Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15223 організацій (25388 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Агенція нерухомості ВІСОН банер
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
ЦТС банер праворуч
Сайти-візиткиНоватор Плюс [novator-plus]Продукція → Металочерепиця, металопрофіль, профнастил

Металочерепиця ХЕСТІЯ Металочерепиця ХЕСТІЯ
Металочерепиця на сьогоднішній день досить широко застосовується в якості покриття для житлових і громадських будівель, а також для виробничих споруджень, у тому числі зі складною формою дахів.

При виборі типу матеріалу покрівлі як при новому будівництві, так і при реконструкції  перевага надається покрівлі, що є довговічною, а металочерепиця – винятково довговічний матеріал. Наступні вагомі властивості даного покриття – це його гармонійне поєднання з оточуючим середовищем, відсутність додаткових витрат по догляду, стійкість до перепадів температур і до агресивного зовнішнього впливу.
Металочерепиця РЕТРО Металочерепиця РЕТРО
При заміні покриття даху пріоритет надається простоті монтажу і легкості  покрівельного матеріалу. Металочерепиця повністю відповідає цим критеріям, оскільки вона легка і проста у встановленні, а заміна покриття даху при використанні деяких інших матеріалів є досить складною операцією і вимагає укріплення несучих конструкцій і крокв будинку. Адже вага покрівлі звичайного приватного будинку (якщо використано металочерепицю) складає близько 1 тонни, а черепичний дах такого ж обсягу важить приблизно 10 тонн.
Профнастил Т-8 Профнастил Т-8 широко використовується як для реконструкції існуючих фасадів будівель, так і для облицювання нових. Широке застосування він отримав як матеріал для облаштування та зашивки стель виробничих та складських приміщень. А широка гама кольорів задовольнить найвибагливіші смаки.
профільований лист Т-12 Завдяки чіткому малюнку профільований лист Т-12 завжди буде виглядати  елегантно і лаконічно. Це гарний вибір для стандартних рішень при будівництві. Профнастил Т-12 рекомендується для реконструкції дахів.
Профнастил Т-14 Широке застосування профнастил набув і як покрівельний матеріал. Останнім  часом він стає дуже популяним серед забудовників, оскільки допомагає вирішувати проблеми зі складними конструкціями дахів за мінімальних витрат.
 
Профнастил Т-18 Профнастил Т-18 - для будівництва промислових, сільськогосподарських, громадських будівель і споруд.
 
Профнастил Т-35 Європейський профіль Т-35 використовується для облаштування фасадів  комерційних, виробничих, складських та інших приміщень з великою площею стін. Він володіє покращеними несучими характеристиками, забезпечує архітектурну виразність будівель і довершеність.
 
Металеві сайдингові панелі Металеві сайдингові панелі монтуються на металеву або дерев'яну конструкцію, а сам процес монтажу відрізняється відносною простотою.

Головними перевагами сайдингу є максимальна вогнестійкість, міцність, легкість встановлення. Завдяки багатій колірній гамі покриття досягається якісне відновлення зовнішнього вигляду будинку. Для виготовлення металевого сайдингу використовується оцинкована холоднокатана сталь.

Сайдинг нескладний в обслуговуванні протягом усього процесу використання, а його очищення не потребує значних зусиль: металеве покриття чиститься водою і будь-якими миючими засобами, оскільки спеціально нанесений на сайдинг шар запобігає виникненню іржі.

Для оформлення карнизів, відливів, кутів будинку додатково постачаються спеціальні елементи, виконані в різній колірній гамі.
 
 
 
 


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки