Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15201 організацій (25379 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Новини

13.09.2022р.

Як вибрати католицький хрестик: професійні рекомендації

Серед прикрас, які представлені в ювелірному магазині окрему категорію займають вироби з релігійним значенням. Такі вироби носять не тільки глибоко віруючі люди, а й ті. Хто бажає мати церковний захист та віру в майбутнє. Релігійні знаки виглядають гарно, тож їх багато хто використовує в якості декоративного аксесуару.

Чоловік католицький хрест

В залежності від уподобань стилісти Укрзолото радять вибирати сакральний знак по вірі, а для доповнення образу існує великий асортимент декоративних прикрас, які вражають своєю оригінальністю та красою. Недорого купити католицькі хрестики https://ukrzoloto.ua/uk/catalog/khrestyky/f/typ-katolytski/ варто на свята – Хрещення, сімейні урочистості, в якості парних прикрас для подружжя. Це чудовий подарунок близьким і рідним людям.

Особливості католицьких хрестиків

Католицький натільний хрестик може мати зовсім різне оформлення. Однак будь яке оформлення має відповідати церковним канонам. Це:

  • Найпростіша форма – дві перекладини та зображення Христа. На віртуальній вітрині можна вибрати прикраси і без Святого Розп’яття, адже це не суперечить вірі.
  • Святе розп’яття має звисаючі руки, а на обличчі зображені муки та страждання. Ноги Христа перехрещені та прибиті одним цвяхом.
  • На зворотному боці відсутнє гравіювання та церковний напис на кшталт «Спаси и сохрани».

Дизайн католицького хрестика може бути зовсім різним. Хоча істинний церковний знак має максимально простий та лаконічний вигляд, на віртуальній вітрині можна вибрати прикраси з ажурними вставками, інструкцією дрібними самоцвітами, складним переплетенням металів. Кожна модель – це безумовно прояв шарму та витонченості.

Так як в ювелірних магазинах представлено велику кількість моделей хрестиків, особливу увагу слід звернути на зображення Ісуса. Звісно, декоративні натільні знаки більш привабливі, однак вони не відповідають церковним канонам. А от обрамлення для Розп’яття католики обирають уже до власних уподобань. Це може бути просте оформлення золотими вставками чи розкішна комбінація із металу та коштовного каміння.

Жіночий католицький хрест

Варто зазначити, що чіткого розподілення між чоловічими та жіночими моделями немає. Однак, стилісти ukrzoloto рекомендують для сильного полу обирати натільні хрестики простого дизайну, а для жінок – біль розкішні моделі. Окремо слід обирати католицький атрибут дитині, адже такий хрестик повинен не тільки відповідати вимогам, а й бути безпечним. Тому варто купити натільний знак без вставок та гострих кутів.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки