Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15235 організацій (25410 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
Новини

18.02.2023р.

Визначення жестів та рухів рук людей у кадрі у системах відеоспостереження

Так, визначення жестів та рухів рук людей у кадрі є однією з функцій відеоаналітики у системах відеоспостереження. Ця функція дозволяє виявляти жести та рухи рук, які можуть використовуватися для розпізнавання дій та намірів людини, а також для визначення потенційних загроз чи небезпечних ситуацій.

Для визначення жестів та рухів рук у системах відеоспостереження використовуються різні алгоритми комп'ютерного зору та машинного навчання, які дозволяють обробляти відео та аналізувати їх вміст. Деякі з основних застосувань визначення жестів та рухів рук у системах відеоспостереження включають:

Безпека: системи відеоспостереження з визначенням жестів та рухів рук можуть використовуватись для виявлення загроз та небезпечних ситуацій. Наприклад, якщо людина махнула рукою у напрямку камери, це може бути ознакою наміру вчинити агресивну дію.

Маркетинг: визначення жестів та рухів рук може використовуватися для аналізу поведінки споживачів у магазинах та інших громадських місцях. Наприклад, система може визначати жести, пов'язані з вибором товарів та інтересом до певних продуктів.

Медицина: визначення жестів та рухів рук може бути використане для моніторингу пацієнтів та визначення їхнього стану. Наприклад, система може виявити жести, пов'язані з больовими відчуттями чи деякими захворюваннями.

Навчання: системи відеоспостереження з визначенням жестів та рухів рук можуть бути використані для навчання та тренування спортсменів та танцюристів.

Загалом визначення жестів і рухів рук у системах відеоспостереження може бути корисним інструментом для забезпечення безпеки та покращення ефективності систем відеоспостереження в різних галузях.

Так, теплові камери можуть використовуватись у системах відеоспостереження для визначення температури об'єктів та виявлення аномальних змін.

Теплові камери працюють з урахуванням вимірювання теплового випромінювання об'єктів. Вони можуть виявляти та вимірювати теплове випромінювання, яке є інфрачервоним випромінюванням, не видимим для ока. Це робить теплові камери корисними інструментами для визначення температури об'єктів та виявлення аномалій у різних ситуаціях.

У системах відеоспостереження теплові камери можуть бути використані для виявлення аномальних змін температури в зоні спостереження. Наприклад, вони можуть використовуватися для виявлення пожеж або теплових джерел, таких як гарячі труби, які можуть становити небезпеку для здоров'я та безпеки людей.

Теплові камери також можуть бути використані для контролю температури в різних об'єктах. Наприклад, вони можуть використовуватися для визначення температури обладнання у виробничих приміщеннях або температури продуктів у сховищах. Це може допомогти запобігти пошкодженню обладнання або продуктів, а також забезпечити безпеку у виробничих процесах.

Таким чином, використання теплових камер для визначення температури об'єктів та виявлення аномальних змін може бути корисним інструментом для забезпечення безпеки та контролю якості у різних галузях.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки