Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15222 організацій (25388 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Сайти-візиткиХолодтехноцентр, гурт Железняк [htc]Послуги → Кондиціонери

 

Кондиціонери побутові: Maestro, Auro, Klebio, Glory, Art Cool, Cascade, Plasma, Good:

Вони використовують озонобезпечний холодоагент R-410A. У них використовується унікальна система очищення повітря NEO-plasma. Це особливо актуально для покупців, які піклуються про своє здоров'я. Крім того, кондиціонери серії ARTCOOL мають дизайн, що запам'ятовується і отримали нагороди. Кондиціонери LG мають інноваційну систему розподілення повітря, що дозволяє знизити рівень шуму і забезпечити комфортнішу атмосферу у Вашому будинку.

Побутові мультисплітсистеми:

Комерційні кондиціонери: Кондиціонери касетного типу, Кондиціонери канального типу, Кондиціонери підлого-стельового і стельового типу, Кондиціонери колонного типу
Кондиціонери касетного типуКондиціонери касетного типуКондиціонери касетного типуКондиціонери касетного типу


 

Кондиціонери побутові: Спліт системи, віконного типу, переносного типу, осушувачі

 

Напівпромислові кондиціонери:
Канальні системи, підлого-стельові системи, касетні спліт системи, колонні спліт системи, руфтоп (дахові кондиціонери), зовнішні блоки

 

Промислові кондиціонери:
VRF мультизональні системи MDV. Модульні чиллери з повітряним охолодженням. Гвинтові чиллери з водяним охолодженням. Відцентрові чиллери з водяним охолодж.  Вентиляторні доводчики (фанкойл).


 


 

Кондиціонери побутові

Найвища, серед виробників кліматичної техніки, ступінь надійності і довговічності. За даними сертифікаційної комісії "ЕВРОВЕНТ", кондиціонери Mitsubishi Heavy мають найвищий серед виробників усереднений показник виробітку на відмову становить понад 22500 годин (для побутової гами).
Електронна начинка, а також технологічні складові блоків (компресор, чотирьох ходовий клапан, теплообмінники, електричні двигуни, а також інші комплектуючі) проводяться безпосередньо холдингом, що виключає використання неякісних комплектуючих вироблених в Китаї і країнах Південно-Східної Азії.

Корпорація Mitsubishi Heavy Industries, Ltd., Реалізує свою продукцію тільки через офіційних дистриб'юторів і авторизованих дилерів. Це виключає можливість "сірих" поставок техніки і відповідно її продаж некомпетентними компаніями та компаніями, які імпортують побутову техніку.

Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. - Технологічний донор для інших виробників кліматичної техніки. Науково-інженерний потенціал компанії дозволяє розробляти і впроваджувати найсучасніші технології. У 1979 році - Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. - Вперше впровадив у виробництво вбудовується стельовий кондиціонер, нині відомий як касетний. Scroll технологія у виробництві компресорів, що є на даний момент найбільш передовою, запозичується іншими виробниками кондиціонерів у Mitsubishi Heavy, так як широко відомо, що компресори Mitsubishi Heavy самі високоефективні і довговічні.

Кондиціонери Mitsubishi Heavy мають не тільки одну з найширших у світі виробничих лінійок, а й можуть комплектуватися в залежності від бажання замовника різними компресорами, пристроями підтримки впевненої роботи в холодному кліматі, додатковими фільтрами і т.д.
 

Інверторні мультиспліт-системи:


 

Промислові кондиціонери Mitsubishi Daiya:
Канальний тип FDUR, стельово-підвісний тип FDEN, підлоговий тип FDF, настінний тип FDKN, касетний тип FDT / FDTN, стельовр-підвісний тип FDEN, касетний 4-щілинної тип FDT,
касетний (600 х 600 мм) тип FDTC, канальний тип високого статичного тиску FDU, канальний тип середнього статичного тиску FDUM, стельово-підвісний тип FDENA, настінний тип FDKNA, касетний тип з чотиристоронньої подачею повітря FDTA, канальний тип FDURA, канальний тип FDUA, касетний тип з чотиристоронньої подачою повітря FDTCA, V-MultiКондиціонери напівпромислової серії забезпечують безшумну роботу, що відповідає всім екологічним вимогам, при мінімальному обсязі займаної площі 


 

Кондиціонери побутові:
Настінні кондиціонери серій Admiral, Cozy, Linge Wind, Golden Peak, Golden Peak Multy, Ultra Thin, Oxygen, Knight, Digita. Кутові кондиціонери "Corner". Віконні кондиціонери. Мобільні кондиціонери. Колонні кондиціонери. Підлого-стельові кондиціонери.
              
                                           
Напівпромислові канальні кондиціонери: 

Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки