Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15212 організацій (25385 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Сайти-візиткиЗахід Електро [zahid-electro] → Про нас

«Захід-Електро плюс» - ремонт, монтаж та допомога

Коли щось ламається, постає питання – замінити новим чи відремонтувати. Часто ми обираємо перше, адже побутує думка: «Ремонтоване новому не рівня». Проте коли ціна зламаного – тисячі чи десятки тисяч, раціональніше все ж звернутися до майстрів. Та й думка про те, що ремонтоване поступається новому, у випадку підприємства «Захід-Електро плюс», про яке піде мова, - далека від істини.

Напрямків діяльності в підприємства «Захід-Електро плюс» декілька. Основний – ремонт електродвигунів та насосів (зокрема центробіжних «Водолій» та ЦВ). Проте фірма також якісно проводить електромонтажні роботи промислового і побутового призначення, лабораторні електровимірювальні роботи. Ці напрями - не просто «аби було та гарно звучало», ні. По усіх них «Електро плюс» працює багато років, має необхідне обладнання, дозволи та ліцензії, виробничі потужності, а головне – кваліфікований персонал. Ще один аргумент «в плюс» - організація є офіційним представником декількох потужних підприємств України.

Найбільша гордість «Захід-Електро плюс», все-таки, не десяток років хорошої репутації, не потужні виробничі можливості та обладнання, не кількість напрямків діяльності, а висококваліфікований персонал. Адже працівники підприємства – дипломовані спеціалісти. Окрім того, постійно вдосконалюють свої знання та вміння під час навчань на підприємствах та заводах-виробниках електродвигунів та насосного обладнання. Фахівці, як зауважує керівник підприємства Анатолій Яковенко, не просто ремонтують прилад, а повністю та 100% відновлюють його. На практиці фірми навіть курйози траплялись. Приміром, насоси та електродвигуни після їхнього ремонту працювали навіть краще, аніж після конвеєру. Причина в принциповій позиції «Захід-Електро»: «Технічні показники обладнання після ремонту мають дорівнювати даним в технічному паспорті виробу». А такі паспортні дані, як відомо, виробники часто завищують, аби покупця привабити. Тому, коли за поламаний прилад беруться фахівці і відновлюють його згідно паспорту, власники дивуються посиленим можливостям обладнання. Та й «живе» обладнання після візиту на підприємство служить довше, аніж до того.

Відповідь на запитання «Купувати чи ремонтувати?» - очевидна. Все-таки ремонтувати. Ну а якщо ви звикли зважати на економічну складову й довіряєте лише цифрам, то і в цьому випадку ви схилитесь до ремонту. Бо ж, приміром, надзвичайно складний ремонт насосного обладнання «потягне» максимум 40% його вартості, а «повернення з того світу» електродвигун, вартуватиме й того менше – до 30 % ціни нового. Наведені цифри стосуються безнадійних ситуацій. Якщо ж мова йде про незначний ремонт, цифри, звісно, нижчі.

Хоча ремонт і важливий напрям роботи «Захід-Електро плюс», є підприємству чим похвалитися й у напрямку електромонтажних робіт. Зокрема, на їхньому рахунку декілька трансформаторних підстанцій на базах відпочинку Криму та на заводах області, а також повний електромонтаж мереж та обладнання на підприємствах регіону. Окрім цього по усіх напрямах діяльності фірми можна отримати безкоштовні консультації та поради, а це часто згодом «виливається» у правильний вибір та економію коштів.

Отож підсумуємо: на «Захід-Електро плюс» вам професійно допоможуть і з ремонтом електродвигунів та насосів, і з електровимірювальними роботами, і з складним електромонтажем. Також варто зауважити, що на підприємстві діє система знижок.

Тож звертайтесь і пам’ятайте: кращих знайти важко.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки