Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 14778 організацій (24392 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Промислова підлога
Радоніт
ЦТС банер праворуч
Zooветкомора
Новини

05.08.2010р.

Тернопільський міський голова Роман Заставний провів робочу зустріч із директором ТОВ "Тернопільський міський ринок" Євгеном Ворком, на якій йшлося про впорядкування ринкової торгівлі у м. Тернополі.

Євген Ворко інформував міського голову про виконання низки заходів щодо створення та удосконалення умов торгівлі на ринку. Так, за його словами, на даний час забезпечено 200 торгових місць для реалізації сільськогосподарської продукції (овочі та фрукти), 30 - для продажу м’яса, 35 – для продукції птахівництва місцевих виробників. Також створено бюро торгових послуг, що дає можливість виробникам офіційно передавати свою продукцію для реалізації.

З метою дотримання прав споживачів та забезпечення санітарно-гігієнічних вимог зберігання продукції, на центральному ринку встановлено контрольні ваги, холодильник, посилено режим санітарних днів. Директор ринку зауважив про необхідність облаштування вентиляційної системи та заміни холодильного обладнання у торгових залах, що вимагає значних коштів. Наразі, за його словами, розроблено генеральний план реконструкції ринку, який представлять на затвердження сесією міської ради.

У ході обговорення окреслених проблем міський голова Роман Заставний дав низку доручень своїм профільним заступникам та керівникам структурних підрозділів міської ради. Зокрема, відповідальних працівників зобов'язано здійснювати щоденний виїзд на ринок з метою моніторингу торгівельної діяльності за так званою «сіткою».

Також доручено з'ясувати наявність фактів видачі патентів на торгівлю у невстановлених місцях. Згідно з іншим дорученням міського голови, фахівці вивчатимуть питання самовільного захоплення землі на вул. Митрополита А.Шептицького, Живова, Оболоня та розміщення об’єктів торгівлі на міських комунікаційних мережах.

Пропозиції щодо створення у Тернополі оптового сільськогосподарського ринку (наприклад на вул. С.Будного) Роман Заставний доручив узагальнити для спільного погодження з Тернопільською районною та обласною державними адміністраціями.

Аналізуючи ситуацію, яка сьогодні склалася із торгівельною діяльністю на території ринку і поза нею, міський голова звернув питання на окремі важливі питання, що потребують реагування виконавчих органів та служб. Наприклад, йдеться про регулювання цін на овочі та фрукти, які реалізують на ринку та стаціонарних магазинах і між якими спостерігається велика різниця (на ринку кавуни 1 кг. за ціною 2 грн., у торговій мережі - 1,34 грн.).

Також необхідно контролювати дотримання правил дорожнього руху, зокрема, враховувати знак «в'їзд заборонено», який встановлено на вул. А.Шептицького (де спостерігається стихійна торгівля). «Незважаючи на будь-які виборчі процеси чи інтереси окремих бізнесових груп, торгівля не може здійснюватися там, де є рух транспортних засобів і де відбувається паркування», - сказав міський голова. 

При цьому, Роман Заставний нагадав, що на даний час уже сформована концепція нової маршрутної мережі, яка передбачає роззосередження транспорту по усій території міста і це додатково сприятиме вирішенню питання ліквідації несанкціонованої торгівлі. 

За матеріалами прес-служби Тернопільської міськради


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки