Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15212 організацій (25385 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Довідкова інформація → Квітковий гороскоп

Гороскоп квітів
Квітка Період Опис
Тирлич жовтий 1- 10 січня Загадкова квітка, що символізує літнє тепло. Від нього віє певною таємничістю, здебільшого зовнішньою. Причиною потаємності й замкнутості може бути звичайна сором'язливість. Людина, народжена під цим знаком, затято домагається поставленої мети. Слід остерігатися холодної погоди.
Чортополох 11- 20 січня Ніхто не звертає на Чортополох уваги. Тож, чіпляючись, він постійно «викликає вогонь на себе», вигадує для себе часом непосильні заняття, від яких, поміркувавши, під будь-яким приводом може зараз же відмовитись. Така поведінка дезорієнтує навколишніх, і ті не завжди можуть розгледіти головну рису Чортополоху - доброту. Він переповнений добротою. Чудовий друг і сім'янин. Ретельний, навіть занадто, працівник. Трудовий запал може призвести до ранньої гіпертонії.
Безсмертник 21-31 січня Безсмертник - позбавлений грошолюбства скромник, та все ж таки пильно стежить за модою. Його елегантність часто стає об'єктом заздрощів. Проте у Безсмертника досить енергії, щоб подолати всі труднощі і блискуче перемогти недоброзичливців.
Омела 1-10 лютого Жінка-Омела прикметна цікавістю і легковажністю. "Ризиковий" характер, здатність заворожити найнеприступнішого представника сильної статі. Чоловіки, народжені під знаком цієї «відьомської» квітки, щоб мати успіх у жінок, мусять робити ставку на спорт. Культуризм, карате, теніс збережуть здоров'я і зроблять їх привабливими.
Беладона 11-19 лютого Жінка-Беладона - скромна вродливиця. Не пробуйте завоювати її з наскоку. У неї досить сил й енергії, щоб дати відсіч. Можливо, пощастить із другої спроби... Чоловік-Беладона не красень, зате працює, як віл, без утоми. Отже, відповідною буде й винагорода.
Мімоза 20-28 лютого Ніжна Мімоза... Як і квітка, люди, народжені під цим знаком, прикметні загостреною чутливістю. Дуже болісно Мімоза переживає, коли її роботу недооцінили. Начальники, не перевантажуйте Мімозу! Вона звикла жертвувати собою, щоб виконати доручену їй роботу і заслужити заохочення, нехтуючи відпустками й лікарняними. Небезпека інфаркту і виразки шлунку.
Мак 1-10 березня Краса Маку запаморочує подібно опію. Легко потрапити в тенета Маку, та важко з них вибиратися і вивітрювати з голови спогади про його вроду. Шлях Маку всіяний терням. Треба вірити у свої сили - тільки так Мак може досягти успіху. Макові не слід захоплюватися м'ясними стравами. Овочі - це джерело вітамінів і чудового настрою.
Лілея 11-20 березня Ніжний чар. Витонченість натури. Місячна квітка. Таїна, яку можна відгадати тільки, коли місяць уповні. Маскарад, омана, флірт... Незважаючи ні на що, Лілея вміє бути щасливою.
Наперстянка 21-31 березня На відміну від квітки - непоказної і блідо-жовтої - люди, народжені під цим знаком, характерні рішучістю. Голова у Наперстянки працює, як ЕОМ, - чітко і швидко, знаходячи правильний вихід навіть із найзаплутанішої життєвої ситуації. Ніколи не розгублюється. Проте нерви потроху розхитуються. Можливі головні болі.
Магнолія 1-10 квітня Шанолюбство, бажання завжди і скрізь бути першою - ось визначальні риси характеру Магнолії. Проте становище Магнолії в суспільстві вельми хистке - через небажання прислухатися до порад інших.
Гортензія 11-20 квітня Гортензія великодушна і щедра, любить гульнути. Проте така широта душі дуже часто дратує навколишніх, які чекають від Гортензії конкретної допомоги.
Жоржина 21-30 квітня Розкішна Жоржина повинна завжди триматися золотої середини. Максималізм часто-густо заважає їй досягти бажаного. Жоржині слід виваженіше, ніж іншим, розраховувати свої сили. Не варто цілком покладатися на щасливий випадок. Це стосується й особистого життя.
Конвалія 1-10 травня Щедре, відкрите серце Конвалії с причиною того, що її може зірвати безжальна рука збирача гербарію чи просто любителя тонкого аромату. Жінці-Конвалії потрібен надійний оборонець, наприклад, чоловік-Чортополох. На роботі у Конвалії все гаразд, хоч надмірний запах часом діє на нерви начальству.
Портулак 11-21 травня Недовірливі, сторожкі люди, що постійно чекають підкопу. Навіть від коханої людини. З Портулаком важко і вдома, і на роботі. А в коханні - й поготів.
Ромашка 22-31 травня Це традиційно: любить-не любить... Важко зрозуміти, хоч вабить до себе. На роботі Ромашку, незважаючи на привабливу зовнішність, так і пориває підсидіти суперника - задля кар'єри чи просто задля спортивного інтересу. Ромашко, не копай ями іншим!
Дзвіночки 1-11 червня Консерватори. Будь-яка зміна їх страхає, кидає у відчай. Порятунок для Дзвіночків - добра сім'я, прибраний дім. Люблять подорожувати залізницею. Літаком - у жодному разі!
Стокротки 12-21 червня Стокротки не славляться ні романтизмом, ні сміливістю. Перестрахувальники, спостерігачі. Але, попри все це, свого домагаються.
Тюльпан 22 червня -
1 липня
Фанфан-Тюльпан... Чоловік - незаперечний Донжуан. Йому все дарма. Жінка-Тюльпан - енергійна особа. Велика зарозумілість. Багато сил треба докласти, щоб домогтися у неї визнання. У таких жінок, як водиться, нещасливі чоловіки.
Латаття 2-12 липня І вода, і земля, і сонце... Вельми розмаїта натура, що добре почувається водночас у кількох стихіях. Легко долає перепони на життєвому шляху.
Фіалка 13-23 липня Привертає до себе загальну увагу. Вона любить ховатися в тіні, але завжди готова вийти на сонце і взяти те, що їй належить. А опісля вже тримайся...
Шипшина 24 липня -
2 серпня
Колеться... Голими руками не візьмеш. Хоч, якщо придивитися, то шпичаки - це захист. Без самозахисту в наш час важко жити.
Соняшник 3-12 серпня Знайшов собі місце під сонцем. Успіхи його не засліплюють, конфлікти не зупиняють. Рухається вперед, а точніше, по колу, за сонцем.
Троянда 13-23 серпня Королева квітів, Троянда викликає зрозумілу заздрість у решти людей. Проти Троянди плетуть інтриги, її хочуть вижити із законного місця, позбавити премії. Надто неприступна. їй нелегко весь час засвідчувати свою недосяжність. Отож слід подбати про своє здоров'я, не перевтомлюватись.
Дельфіній 24 серпня -
2 вересня
Аскет. Невибагливий до себе, зате може бути вимогливим до інших. Часто стає об'єктом загальної уваги, а то й нападок. Тож повинен уміти дати відсіч підступам недоброзичливців.
Гвоздика 3-11 вересня Виняткова прямота вдачі Гвоздики викликає суцільний подив. Ця властивість не подобається довколишнім. Але Гвоздика стоїть на своєму, навіть якщо сила не на її боці. Головне - відстояти свої переконання.
Айстра 12-22 вересня Смуток і тугу осені помітно скрашують айстри. Так і людина-Айстра, як зоря вночі, розсіює морок своєю веселою вдачею. Але це не безтурботні веселощі, а цілком усвідомлена поведінка. Таких людей поціновують і підлеглі, і начальство.
Верес 23 вересня -
3 жовтня
Люди, народжені під знаком Вереса, прикметні вишуканістю. Це незамінні фахівці-універсали. Знають ціну своїм золотим рукам. Верес - добрий товариш: у біді не залишить.
Камелія 4-13 жовтня Приємна зовнішність. Витонченість і, незважаючи на це, мужність. У поведінці багато дитячого. Має артистичні дані.
Бузок 14-23 жовтня Символ розквіту, свіжості, молодості. Старанний і цілеспрямований. Із задоволенням допомагає іншим.
Фрезія 24 жовтня -
2 листопада
Безстрашність, наполегливість, упертість, яка іноді шкодить. Люди, народжені під цим знаком, викликають симпатію, завдяки якій успішно просуваються по службі. Та при цьому їм слід виявляти більше дипломатичності. Не треба перевтомлюватися.
Орхідея 3-12 листопада Орхідеї позначені таємничістю і загадковістю. Вони високої думки про себе, а це постійно провокує конфлікти з начальством. Їм не завадило б навчитись уявляти себе на місці інших.
Півонія 13-22 листопада Швидкоплинний вік півонії-квітки. Але Півонії-людині можна не боятися за своє здоров'я: все переживе. Звичайно, якщо робитиме розумні перерви у роботі. Півонії слід бути стриманішою і менше ділитися своїми планами.
Гладіолус 23 листопада -
2 грудня
Людина, народжена під цим знаком, особливими талантами не позначена, але дуже працьовита й пунктуальна. Розумно керована, може багато чого досягти. Не хвалько.
Кульбаба 3-12 грудня Символ тепла. Любить свіжість, повіви вітру. Не може жити без уваги навколишніх. Через це екстравагантність Іноді переходить усі межі смаку й узвичаєних норм. ЇЇ критикують на роботі, та Кульбаба завжди може захиститися реальними наслідками своєї праці.
Лотос 13-22 грудня Символ чистоти, Лотос дуже багато означає для народів Азії. У наших краях - це екзотика. І завдяки саме екзотичності, неординарності мислення й поведінки, Лотосові багато що прощають. Йому варто бути гнучкішим у стосунках з людьми.
Едельвейс 23-31 грудня Людина, народжена під цим знаком, має все для того, щоб бути порядним другом. Насамперед це надійність. Темперамент спокійний, хоч Едельвейс може іноді втрачати терпець.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки