Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15234 організацій (25410 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Про проект → Про нас

Пропонуємо Вашій увазі пошукову систему "109 - Все Тернопілля" - результат нашої 5-річної праці щодо збору інформації по Тернопільській області, регулярного її уточнення та перевірки.

Перевагою нашої довідки над звичною телефонною за номером 109 є її цілодобова робота без святкових і вихідних, а також надання контактних телефонів фірм чи підприємців, незалежно від їхнього оператора зв’язку.

Людський мозок, як давно доведено, це унікальна система. Щоденний потік інформації заповнює його щохвилини. Однак потрібне інколи важко згадати чи відтворити. Тому, завданням нашого сайту 109.te.ua є безперешкодне, термінове, повне надання потрібної інформації користувачам.

Саме тому, щоб не витрачати свій дорогоцінний час на оголошення, пошук через знайомих та запобігти різним фінансово затратним діям з вашого боку, - створено найкращі пропозиції у нашій довідці, підтримуючи бізнес місцевого виробника, що є прямим поштовхом розвитку економіки краю!

Сотні фірм, особливо новостворених, шукають свого споживача через дорогу та іноді неефективну рекламу, в той самий час, коли їхні майбутні клієнти також займаються пошуком потрібних їм товарів чи послуг.
Ми намагалися створити просту систему пошуку. Наприклад, щоб взнати, де купити цеглу, вікна чи штори, у нашій пошуковій системі достатньо вказати ключове слово або його частину - і Ви легко знайдете потрібний товар чи послугу.

Доступність інформації для різних користувачів ми забезпечили розміщенням її як у електронному (диски, сайт 109.te.ua) так і у паперовому видах – довідниках.

Зважаючи на економічну ситуацію в країні, вартість диску і довідника є доступною.

Усім бажаючим, для розміщення інформації у нашій довідці, пропонуємо зареєструватись на сайті 109.te.ua з правом постійного доступу для редагування своїх даних. Розміщення передбачається як безкоштовне, так і на елітних кольорових сторінках.

Давайте разом творити візитку нашої області, працювати на благо нашої землі!Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки