Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15212 організацій (25385 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Сайти-візиткиНезабудка Плюс [nezabudka] [nezabydka] → Продукція

Насіння фірм України, Голландії та Польщі незабудка тернопіль Насіння фірм України, Голландії та Польщі охоплює асортимент усіх популярних у нас овочевих та фруктових культур. Щоправда, сорти, які пропонують у «Незабудці», вирізняються хорошою врожайністю, смаковими якостями, стійкістю до захворювань та погодних умов. Окрім того, продаж насіннєвої продукції та посадкового матеріалу розпочинаються задовго до сезону. Тож, коли усюди пусто, в магазині завбачливим господарям уже пропонують якісні товари. Те саме з новорічною продукцією – вона в «Незабудці» з’являється найшвидше.
Засоби захисту рослин, грунтосуміші, добрива незабудка тернопіль Засоби захисту рослин, грунтосуміші, добрива – вкрай необхідні для рослин Недостатня кількість корисних речовин та мінералів, рослинні болячки, навіть мала кількість сонця, води та повітря, повільно вбивають рослини. В одних культур зникає естетичний вигляд (приміром, троянда, яка мала б милувати око, викликає співчуття та сум), в інших майже немає врожаю, наівть якщо він декоративний (різноманітні доманші плодоносні рослини). Уся продукція цього спрямування в «Незабудці» - від хороших виробників та перевірена роками використання.

 
Живі рослини незабудка тернопіль Живі рослини – один з найважливіших напрямів роботи «Незабудки». Частина продукції до магазину потрапляє зі спеціалізованих підприємств, частину працівники магазину вирощують самостійно. Будь-який покупець, навіть найвимогливіший, зможе знайти вазон чи рослину саме для себе (адже рослини, як і люди, мають свій характер і часто господареві і рослинці не комфортно разом). Сотні видів, найрізноманітніші кольори і форми – приходьте та обирайте. Вирізняється підприємство «Незабудка» й тим, що там часто відбуваються розпродажі рослин зі знижкою 30 і навіть 60%.
 
 виготовлення композицій з квітів незабудка тернопіль Окрім того, фірма співпрацює з фахівцями, котрі  виготовляють квіткові композиції та декорують приміщення. Якщо вам потрібні подарункові букети чи прикраси для урочистостей – знайти вихід вам допоможе «Незабудка».


 
Кераміка незабудка тернопіль Кераміка – візитівка «Незабудки». Такої кількості горщиків, посуду та сувенірів ви, напевно, не знайдете ніде. А такого різноманіття оздоблення, форм та візерунків – точно не побачите в жодному з квіткових магазинів. Про це можна говорити з впевненістю, адже майже усю кераміку для фірми «Незабудка» виготовляють на замовлення. Навіть більше, власники цього бізнесу допомогли декільком молодим майстрам кераміки – придбали їм спеціальні печі, допомогли отримати освіту. Сьогодні ці молоді починання – уже знані в Україні майстри. Частина їхніх виробів – на полицях магазину. Є серед продукції вироби з українськими мотивами та символікою, є й зі східними орнаментами, а є й з нейтральними мотивами – миттєвостями природи, квітами чи абстракцію. Отже, вибрати є з чого.
 
товари для декору незабудка тернопіль Окрім того, є в закладі й товари для декору. Зокрема, ковані підставки під вазони та елементи інтер’єру та екстер’єру, дворові фігури тварин та казкових персонажі і навіть невеликі дерев’яні вози, які нададуть подвір’ю особливого вигляду.
 


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки