Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15212 організацій (25385 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Сайти-візиткиНоватор Плюс [novator-plus]Продукція → Водостічні системи ПВХ

Водостічні системи з ПВХ від     


BRYZA (Бриза) - це новітня водостічна система, що з'явилася на ринку на початку 2004 року. Аналіз вже існуючих до цього часу систем, дозволив створити новаторський продукт, що виключає їх недосконалість. Інженерне знання, сучасна технологія, а також висока компетенція, посилена багаторічним досвідом в переробці синтетичних матеріалів, принесли плоди у створенні чудового продукту надійної марки і найвищої якості серед подібних систем. 

Девіз виробника - це виконання очікувань наших клієнтів з технічної, практичної і естетичної точок зору.

Зовнішній вигляд все більш стає найважливішим критерієм, за яким приймається рішення про застосування даного матеріалу, при цьому виробник не забуває про високу якість своїх виробів. Вироблені з ПВХ елементи характеризуються невеликою масою, повною стійкістю до атмосферних умов, стійкістю кольорів, що підтверджено лабораторними дослідженнями і тестами старіння, зробленими згідно з вимогами норм PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200-1:2002 . 
Стримана елегантність класичних форм, легкість монтажу і гамма шести кольорів в чотирьох розмірах, дозволяє задовольнити будь-які вимоги споживача. BRYZA пропонує комплексну систему, що складається з ринв напівкруглого перетину 75, 100, 125, 150 мм, комплекту фасонних виробів, а також водостічних труб трьох діаметрів 63, 90, 110 мм в семи кольорах: білий, коричневий, червоний, графітовий, зелений, цегляний, (планується також мідний). 

Фірма пропонує водостічні системи різного призначення:
Система 75

Малі житлові будівлі, навіси, гаражі, балкони, мансарди - (жолоб 75 мм з водостічної трубою 63 мм)

 
Система 100

Особняки, малі та середні склади, торговельні та промислові об'єкти, будівлі громадського призначення (жолоб 100 мм з трубою 90 мм)

 
Система 125

Особняки і житлові будинки, склади, об'єкти суспільного призначення, торгові та промислові об'єкти (жолоб 125 з ринвою 90)

 
Система 150

Великі об'єкти житлового, промислового та комерційного призначення (жолоб 150 з ринвою 110)
 
За бажанням клієнтів є можливість виробляти кутові елементи будь-якого растра. 


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки