Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15201 організацій (25379 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Новини

28.08.2022р.

Різновиди та особливості встановлення теплої підлоги


Тепла підлога - це система, яка дозволяє забезпечити будинок обігрівом, відмовившись від звичайних радіаторів опалення. Зараз існує кілька методик, детальніше про які можна дізнатися на сайті https://ekonomteplo.com.ua/tepla-pidloga/ що використовуються при під час встановлення теплої підлоги. У першому випадку в якості джерела енергії використовують електрику та спеціальний кабель, що нагрівається та віддає тепло покриттю, що знаходиться на підлозі. Також можна монтувати системи, які представляють собою труби невеликого діаметра, по яких циркулює гаряча вода. Опалення водяне, проте воно знаходиться всередині підлоги.

Конструктивні елементи та основні вузли теплої підлоги

Незалежно від вибору варіанту теплої підлоги, зазвичай це конструкція, яка складається з декількох основних вузлів.

Конструктивні елементи теплої підлоги:

  • Перший шар - це основа підлоги, на яку здійснюється вкладання системи опалення.
  • Після цього виконується стяжка, яка закриває нагрівальні елементи і лише після цього встановлюється оздоблювальне покриття: лінолеум, ламінат або керамічна плитка. 
  • Для регулювання температури використовується терморегулятор, який реагує на датчик температури. Цей елемент встановлений всередині підлоги. Сигнал з нього йде на систему управління, яка вирішує вмикати подальше нагрівання або ні.

Найбільш ефективним різновидом теплої підлоги вважаються системи, які використовують спеціальні електричні кабелі або плівки. Монтаж теплої підлоги з їх використанням досить простий. Для цього не використовують трубки з водою, замість них на підготовлену поверхню вкладають спеціальний електричний кабель. Його також встановлюють під цементну стяжку та підключають до електричної мережі, термостату та датчика, який фіксує температуру. 

Як обрати теплу підлогу?

Зазвичай теплу підлогу монтують при виконанні капітального ремонту. Для вкладання конструкції використовуються досить брудні роботи, а також цементна стяжка. Найбільш ефективним варіантом теплої підлоги, вважають “розумні” кабелі, які можуть регулювати роботу, зменшуючи або збільшуючи температуру нагрівання. Це саморегульований кабель.


Зазвичай під керамічну плитку встановлюють електричну систему, яка представлена у вигляді матів. Це звичайні кабелі, якій гріються, проте вони закріплені між синтетичними чарунками, завдяки цьому формується єдина система. Це дозволяє прискорити процес вкладання та не збільшує товщину підлоги. У продажу з'явилась спеціальна плівкова система, яка представляє собою металевий елемент, що проводить електричний струм. Плівка нагрівається при проходженні електричного струму. По обидві сторони нагрівального дроту міститься тонкий ізолюючий матеріал.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки