Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15212 організацій (25385 контактів) та 190503 квартирних абонентів
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Новини

11.11.2022р.

Способи заощадження коштів у Чорну п’ятницю

Особливий період - це Чорна п'ятниця, в який знижки можуть сягати 90%. Це відбувається через необхідність звільнення поличок магазинів для підготовки до новорічних ярмарок. Використовуючи чорну п'ятницю, marketplace, супермаркети та відомі мережі, позбуваються величезної кількості однотипних товарів, щоб отримати вигоду перед Новим роком.


Як не витратити всі гроші у Чорну п'ятницю?

Не дивлячись на те, що в цей період розмір знижки може сягати 90%, це зовсім не означає, що не доведеться нічого втрачати. Саме у період акцій та цікавих, вигідних пропозицій, люди втрачають величезні гроші, купуючи непотрібні речі. Перед проведенням будь-якого шопінгу, в тому числі у Чорну п'ятницю, варто скласти перелік необхідних товарів.

Способи економії у Чорну п’ятницю:

  • Якщо ви плануєте здійснювати закупки в інтернет-магазинах, можете додати певні товари одразу у кошик, щоб у період найбільших знижок не втрачати дорогоцінний час.
  • Більшість магазинів починають працювати з 12 ночі, щоб обслужити якомога більшу кількість покупців.
  • Зараз майже у всіх містах України є комендантська година, яка забороняє пересуватися по місту у нічний час. Проте, це не заважає влаштовувати розпродаж інтернет-магазинам вночі.

Найвигідніше купувати у Чорну п'ятницю електроніку та товари, які відносяться до побутової техніки. Вони дуже швидко стають морально застарілими та не цікаві певній категорії покупців, які бажають купувати лише сучасні товари.


У яких магазинах можна заощадити найбільше?

Спеціалісти з продажів, а також маркетологи, запевняють, що величезна кількість магазинів використовують Чорну п'ятницю, щоб продати товар, який довго лежить, та нікому не потрібен. Тому будьте готові уважно роздивлятися дату виготовлення та знаходити певні недоліки. Перед розпродажем, за декілька днів або тижнів, майданчики штучно підвищують вартість, щоб зробити величезні знижки, яких насправді немає, а товар продається за звичайною ціною. Тому перед здійсненням закупівель, потрібно готуватися ще у вересні, або в жовтні. Варто записати вартість товарів, а потім порівняти їх з акційними пропозиціями у Чорну п'ятницю.

Обов'язково перед здійсненням закупівель, користуйтеся окремою картою, яку варто поповнити. Таким чином, ви зможете витрати лише ті гроші, які не вплинуть на рівень життя. Не намагайтеся витратити кредитні кошти або гроші, які ви відкладали та накопичували. Не намагайтеся придбати зайвих товарів, які вам не потрібні. Брати участь у шопінгу варто обдумано, уважно оцінюючи кожну пропозицію.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки