Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15144 організацій (25332 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Глушники, фаркопи
Zooветкомора
Fast Coffee
Фасад-Центр
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Новини

02.02.2012р.

На сайті вже була присутня система відгуків та пропозицій на платфомі Reformal (оранжева кнопка по лівій стороні сайту).
Даний проект дозволяє залишати свої коментарі щодо роботи сайту, пропозиції, що в свою чергу дає нам готовий план розвитку сайту. Нещодавно була проведана зміна даної платформи і отримано такі покращення:

1. Відтепер додано довгоочікувану можливість голосування «проти» (тепер незгодні користувачі теж мають право голосу і будуть почуті).   Очевидно, що крім аудиторії, що підтримує будь-яку ідею, може існувати і інша її частина (можливо навіть велика), яка з ідеєю не згодна. Тепер у кожного користувача буде можливість висловити свою думку і вплинути на долю пропозиції, голосуючи за чи проти нього.
2. Новий віджет зворотнього зв'язку - більш зручний, функціональний, стабільний, швидкий і красивий!
3. Відкриття віджету тепер теж відбувається швидше: вміст віджета починає завантажуватися вже в той момент, коли користувач наводить курсор на закладку зворотного зв'язку (або текстову посилання).

З новим віджетом Ви зможете:
  • залишати відгук безпосередньо в віджеті, залишаючись при цьому на Вашому сайті.
  • шукати та переглядати схожі ідеї під час додавання відгуку.

Ми цінуємо розширення активної (голосуючої) аудиторії, більш об'єктивне відображення потреб користувачів, можливість точніше розставляти пріоритети, отже, залишайте відгуки!

Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки