Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15252 організацій (25422 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Новини

11.05.2023р.

«Країна» – перша страхова компанія, яка дбає про вашу безпеку

«Країна» – перша страхова компанія, яка дбає про вашу безпеку

Наше життя сповнене різноманітних ризиків. Щодня можуть відбутися події, які призведуть до фінансових витрат. До кожної з них просто неможливо заздалегідь підготуватися. У більшості випадків вас може врятувати страхування, яке передбачає компенсацію певного виду збитків. Якщо ваше майно або здоров’я зазнає шкоди, можна претендувати на компенсацію. Проте така можливість є реальною лише у тому випадку, якщо ви правильно обрали страховика.

Страхова компанія Країна була заснована у 1994 році та належить до провідних профільних організацій України. Протягом своєї історії вона розвивалася та підвищувала якість надання своїх послуг, що дозволило зайняти сильну позицію на ринку страхування у нашій країні. Одним із визначних здобутків організації є розвинена мережа відділень та якісний асистанс. Важливо, що компанія входить у десятку лідерів страхового ринку України, що підтверджує її надійність.

Скільки коштують страхові послуги

Вартість послуг від компанії «Країна» залежить від конкретного виду страхування та індивідуальних умов кожного клієнта. Наприклад, страхування автомобілів може коштувати від кількох тисяч до десятків тисяч гривень на рік, в залежності від вартості транспортного засобу, кількості років його використання, досвіду водія та інших факторів. За аналогічним принципом визначається вартість надання інших послуг.

Для отримання точної інформації про ціну поліса від компанії «Країна» найкраще звернутися до представників організації та отримати індивідуальний розрахунок вартості страхування, що відповідає вашим потребам та умовам. Крім того, ви можете дізнатися основну інформацію, яка стосується послуг, скориставшись офіційним сайтом компанії. Вартість деяких послуг можна дізнатися онлайн, заповнивши короткі форми.

64597b161ab56.png

Від яких ризиків можна застрахуватися

Страхова компанія «Країна» має багатий досвід в сфері страхування, який вона накопичувала протягом багатьох років своєї роботи на ринку.

Одним з найважливіших напрямків діяльності компанії є страхування автомобілів. «Країна» надає широкий спектр страхових послуг, включаючи страхування від аварій, крадіжок, пожеж, стихійних лих та інших непередбачених ситуацій на дорозі. Компанія має значний досвід у розгляді заявок на виплати, який дозволяє їй швидко та ефективно вирішувати будь-які проблеми. У СК «Країна» можна придбати як автоцивілку, що є необхідною для кожного водія, так і КАСКО.

Крім того, «Країна» надає послуги страхування майна, житла, відповідальності перед третіми особами, медичного страхування, страхування від нещасних випадків та інші. Компанія володіє значним досвідом у кожному з цих напрямків, який дозволяє їй обслуговувати клієнтів якісно та ефективно.

Важливо, що СК «Країна» дотримується взятих на себе зобов’язань. Зокрема це стосується прагнення якнайшвидше задовольнити вимоги клієнтів при настанні страхової події. Комфорт – одна з головних причин, за якої 96 % клієнтів повторно укладають договори.
 

Ліцензія АВ 553007


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки