Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15235 організацій (25410 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Новини

22.02.2023р.

Медичний спирт: чи можна вживати його внутрішньо?

Медичний етиловий спирт

Медичний спирт (www.luxe96.com.ua/ru/spirt-medezinskij) - це різновид етанолу, призначений для дезінфекції, приготування лікувальних настоянок та інших медичних процедур. Однак медичний спирт також може використовуватися для виробництва наливок, горілки та інших алкогольних напоїв. Загалом, методи виробництва, хімічні типи та основні властивості медичного спирту такі ж, як і в питного етанолу.

Медичний спирт - це прозора рідина, яку легко впізнати за запахом. Однак зверніть увагу, що його смак і запах схожі на запах метанолу. Тому завжди перевіряйте етикетку перед вживанням. Категорично забороняється вживати внутрішньо продукт без етикетки.

Чи можна пити медичний спирт?

Медичний спирт не є шкідливим для організму при зовнішньому або внутрішньому застосуванні. Однак не слід забувати про безпечну концентрацію. При помірному вживанні медичний етанол не є шкідливим. Це ж твердження справедливе і навпаки - передозування медичного етанолу може мати побічні ефекти та навіть незворотні наслідки для організму людини.

Медичний етанол можна вживати лише у розбавленому вигляді (якщо вміст чистого етанолу у напої не перевищує 60 градусів). Його зазвичай використовують для виробництва лікарських настоянок на спирту. Такі препарати заведено вживати у мінімальних кількостях (наприклад, по чайній ложці на добу, краплями), щоб мінімізувати шкоду, спричинену етанолом для організму людини.

Навіщо ще використовують медичний етанол?

Медичний етанол

У інших випадках медичний спирт використовується як:

  • Антисептик і антибактеріальний засіб. Навіть у концентрації 20% медичний етанол починає ефективно захищати шкіру від вірусів і бактерій. Однак для максимальної дезінфекції слід використовувати розчин 70% концентрації. Такі сполуки можна використовувати в операційній для обробки хірургічних інструментів і різних поверхонь для досягнення стерильної чистоти.
  • Виготовлення медичних препаратів. Спирт є важливим інгредієнтом у виробництві настоянок, екстрактів та інших лікарських засобів, що застосовуються зовнішньо.
  • Він знижує і підвищує температуру тіла. Завдяки високій швидкості випаровування розчину, розтирання тіла спиртом створює сильний охолоджувальний ефект, який позитивно впливає на організм людини при високих температурах. З іншого боку, інтенсивне обтирання медичним спиртом нагріває тіло.
  • Лікування набряків. Завдяки своїм властивостям спиртові компреси, прикладені до набряклих ділянок, сприяють виведенню зайвої води з організму.

За матеріалами сайту https://luxe96.com.ua/.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки