Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 14778 організацій (24392 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Zooветкомора
Промислова підлога
Радоніт
ЦТС банер праворуч
Новини

25.04.2010р.

У зв’язку із виконанням ремонтних робіт на об’єктах КП «Тернопільводоканал» та сезонним промиванням водопровідних мереж від 00 год. 27 квітня до 24 год. 28 квітня (тобто у вівторок і середу) буде припинено водопостачання в мікрорайони «Східний», «Дружба», «Сонячний», «Березовиця», «Кутківці», «Канада», промислова зона.

В середу, 28 квітня, із 6 год. ранку розпочнеться поступовий запуск водопровідної насосної станції, що на вулиці 15 Квітня, з поетапним промиванням мереж водою з підвищеним вмістом хлору. Водоканалівці попереджають: вода, що з’являтиметься в окремих помешканнях міста, не придатна для споживання. Використовувати її можна лише в технічних цілях.

Оскільки Білецький водозабір працюватиме в звичному режимі, то мікрорайон «Новий Світ» і центр будуть з водою. Щоправда, як наголошує головний інженер КП «Тернопільводоканал» Роман Романів, у районі Старого парку, вулиць Глибокої-Малишка-Польової, Чернівецької-Гребінки-Стадникової, на Фабричній, Лозовецькій вода може подаватися з пониженим тиском або ж, особливо на верхніх поверхах висотних будинків, бути взагалі відсутньою. Припинення водопостачання в ці мікрорайони і на вулиці у зв’язку з промиванням водопровідних мереж та проведенням ремонтних робіт на об’єктах підприємства здійснюватиметься в другій половині травня. Про дату й час водоканалівці повідомлять споживачів завчасно.

КП «Тернопільводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності і радить абонентам зробити необхідні запаси води.

За матеріалами сайту Тернопільводоканалу


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки