Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15252 організацій (25422 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Новини

08.05.2023р.

Заняття тайським боксом для новачків - що потрібно знати

Тайський бокс (https://athlete.com.ua/tayskiy-boks) сьогодні - дуже популярне бойове мистецтво. Він особливо розповсюджений серед новачків у спорті, які відкривають для себе щось нове. Це різновид бойового мистецтва з Таїланду. За оцінками експертів, сьогодні муай-тай є масовим і, якщо порівнювати його з іншими видами бойових мистецтв, то ще й ефективним.

Кому підійдуть заняття з тайського боксу?

Для початківців тренування з тайського боксу мають багато переваг. Також він може бути цікавим:

  • Людям, які тільки починають займатися спортом. Особливо це стосується тих, хто ніколи не займався спортом і починає шукати себе.
  • Тим, хто колись займався спортом, але з якихось причин закинув його і через певний час вирішує відновити тренування.
  • Тим, хто боїться отримати серйозну травму і не хоче виходити на ринг з досвідченими бійцями. У тайському боксі можна лише тренуватися замість спарингів.
  • Для тих, хто хоче попрацювати з тренером і отримати від нього цінні знання з цієї техніки.

Для новачків, які хочуть спробувати свої сили в муай-тай, записатися на пробне тренування можна на сайті школи за посиланням. Всі прийоми, які ви вивчите, можна використовувати для самозахисту. Таким чином, якщо виникне потреба вступити в бійку, можна захистити себе та своїх близьких.

Переваги тренувань у секції муай-тай

Заняття в школі тайського боксу мають багато переваг. Немає сенсу перераховувати їх усі, але варто звернути увагу на наступні:

  1. Ризик отримання серйозних травм зведений до мінімуму. На початкових етапах, як тільки людина починає відвідувати заняття, показові поєдинки не проводяться. Новачки просто вивчають техніку та виконують базові вправи під контролем тренера.
  2. Немає понаднормових навантажень. Базова програма досить проста. Тренер оцінює фізичну готовність новачка і підбирає заняття відповідно до його підготовки. Все зайве одразу відсівається. Новачки не виконують трюки або складні прийоми. Вся програма побудована на відпрацюванні ударів та їх комбінацій, від простих до складніших. Далі передбачене напрацювання ударної техніки на маківарах та з партнерами на татамі. 
  3. В основі муай-тай лежить швидке завдання ударів, тому боєць повинен швидко реагувати на кожну дію суперника. Під час тренувального процесу швидкість реакції добре тренується.

Уроки побудовані таким чином, щоб учні отримували користь, витрачаючи при цьому менше часу на тренування.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки