Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15212 організацій (25385 контактів) та 190503 квартирних абонентів
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
Сайти-візиткиФорма [forma] → Головна

“Форма” створює одяг міліціонерів, школярів та навіть корпорацій

Форма Бучач шкільна форма школьная формаФорменний одяг повинен не лише вирізянти вас з-поміж інших, вважають на спеціалізованому швейному підприємстві “Форма”. Не менш важливі - зручність, якість та довговічність. Адже форма – перш за все одяг, а одяг повинен бути комфортним...

Форма – невід’ємний атрибут деяких державних організацій. Міліція, рятувальники, медики – усі вони вирізняються з-поміж інших саме своїм форменним одягом. Проте останніми роками вирізнятись зовнішністю працівників хочуть підприємства з різноманітних сфер та галузей. Приватний косметичний центр, меблева фабрика, великий торговий центр, юридична фірма та навіть редакції газет і телеканалів хочуть бути впізнаваними та особливими.

Але де взяти форменний одяг? Де шукати якісну продукцію? Як зробити, щоб ексклюзивна форма дійсно була індивідуальною? Хтось скаже: “На ринку є все”. Але ж у цьому випадку і про якість і про індивідуальність можна забути. Інші порадять: “В Інтернеті можна замовити усе”. Але купувати “кота в мішку” - собі дорожче буде. Ще варіант – у швейній майстерні чи ательє замовити. Проте майстри без досвіду пошиття форм і працюватимуть довго, і якість не найвища буде. Та й ціна за індивідуальні роботи вам навряд чи сподобається.

Найоптимальніше скористатись іншим способом – звернутись на спеціалізоване підприємство, котре займається створенням форменного одягу.

“Форма” - фірма, яка вже вісім років працює в Бучачі і з кожним роком розвивається. На сьогодні продукція підприємства охоплює, напевне, чи не весь можливий діапазон форменного одягу. Одежа міліції, охорони, рятувальників, військова офіцерська форма, одежа медпрацівників, спецодяг, корпоративна форма (дизайн та створення), навіть сценічний та карнавальний одяг і будь-яку одежу на замовлення може створити швейне підприємство.

Особливе місце на фірмі приділяють шкільній формі. Там її виготовляють у широкому асортименті (розміри, матеріали, фасони). До речі, саме з її виготовлення і починала працювати “Форма”. Тому сьогодні багаторічний досвід дозволяє створювати справді красивий та якісний одяг. А ще довговічний, бо ж не лише досвідом єдиним багате підприємство. Професійне обладнання та якісні матеріали дозволяють створювати продукцію, яка може конкурувати не лише з аналогами в регіоні, а й у межах держави. І стосується це не лише шкільного одягу, а всіх виробів.

Виробничі потужності фірми дозволяють “не пасти” задніх. І обладнання, і працівників приміщень достатньо, аби братись за створення великих замовлень - чи то від шкіл, чи то від приватних підприємств, чи державних установ.

Здавалося б, якісне обладнання, хороші матеріали, індивідуальний підхід – все це дуже впливає на ціну одежі. Але у випадку “Форми” все по-іншому: ціни - чи не найнижчі в регіоні. Способів зекономити чимало. Постійні і перевірені постачальники тканини, які знижки надають, правильна організація виробництва, свої склади та транспорт, бартерні стосунки з деякими установами – усе це клієнту можна і не знати, але ця інформація потрібна, аби покупець розумів: на якості не економлять.

Форма, якою б вона не була, має призначення не лише вирізняти вас з-поміж інших. Це одяг, який повинен бути зручним, якісним та довговічним. Працівники “Форми” раді вам з таким одягом допомогти. Тож звертайтесь. Готове підприємство до співпраці і з дилерами, і з масовими замовниками, для яких і знижки передбачені.

 

 

 
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки