Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 14780 організацій (24395 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Радоніт
Zooветкомора
ЦТС банер праворуч
Промислова підлога
Новини

11.08.2010р.

10 серпня відбулось чергове засідання 37-ї сесії Тернопільської міської ради під головуванням міського голови Романа Заставного. Усього до порядку денного було включено 168 питань, що стосуються різних сфер життя Тернополя.

Міські обранці прийняли звернення до Президента, голови Верховної Ради та Прем'єр-міністра України щодо запровадження мораторію на підвищення ціни за природний газ, а також депутатські звернення стосовно організації роботи таксі в місті, змісту інформаційного продукту кабельного телебачення м.Тернополя, актуальних господарських проблем мешканців мікрорайону «Пронятин» та ін.

На сесії прийнято рішення про внесення змін до бюджету м.Тернополя на 2010 рік, про виконання міського бюджету за перше півріччя ц.р., про затвердження Генерального плану міста Тернополя та Статуту територіальної громади м.Тернополя, про стан оренди та хід приватизації об'єктів комунальної власності за перше півріччя 2010 р., про індивідуальне опалення. 

Депутати затвердили декілька програм: міську програму «Ветеран» на 2010-2014 роки, «Програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в м.Тернополі на 2010-2014 роки», міську Програму профілактики правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів, вчинених неповнолітніми, на 2010-2013 роки, Програму розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України в місті Тернополі на 2010-2014 роки.

Також прийнято низку рішень про надання в оренду земельних ділянок, про надання дозволів на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам тощо. 

За інформацією прес-служби Тернопільської міськради


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки