Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15212 організацій (25385 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Про проект → Відповідальність

Цей сайт управляється приватним підприємцем Андрієм Созанським, власником 109.te.ua, зареєстрованого в Україні. Перебуваючи на сторінці або використовувати цей сайт, ви тим самим погоджуєтесь і приймаєте ці умови.
 

Відмова від відповідальності

Інформація на цьому сайті розміщена сумлінно і регулярно оновлюється, але 109.te.ua не може гарантувати її повноти і точності. 109.te.ua не несе відповідальності перед Вами або будь-якою третьою стороною за будь-які помилки або упущення на цьому сайті. 109.te.ua може змінити, оновлювати або видаляти будь-яку інформацію на цьому сайті, без попереднього повідомлення.

109.te.ua не гарантує, що цей сайт буде працювати безперебійно, безпомилково, і що будь-яка інформація або інші матеріали, доступні з цього сайту, є вільними від вірусів або інших шкідливих компонентів.

109.te.ua не робить будь-яких припущень про придатність інформації, продуктів і послуг на цьому сайті для будь-яких цілей. Інформація на сайті розміщена за принципом "як є" і "по мірі можливості". Ви берети на себе всю відповідальність і ризики за використання даного сайту.

109.te.ua не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі втрати в результаті використання Вами інформації на даному сайті.
 

Інтелектуальна власність

Всі назви, логотипи та всі пов’язані з цим продуктом служби імен, дизайн знаків і гасла, які використовуються на даному сайті, є товарними знаками або знаками обслуговування їх власників. Всі права визнані.

Авторське право на всі дописи, слайди, фотографії, зображення, карти, путівники та інші матеріали фірм та організацій на цьому сайті належить 109.te.ua або його постачальникам. Ваш доступ до матеріалів, не дає вам права на відтворення, розповсюдження чи інше використання цих матеріалів, за винятком завантаження його на один комп’ютер для особистого користування. При використанні матеріалів з сайту посилання на 109.te.ua є обов'язковим. Ви не можете використовувати будь-яким чином ці права або інші права інтелектуальної власності на матеріали, пов’язані з сайтом без попередньої письмової згоди 109.te.ua.
 

Треті сторони

Посилання цього сайту на будь-яку продукцію, послуги, процеси, фірмові найменування, товарні знаки або іншу інформацію третіх сторін не означає, або не є схваленням, спонсорством або рекомендацією вам 109.te.ua. Посилання на інші сайти надані виключно для вашої зручності. 109.te.ua не несе відповідальності за будь-які товари, послуги, процеси, фірмові найменування, товарні знаки та іншу інформацію, надані третіми сторонами.
 

Зміни

109.te.ua може змінювати умови сайту в будь-який час за допомогою розміщення таких змін на цій сторінці.
 

Право і юрисдикція, що застосовується

Ці умови сайти регулюються українським законодавством. Будь-які спори, що стосуються даного сайту підлягають юрисдикції українських судів.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки