозволяє щільно зачинити вікно або розмістити раму у двох позиціях для доступу свіжого повітря у приміщення.
Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 90º за допомогою ущільнюючого коміра.
Вікно доповнює широка гама аксесуарів.

Опис:
Вікно FTU-V U3- це обертальне вікно з підвищеною стійкістю до вологості. Вікно покрите поліуретановою фарбою білого кольору. Товстий шар поліуретану і додатково забезпечені кутові з’єднання ефективно захищають дерев’яну конструкцію вікна від проникнення пари.
Вікна FTU-V U3 широко застосовуються перш за все в приміщеннях, де періодично є дуже висока вологість повітря, наприклад в кухні чи ванній кімнаті. Вікна FTU-V U3 також монтуються в будинках, де за бажанням клієнта повинні бути білі вікна. 

Метало-пластикове вікно PTP U3 Метало-пластикове вікно PTP U3

Характеристика:
Вікно PTP U3 - це абсолютно нове дахове вікно метало-пластикової конструкції. Ідеально підходить для використання в приміщеннях на піддашші з підвищеним рівнем вологості, наприклад в ванних кімнатах чи кухнях. Вікно може бути білим або в кольорі "золотий дуб".  

У вікні PTP U3 застосовані абсолютно нові конструкційні рішення, багато з яких охороняються патентами:
 • сучасні форми коробки і рами
 • інноваційна фурнітура
 • нові ручки
 • нова система ущільнення

Вікно PTP U3 - це обертальне вікно, виготовлене з багатокамерних профілів ПВХ білого або коричневого кольору, які зміцнені зсередин оцинкованими стальними стержнями. Така конструкція забезпечує міцність вікна і запобігає деформації профілів протягом експлуатпації вікна.  

Вікно PTP U3 міцне, непідвладне корозії і зміні атмосферних чинників, а догляд за ним зведений до мінімуму. Матеріал, з якого виготовлене вікно, не поглинає вологи і є стійким до дії кислот та спирту.

Склопакет
Вікно PTP U3 обладнане термоізоляційним склопакетом з теплою дистанційною рамкою TGI. Це однокамерний склопакет 4H-16-4T з зовнішнім гартованим склом, з низькоемісійним шаром.

Ущільнювачі
Дахове вікно PTP U3 має потрійну систему ущільнення - один основний і два додаткових ущільнювачі.

Ручка
Ручка розміщена в нижній частині рами, завдяки чому користування вікном є легким і простим, а конструкція ручки дозволяє залишати вікно в двох позиціях мікропровітрювання.

Зовнішні алюмінієві профілі
Ззовні вікно PTP U3 захищене алюмінієвими прфілями, з обох сторін покритими поліестром, що збільшує їх міцність і забезпечує надійний захист від амосферних чинників. Профілі виготовлені з алюмінієвої бляхи товщиною 1 мм. Ззовні вікно PTP U3 не відрізняється від інших вікон ФАКРО.

Аксесуари
Вікно PTP U3 доповнює широка гама аксесуарів, як зовнішніх, так і внутрішніх, які кріпляться за допомогою шурупів для профілю ПВХ. Форма рами і коробки подібна до відповідних елементів інших вікон ФАКРО. Завдяки цьому внутрішні аксесуари, які монтуються в рамі ідеально підходять як для дерев"яних, так і для пластикових вікон.

Спосіб монтажу
Вікно монтується в даху з кутом нахилу від 15° до 90° разом з ущільнюючим коміром. На коробці фабрично замонтовані монтажні кутники для монтажу на латах в конструкції даху. Монтаж вікна PTP не вимагає від монтажників додаткових навиків, оскільки не відрізняється принципово від монтажу дерев"яного дахового вікна.

Вікна дует FNP/D U3, FNP/D L3, FTP/D U3, FTP/D L3 Вікна "дует" FNP/D U3, FNP/D L3, FTP/D U3, FTP/D L3

Характеристика:
Вікно виготовлене з соснової деревини, просоченої антисептиком у вакуумній камері та двічі покрита акриловим лаком або 4 рази покрита поліуретановою фарбою білого кольору,
Монтується в даху з кутом нахилу від 15º до 90º,
До вікон такого типу пропонуємо широку гаму аксесуарів та додатків.

Опис:
Вікно Дует – це вікно, монтоване під або над стандартним даховим вікном будь-якої конструкції яке стає його продовженням. Таке з’єднання вікон дозволяє краще освітлити приміщення, а також збільшити поле огляду через вікно. 
Вікна Дует можна монтувати на висоті нижчій за 85 см від підлоги, оскільки вікна обладнані фіксаторами, що забезпечують захист від випадкового відчинення. Фіксатор дозволяє також встановити раму в позиції для провітрювання приміщення.
Вікна Дует відкриваються способом обертання. Вікно поєднане з даховим вікном за допомогою модульної системи вертикальних сполучень KD.

Карнізне вікно B_ L3 Карнізне вікно B_ L3

Характеристика:
Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і двічі покритої акриловим лаком.
карнізні сполучення монтуються в дахи з кутом нахилу від 15° до 55° за допомогою ущільнюючого коміра EU_B. В дахи з більшим кутом нахилу можливо замонтувати таке сполучення за допомогою коміра, виготовленого на спеціальне замовлення.
Вікно доповнює широка гама аксесуарів

Опис:
Карнізне вікно B_ L3 – це вікно, яке монтується в вертикальній стіні і сполучене з даховим вікном. Завдяки використанню карнізного вікна покращується освітлення в приміщенні та збільшується поле зору через вікно. 
Карнізне вікно BDL L3 відчиняється наліво, BDR L3 - направо боковим способом, а також має функцію мікропровітрювання. Обладнане фіксатором, який обмежує повне відкриття вікна. Фіксатор дає можливість відхилити віконну раму для провітрювання приміщення. BVP L3 - відхильне вікно, яке відхиляється для провітрювання, BXP - невідкривальне карнізне вікно.
Карнізне вікно обладнане склопакетом, зовнішнє скло якого гартоване, а внутрішнє - ламіноване класу Р1. Таке вікно покращує безпеку і комфорт в користуванні піддашшя.
Карнізне вікно може бути поєднане з даховим вікном будь – якої конструкції.
Для сполучення вікон з зовнішньої сторони використовується ущільнюючий комір EU_B. З внутрішньої сторони вікна сполучені за допомогою декоративної планки, яка виготовлена з соснової деревини. Декоративна планка входить до комплекту карнізного вікна.
 

Верхівки FDL, FBL Верхівки FDL, FBL

Характеристика:
Виготовлені із соснової деревини, обробленої антисептиком у вакуумній камері і двічі покритої акриловим лаком.
Монтуються в дахи з кутом нахилу від 20° до 90°. Ущільнюючий комір входить в комплект верхівки.

Опис:
Верхівки – це вікна трикутної або арочної форми, що встановлюються над стандартними вікнами. Оригінальна форма, додаткове освітлення приміщення і цікава стилістика інтер'єру – це безсумнівно, переваги встановлення таких вікон.
Вікна виготовляються глухими, обладнуються ламінованим низькоемісійним склопакетом.
 
 


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки