Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15235 організацій (25410 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
Новини

17.03.2023р.

Найвигідніші умови постачання природного газу – сьогодні це реально для кожної компанії

Більшість підприємств мають потребу в енергоресурсах, у тому числі в природному газу. Він використовується на великих підприємствах у промислових обсягах для виконання технологічних операцій. Навіть якщо компанія не пов’язана з виробництвом, природний газ потрібен для опалення або постачання гарячої води, адже від цього залежить комфорт працівників.

Обирайте надійного партнера

Природний газ належить до специфічних ресурсів, постачання яких регулюється багатьма директивами, зокрема Правилами, які закріплені на державному рівні. Коли вибираєте постачальників, треба надавати перевагу тим, хто має хорошу репутацію і веде діяльність відповідно до законодавства. До таких, безумовно, належить компанія «Тепла». Вона з’явилася на ринку ще у 2015 році, але за цей відносно невеликий період їй вдалося увійти до переліку найбільших постачальників енергоресурсів для непобутових споживачів.
 


Якщо вас цікавлять її тарифи на газ для підприємств, за посиланням https://tepla.com.ua/taryfy-dla-biznesu/ ви зможете дізнатися актуальні пропозиції. Варто розказати, чому доцільно вибрати саме цю компанію. Насамперед треба оцінити її партнерів, адже серед них такі відомі гравці економічного ринку України, як-от:

  • «Верес» – виробник овочевої консервації;
  • «Сільпо» – мережа супермаркетів;
  • «Клуб сиру» – продукція цієї торгової марки, напевно, є в кожному магазині;
  • «Агровіста» – одна з найбільших груп компаній, працює на розвиток українського аграрного сектору.

Але це неповний перелік партнерів «Тепла», їх значно більше, і серед них є багато назв, які добре відомі українцям. З іншого боку, перевага компанії полягає в тому, що вона працює як із ФОП, так і з середнім бізнесом, великими підприємствами. Компанія закуповує ресурс у гуртових трейдерів або безпосередньо у виробників, доставляє його споживачеві. У відношенні до клієнтів здійснює прозору тарифну політику.

Фінансова сторона

Перш ніж ви отримаєте інформацію про тарифи від компанії «Тепла», розглянемо одну з особливостей природного газу як товару. Полягає вона в тому, що ціну на нього не можна встановити заздалегідь. На вартість одного кубічного метра ресурсу впливає дуже багато чинників, зокрема ситуація на ринку. Через це вона може змінюватися кілька разів впродовж доби. З огляду на це компанія для кожного споживача встановлює індивідуальну ціну (відповідно до особливостей його діяльності).

«Тепла» пропонує такі тарифи для бізнесу:

  1. Т-газ із ПСГ. У рамках цього тарифу встановлюється фіксована ціна, діє необмежений період підключення. Зробивши передплату за обсяг ресурсу, який вам потрібен, ви гарантуєте собі його отримання.
  2. Т-газ «Власний бізнес». Постачання газу здійснюється до 3 000 м³. Послуга надається за умови 100% толерансу та індивідуального підходу до оплати.
  3. Т-газ «Крупний бізнес». Обсяг ресурсу для СРБ коливається від 3 000 до 50 000 м³. Призначається індивідуальна ринкова ціна, обговорюються гнучкі умови оплати та зручний графік балансування.


Співробітництво здійснюється на підставі договору між компанією та споживачем. Перш ніж його скласти, ведуться переговори, щоб визначити потреби окремого клієнта. У ньому вказуються технічні умови споживання, а також терміни постачання. Обов’язково треба передбачити механізм, за яким здійснюється зміна обсягів, які були заявлені раніше, адже така необхідність може виникнути з цілком об’єктивних причин.


Важливим нюансом є те, що в разі переходу до компанії «Тепла» від інших постачальників, немає потреби змінювати точку входу. Якщо вас зацікавили пропозиції цієї організації, стати її клієнтом просто. Потрібно заповнити заявку – зробити це можна в режимі онлайн. Після цього на зв’язок із вами вийде менеджер, з яким ви маєте обговорити подальші дії та умови. Усе це буде вказано в договорі. Документ складуть і оформлять співробітники компанії. Вам потрібно ретельно вивчити угоду й підписати її. Усі питання, які пов’язані з постачанням газу від «Тепла», вам допомагатиме вирішувати персональний менеджер, який перебуватиме на зв’язку з вами в цілодобовому режимі.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки