Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15201 організацій (25379 контактів) та 190503 квартирних абонентів
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Агенція нерухомості ВІСОН банер
ЦТС банер праворуч
Новини

22.08.2022р.

Сфера використання та різновиди портативних станцій EcoFlow
На жителів східних та західних регіонів України чекає досить складна, холодна зима. Це пов'язано з невеликою кількістю енергоресурсів, а також складністю транспортування газу. Через російську агресію, з дефіцитом газом стикнулися європейські країни, в тому числі й Україна. Представники влади закликали містян запасатися буржуйками, та твердими джерелами палива, тобто дровами.

Сфера використання портативних станцій EcoFlow

Ситуація складна у жителів багатоквартирних будинків, бо встановити у квартирі буржуйку не можна, через протипожежні норми. Вентиляція у квартирах не призначена для відводу продуктів горіння та диму. Щоб покращити ситуацію та забезпечити себе опаленням, можна використовувати стандартні конвектори. Проте це не найкращий варіант, якщо у будинку стара проводка. Опалювальні прилади та електричні обігрівачі мають величезну потужність та можуть спровокувати коротке замикання, а також пожежу. Щоб забезпечити себе теплом та електроенергією, у надзвичайних ситуаціях можна використовувати стандартні бензинові або дизельні генератори. Проте їх потрібно заправляти, купуючи досить дороге паливо, а також кудись дівати вихлопні гази. Такі пристрої неможливо встановити всередині квартири. Необхідно, щоб зовнішній блок знаходився за межами квартири. Чудовим варіантом додаткового або аварійного джерела живлення вважають електричні станції ecoflow, що можна придбати за посиланням https://norfin.com.ua/ua/zaryadnye-stantsii-i-aksessuary/. Наразі є величезна кількість пристроїв, які суттєво відрізняються типом акумуляторів, а також ємністю та потужністю.

Особливості роботи та технічні характеристики станцій EcoFlow
 
Як працює портативна електростанція:
 
 
  • Якщо пристрій обирається для живлення усієї квартири або будинку, щоб підключити до нього електроплиту, а також обігрівач, варто обрати станцію з високою ємністю, що може працювати з потужними приладами. 
  • Зазвичай це станція EcoFlow delta. Це досить потужний прилад, та може заряджатися не лише від звичайної розетки, але й від альтернативних джерел. 
  • Зарядити EcoFlow delta можна, використовуючи портативні сонячні батареї. Це єдиний можливий варіант для регіонів, де зовсім не залишилося світла та пошкоджені лінії електропостачання.

Якщо пристрій обирається для подорожі, щоб заряджати мобільний телефон, камеру або акумулятор фотоапарата, то краще за все обрати електричну станцію EcoFlow Mini. Вона має невеликий розмір, маленьку вагу та реалізується у невеличких валізах, які дуже зручно переносити. Це невеликий портативний пристрій, завдяки якому вдається підтримувати зв'язок з зовнішнім світом, перебуваючи далеко від людей.

Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки