Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15234 організацій (25410 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
Сайти-візиткиНоватор Плюс [novator-plus] → Про нас

Якісний дах за «розумну» ціну

Яким матеріалом з десятків рекламованих накрити будинок? Де взяти якісну деревину для даху і не переплатити? Послугами яких майстрів скористатись, аби покрівля була надійною та довговічною? Як, врешті, зекономити кошти на матеріалах та роботі і не залишитись «з носом»? Такі та подібні запитання виникають чи не в кожного, хто планує створити дах «з нуля», або оновити старий.

На жаль, варто визнати, що лише одиниці знаходять правильні відповіді на ці запитання і в результаті отримують якісний дах за «розумну» ціну.

Підприємство «Новатор плюс» - одна з небагатьох фірм західного регіону, яка «допомагає» знайти правильні відповіді на поставлені вище запитання. А також може створити самодостатній дах, який поєднує в собі дерев’яний чи металевий каркас, ізолюючі, утеплюючі та індивідуально підібрані різноманітні покрівельні матеріали, водостічні системи, дахові вилази, вікна та сходи на горище. І такі «дахові пропозиції» - не просто типові варіанти горищ, де в декількох варіаціях змінюються матеріали чи форми. Ні, дах від «Новатор-плюс» - справді індивідуальний витвір інженерного мистецтва, підкріплений європейською якістю пропонованих матеріалів та багаторічним досвідом працівників підприємства. Про якість матеріалів можна впевнено говорити насамперед тому, що в асортименті підприємства – продукція провідних і знаних у світі виробників. Якщо мова йде про металочерепицю (а пропонує підприємство і бітумну, і натуральну черепицю, а при побажанні замовника навіть шифер), то це такі виробники як: “Тісенкруп" (Німеччина), “Arcelor Mittal” (Бельгія) та інші. Якщо говорити про дахові вікна, які доречні не лише в мансардових приміщеннях, а й для додаткового освітлення та вдалих інтер’єру й екстер’єру горищ, то це вироби фірм: “VELUX” (Данія), “Roto” (Німеччина) та інші.

Водостічні системи, вилази на горище та сходи також використовуються не будь-які, а лише якісні. Варто зауважити, що «Новатор-плюс» володіє й власним обладнанням для виготовлення тих самих водостічних систем та елементів покрівлі (вартість таких водостічних систем на 25-30% нижча від готових аналогів). Використовують станки й для індивідуального «підгону» заводської металочерепиці. Тож арсенал фірми дозволяє їй виконати замовлення будь-якої складності та задовольнити практично усі можливі побажання. До речі, в підпорядкуванні «Новатор-плюс» - півсотні висококваліфікованих бригад майстрів, які створюють дахи, тож і з обсягами робіт проблем жодних. На рахунку підприємства уже є дахові комплекси загальними метражами 2-3 тисячі квадратних метрів, створені «з нуля». І головне – за роки роботи жодних нарікань. Воно й не дивно, адже в «Новатор-плюс» вам і знижку нададуть, і гарантію зроблять, і при потребі навіть після того по «пільговій ціні» проблему ліквідують.

На вартості матеріалів та робіт, потрібно зупинитись детальніше. Адже більшість з нас, коли чує про високу якість, значні обсяги робіт, європейські матеріали, автоматично вважають, що й ціна недоступна. Такі думки - повна нісенітниця. Адже вартість матеріалів – чи не найнижча в регіоні, а ціна покрівельних послуг для своїх покупців взагалі поза будь-якою конкуренцією. Аби краще зорієнтуватися, уявімо невеличний котедж без даху. Тобто не накрита коробка і усе. На покрівлю площею 100 метрів квадратних нам знадобляться: більше 2-х кубів деревини (крокви, лати, мурлати, рейки, контррейки), 100 «квадратів» металочерепиці, стільки ж підпокрівельної плівки, велике дахове вікно, «відкидні» сходи на горище та водостічна система. Це все вам обійдеться близько 17-ти тисяч гривень. Погодьтесь, сума досить таки демократична, і, якщо порівнювати з конкурентами, – на відсотків 20 нижча. Також потрібно врахувати й вартість роботи. Якби мова йшла лише про встановлення металочерепиці, ціна б стартувала від 20 гривень за метр. Оскільки ж майстрам потрібно усе робити з самого початку, в тому числі й працювати з деревом, вартість - приблизно 60 гривень за метр, тобто за весь дах – 6 тисяч. Разом – 23.000 в гривнях і менше трьох тисяч у доларах.

Триватиме така робота від замірів до завершення не більше тижня. Ціна, до речі, вказана з врахуванням середньої вартості матеріалів. Можна купити й дешевші (нижча ціна не означає нижчу якість), а водостічну систему індивідуально виготовити, обрати простішу конструкцію вікна та сходів – і декілька тисяч зекономлено. Ще одна важлива річ: чим більша площа даху, тим ціна нижча. Тобто, якщо дах 200 метрів, то ціна 46 тисяч не буде, адже і знижка буде, і вартість вікна зі сходами не подвоюється. Тож замовнику варто сподіватись на суму не більшу 40 тисяч.

Не лише якістю матеріалів, комплексом робіт та цінами, що «не кусаються», відрізняється «Новатор-плюс» від інших підприємств. Основний принцип фірми – не заробити якомога більше, а надати людині «чесні» послуги. Саме тому усі заміри та розрахунки, які фахівці «Новатор-плюс» здійснюють на об’єкті – безкоштовні. Так само як і фахові консультації, під час яких людям радять саме те і в тій кількості, що потрібно для неї. Таких явищ, як «впхати» все, що тільки можна, в роботі підприємства немає. Тож звертайтесь, ставте запитання, консультуйтесь та робіть правильний вибір. І тільки тоді ваш дах буде комфортним.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки