Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15234 організацій (25410 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
Про проект → Джерела інформації

Джерела інформації:
 1. Інформація про абонентів, яка розміщена на сайті і на дисках (далі - Інформація), є аналогічною тій, що міститься у друкованих довідниках, які видавалися і видаються нашою фірмою. 
 2. Частина інформації взята з відкритих, публічних інтернет-джерел, бізнес-каталогів, з контактних даних сайтів організацій.
Зауваження юридичного характеру:
 1. "Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір." (ч.2 ст.34 Конституції України) 
 2. "Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена" (ч.2 ст. 50 Конституції України).
 3. "Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини" (ч.2 ст.32 Конституції України).
 4. "Кожному гарантується захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім’ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації" (ч.4 ст.32 Конституції України).
 5. "Інформація про особу - це сукупність документованих або публічно оголошених відомостей про особу." "Основними даними про особу (персональними даними) є: національність, освіта, сімейний стан, релігійність, стан здоров'я, а також адреса, дата і місце народження." (ст.23. Закону України "Про інформацію").
  Адреси квартирних абонентів по замовчуванню не містять номерів будинків і квартир. Якщо абонент письмово погодився на розміщення всіх даних про себе - ми їх так і розмістимо.
 6. Телефон і адреса реєстрації може змінюватися за бажанням власника, їх можна умовно вважати товаром, який можна продати, подарувати.
 7. Більшість операторів зв'язку лише надають номера у користування абонентам і при цьому залишаються власниками цих номерів.
 8. У людини може бути не одна, а декілька адрес і телефонів, на одну адресу може бути зареєстровано декілька осіб, одним номером телефону може користуватися декілька осіб, тому такі дані важко вважати персональними, і тим більше, конфіденційними або секретними.
 9. З огляду на технічні можливості сучасних цифрових АТС, зокрема переадресації та динамічної маршрутизації телефонного трафіку, не кажучи вже про VoIP (наприклад - Skype, Gmail, агент Mail.ru) і мобільні технології, говорити про ці дані як про персональні не має сенсу.
Отже, розміщена нами інформація не містить персональних, конфіденційних чи секретних даних.

Ви можете:


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки