Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 14778 організацій (24392 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Промислова підлога
ЦТС банер праворуч
Радоніт
Zooветкомора
Новини

11.08.2010р.

З 1 вересня 2010 р. на розгляд міської ради і виконавчого комітету не виноситимуть проекти рішень щодо звернень громадян (фізичних осіб), які мають заборгованість за комунальні послуги понад місяць. Так вирішили на сесії від 10.08.2010 депутати Тернопільської міської ради.

Метою даного рішення є забезпечення належного контролю за своєчасністю оплати комунальних послуг, власне, з боку платоспроможного населення. «Річ у тім, що 80% боржників у місті – це заможні люди, які звертаються до міської ради з питань будівництва, надбудов, оформлення права власності на нові квартири тощо. І саме це рішення покликане дисциплінувати їх, спонукати до совісної оплати за комунальні послуги».

Актуальність порушеної проблематики підтверджується сьогодні, зокрема, жорсткою позицією НАК «Нафтогаз України» щодо виділення лімітів газу населеним пунктам з огляду на їх заборгованість. А тому своєчасна оплата за комунальні послуги є запорукою належної підготовки комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період. 

за інформацією прес-служби Тернопільської міської ради


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки