Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 13635 організацій (21124 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Дах Центр Тернопіль
ф і к т и в н и й
RTC
Реставрація ванн
Віасан
Довідкова інформація → Поділ Тернополя на виборчі округа

Округ №1:  

мікрорайони Кутківці та Пронятин:

 

Агрономічна

 

Бенцаля

 

Болюча

 

Бригадна

 

Вербова

 

Вишнева

 

Глибока Долина

 

Глибочанська

 

Зарічна

 

Золотогірська

 

Калинова

 

Лісова

 

Медобірна

 

Мирна

 

Низинна

 

Підгірна

 

Приміська

 

Проектна

 

Тернопільська

 

Урожайна

 

Хліборобна

 

Хутірська

 

Яблунева

 

 

 

Округ №2:

 

Бережанська

12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32А, 32, 34, 36, 38, 40, 42А, 42;

Будного

1-2, 5, 50

Волинська

1-7, 8А, 8-9, 10А, 11-30, 31А, 31-32, 34, 36, 38

Грабовського

 

Далека

 

Загребельна

 

Куток

 

Лучаківського

8А, 8, 10, 12А, 12, 14;

Львівська

1-5, 7-9, 16, 18, 20, 26, 28-30, 32

Мазепи

2, 4, 6А, 6, 14, 16, 18, 20, 24, 28

Михалевича

 

Перемоги

2, 4

Південна

 

Спадиста

 

Тролейбусна

1А, 1, 2А, 2, 4А, 4-5, 11, 13, 14А, 14Б, 14, 15, 17

Чумацька

 

 

 

Округ №3:

 

Бережанська

43, 45, 47, 49, 51, 53А, 53, 55, 57, 59, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39

Громницького

1, 2, 7А, 7, 9

Кривоноса

6, 8, 14

Лучаківського

1, 2, 4, 1А, 3А, 3Б, 3, 5А, 5

Макаренка

2, 4, 6, 8, 5, 7

Надзбручанська

 

Степова

1А, 1-4, 5А, 5-11, 12А, 12-25, 27-28, 30-33, 34А, 34-37, 38А, 38-43, 44А, 44-45, 46А, 46-49, 51-52, 54, 56, 58, 60, 62

 

 

Округ №4:

 

Будного

 

Винниченка

 

Кривоноса

 

Лучаківського

 

Просвіти

 

 

 

Округ №5:

 

Виговського

1-3, 4а, 4-8, 9-18, 19а, 19-26, 28, 30, 32, 34, 36а, 36, 38, 40, 42

Винниченка

1, 3, 5, 7, 9, 13

Гжицьких

 

Достоєвського

 

Дружби

1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17

Кривоноса

1, 3, 5, 7, 9, 11, 13б, 13, 15, 19

Мазепи

1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15а, 15, 17, 19, 23

Миру

1-4, 1а, 1в, 2а, 3а, 4а

Петриківська

1-16, 18-24, 25а, 25, 27

Тбіліська

 

Тісна

 

Яремчука

 

 

 

Округ №6:

 

Будного

12, 20А, 20, 22А, 22Б, 22

Драгоманова

1, 3, 2, 4

Дружби

2, 4, 6

Карпенка

1, 3, 4А, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 12Б, 12В, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22А, 22, 23, 24А, 24, 25, 26В, 26, 28, 30, 34, 36А, 36, 38, 40, 42, 44

Миру

5, 7, 8-10, 11А, 11-13

Орлика

 

Цегельний

 

 

 

Округ №7:

 

Багата

 

Білецька

 

Броварна

1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 19, 21, 23, 25

Брюкнера

 

Валова

 

Гніздовського

 

Головацького

3, 5

Грушевського

1, 5, 7, 9

Замкова

1, 3, 5, 7-9, 16

Листопадова

 

Над Ставом

 

Паращука

 

Руська

1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 23, 24, 25

Сагайдачного

 

Січинського

 

Сліпого

 

Старий ринок

 

Танцорова

 

Холодний

 

Шашкевича

2, 4, 6

Шевченка

21, 29, 31А, 33, 35

 

 

Округ №8:

 

Білогірська

 

Доли

 

Живова

2, 4, 6,14, 18, 22, 26А, 27, 29-30, 32-34, 35А, 35-37, 40-41, 43, 18А, 24, 26, 28

Медова

 

Оболоня

 

Острозького

2, 8

Патріарха Мстислава

 

Стадникової

2-4, 5А, 6, 8-10, 11А, 12-16, 17А, 17-21, 23, 24А, 24-25, 28, 30-40, 41А, 41-42, 43А, 43-51, 53-54, 56-70

Тиха

 

Шашкевича

1, 5, 7, 8А, 8, 10-13, 19

Шептицького

1Б, 1, 3, 5А, 5, 7А, 7, 9А, 9, 12-13, 15, 17, 19, 2, 16

Юрчака

 

 

 

Округ №9:

 

Гагаріна

 

Гірняка

 

Голубовича

 

Гребінки

 

Козацька

 

Микулинецька Бічна

 

Микулинецька

1Б, 1, 4-5, 7, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 31А, 33, 35, 37, 39, 41-43, 44А, 44-45, 47-58, 60-63, 65-83, 85, 87-93, 95-98, 99Б, 100-102, 104, 107, 109, 111, 113, 116, 120, 123-124

Молодіжна

 

Подільська

 

пров.Микулинецький

 

пров.Садовий

 

пров.Шкільний

 

Садова

 

Студинського

 

Фестивальна

 

Чернівецька

 

Шкільна

 

Ярмуша

 

 

 

Округ №10:

 

Гайова

 

Гайова-бічна

 

Гоголя

 

Живова

1, 3, 5, 46А, 46

Замонастирська

7, 9А, 9, 11, 13, 2, 4А, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44

Коллонтая

 

Липова

 

Мостова

 

Мостова Бічна

 

Острозького

1, 7, 13, 15, 17, 18,  21-23, 25-28 29, 33Б, 34,35, 40,41А, 41, 42, 45, 47, 50, 51, 53-56, 58, 60, 62, 64, 66, 70

Перля

 

Пирогова

 

пров.Замонастирський

 

Руська

26, 28, 30, 32, 34, 42, 44А, 46, 48, 54

Січових Стрільців

 

Стадникової

1

Стецька

 

Стрімка

 

Федьковича

 

Шевченка

14, 16, 18, 37, 41

Шпитальна

2,3, 5-6, 8, 9А, 10-20, 22-27, 29

 

 

Округ №11:

 

Барвінських

 

Вагилевича

 

Головацького

1-2, 4, 6

Горбачевського

 

Грушевського

4

За Рудкою

2, 4, 6, 8, 10Б, 10, 12А, 14А, 14, 16, 18, 20, 22, 1А, 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37 39, 41, 43, 45

Камінна

 

Качали

 

Коперника

 

Котляревського

1-49

Крушельницької

 

Кульчицької

 

Нечая

1-38

Опільського

 

пров.За Рудкою

 

Руська

27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45А, 45, 49, 51, 53

Словацького

 

Франка

4-5, 6А, 6-7, 10-11, 13, 15, 17, 19-20, 23

Хмельницького

 

Чехова

1-2, 4, 6, 9, 11, 13, 15

Чорновола

 

Шевченка

2, 4-5, 10, 13

 

 

Округ №12:

 

Березова

 

Броварна

2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26-33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49-50, 54

Вільхова

 

Гнатюка

 

Ділова

 

Кармелюка

 

Котляревського

51А, 51, 53, 55А, 55, 57А

Межова

 

Набережна

 

Набережна-бічна

 

Наливайка

 

Нечая

40, 42, 44

Новий Світ

1, 3-10, 12, 16, 19А, 19-31, 32А, 32-36, 38А, 38, 39А, 40, 41А, 41-42, 43А, 43, 44А, 44-45, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 46, 48, 50, 52, 54А, 54, 56-58, 62, 64А, 64, 66, 68, 70, 72-75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97

Новий Світ-бічна

 

пров.Броварний

 

Рівна

 

Транспортна

 

Циганська

 

Чехова

10, 12А, 12, 14, 16, 18А, 18, 20, 22, 24

Ясна

 

 

 

Округ №13:

 

Бродівська

1-2, 4, 6-8, 10-12, 15-16, 18-20, 31А, 31, 40, 41А, 48, 50А, 50, 54

Галицька

29

Дубовецька

 

Енергетична

 

Збаразька

1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37

Злуки

2

Лозовецька

 

Лук’яновича

 

пров.Збаразький

 

Руставелі

 

Текстильна

 

Фабрична

 

 

 

Округ №14:

 

Бандери

1, 3, 7, 13, 17, 19

Бордуляка

 

Вертепна

 

Весела

 

Вовчка

 

Вояків дивізії "Галичина"

 

Галицька

4, 6-10, 12-14, 15Б, 15-16, 17А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32-35, 37; 39, 41, 43, 45, 52, 54, 56, 58

Глінки

 

Городна

 

Заміська

 

Збаразька

2, 4

Зелена

 

Злуки

1, 3Б, 3, 5, 8-9

Квітова

 

Коцюбинського

2А, 2, 4, 5А, 5-9, 10А, 11, 13А, 13, 15

Лисенка

 

Монюшко

 

Паркова

 

Петрушевича

 

Північна

 

пров.Галицький

 

Тютюнника

 

Шопена

 

Шухевича

 

 

 

Округ №15:

 

Бандери

4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 42, 44, 48, 50, 52 54, 56, 60, 62, 64А, 64, 70

Богуна

 

Глибока

 

Глиняна

 

Деповська

 

Дівоча

 

Дністрянського

 

Довбуша

 

Дорошенка

 

Малишка

 

Манастирського

 

Нова

 

Новосонячна

 

Підкови

 

Піскова

 

Польова

 

пров.Дівочий

 

пров.Підкови

 

Пулюя

 

Сонячна

 

Стефаника

 

Татарська

 

Толстого

 

Чайковського

 

Шагайди

 

 

 

Округ №16:

 

Балея

 

Бандери

21, 23, 25, 27, 31, 37А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 80, 81А, 82, 84, 86, 88, 90А, 90

Безкоровайного

 

Бойківська

 

Будзиновського

 

Вітовського

 

Гуцульська

 

Канадська

 

Клінічна

 

Коцюбинського

18А, 18, 19, 20А, 20, 22, 25, 34, 36, 38, 40, 42, 44

Лемківська

 

Ломоносова

 

Над Яром

 

Підгородня

 

Польового

 

Рудницького

 

Самчука

 

Самчука Бічна

10

Сімовича

 

Сірка

 

Чарнецького

 

 

 

Округ №17:

 

Вербицького

 

Коновальця

10А, 10, 12, 14-16, 18, 20

Чубинського

1, 2А, 2, 4

 

 

Округ №18:

 

Бандери

65, 67, 69, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79

Галицького

4, 6, 8, 10

Коновальця

1, 2, 3, 4, 6, 8

Рєпіна

 

Слівенська

3, 5, 7, 9, 11, 13, 15

Українки

1, 3, 5, 7, 9, 11, 13

 

 

Округ №19:

 

Бандери

92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108

Галицького

1А, 1, 3, 5, 12, 14, 16, 18, 22, 26, 28

Українки

15, 17, 19, 21, 25, 27, 29

 

 

Округ №20:

 

Протасевича

4А, 4, 6, 8, 10А, 10, 14, 16А, 16Б, 16, 18А, 18, 20А, 20, 22

Савури

3, 5, 7

Українки

16, 18, 31, 33, 35, 37, 39

 

 

Округ №21:

 

Героїв Крут

1-7, 9-11, 13

Довженка

1, 3А, 3, 4А, 5, 6А, 7, 8А, 9, 11А, 11, 13, 15, 17-19

Савури

2, 8-10, 11А, 11

Українки

6, 8, 10, 12, 14

 

 

Округ №22:

 

Корольова

2, 4, 6, 8, 10А, 10, 12А

Купчинського

1А, 1, 7, 9

Петлюри

1-4, 6, 7, 10

Стуса

 

 

 

Округ №23:

 

15 Квітня

1, 1Б, 2, 3Б, 3, 4, 5, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10

Бойчуків

1А, 1, 3, 5А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17

Злуки

57, 59

Київська

14, 16, 18

Сахарова

 

 

 

Округ №24:

 

Злуки

11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31

Київська

6А, 6

Овочева

 

Смакули

1, 5

Спортивна

 

Тарнавського

1, 3, 5, 7А, 7, 11, 15, 23

Чалдаєва

11, 13, 15, 17

Яреми

 

 

 

Округ №25:

 

Злуки

33, 35, 37

Пушкіна

1, 2, 3, 5

Тарнавського

2, 2А, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26

Чалдаєва

1, 3, 5, 7, 9, 11

 

 

Округ №26:

 

Злуки

39,41,43,53А,53,55

Лепкого

3, 5А, 5, 6А, 6-8, 9, 10, 11, 14, 16

Пушкіна

6

Чалдаєва

2, 6, 8, 10, 12

 

 

Округ №27:

 

15 Квітня

15, 17, 19, 21, 23, 25

Київська

1, 3, 4, 8, 5, 7, 7В, 9, 10, 12, 11, 11А, 11Б, 21, 25

 

 

Округ №28:

 

15 Квітня

27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45

Куліша

1, 3

Симоненка

2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20

 

 

Округ №29:

 

Великого

 

Вишневецького

 

Куліша

4, 8, 10, 12

 

 

Округ №30:

 

Курбаса

 

Морозенка

 

Симоненка

1, 3, 5




Зберегти в закладки: ВКонтактеfacebookОдноклассникиМой МирGoogle ЗакладкиYandex закладки
Бігторг автобокси Бігторг твердопаливні котли 31.12.2016