Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15199 організацій (25378 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Новини

21.09.2021р.

 Чіткість зору у людини з кожним роком знижується, а після 40 років цей процес прискорюється: виникає дискомфорт при читанні, в напівтемряві предмети, що знаходяться поряд втрачають видимість. Порушення фокусування є наслідком втрати еластичності кришталика та ослаблення м'язів очей. У цьому випадку має сенс купити мультифокальні лінзи.

Переваги мультифокальних лінз

З віком у людей розвивається далекозорість - об'єкти поблизу втрачають чіткість. При цьому вона може з'явитися навіть у людей з міопатією (які бачать віддалені предмети розпливчасто). Перш проблеми із зором вирішували за допомогою біфокальних очок, відмінною рисою яких є наявність 2-х оптичних зон. Однак з розвитком офтальмології з'явився більш простий спосіб - використання мультифокальних лінз. Вони відрізняються від традиційної контактної оптики тим, що мають кілька оптичних зон. 
 
Мультифокальні лінзи мають наступні переваги:
 
  • зберігають чіткість зору під час перекидання погляду удалину після вивчення ближніх об'єктів, а потім назад;
  • дозволяють вести людям звичне життя, не виключаючи занять спортом;
  • гарантують відмінний кут огляду;
  • підходять людям, яким протипоказана лазерна корекція зору.
 

Різновиди мультифокальних лінз


Існує три типи цих коригувальних засобів:
 
  • біфокальні;
  • концентричні;
  • асферичні.
 
Перші є найдоступнішими за ціною. Вони мають дві оптичні зони, щоб коректно передавати близькі та далекі об'єкти. Важливо в процесі носіння правильно одягати лінзи, щоб надійно зафіксувати їх на рогівці очей.
 
Концентричні вироби коштують дорожче простих біфокальних. Більш висока вартість обумовлена ​​їх удосконаленням: в такий оптиці оптичні зони розташовані по черзі по колу.
 
Асферичні лінзи є найсучаснішими. Вони не мають чітких граней, всі оптичні зони поділяються плавними переходами. Завдяки центру забезпечується чіткість ближніх об'єктів, а периферія відповідає за далекі.
 Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки