Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15223 організацій (25388 контактів) та 190503 квартирних абонентів
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
Новини

12.03.2021р.

Переваги та недоліки керамічної черепиці

Важко не погодитись з тим, що керамічна черепиця надає будівлі особливого шарму, створюючи середземноморський чи європейський стиль архітектури. Проте, якщо не зважати на естетичну функцію, черепиця — це покрівельний матеріал, який володіє надзвичайно хорошими покрівельними якостями. Керамічну черепицю використовують ось уже протягом кілька сотень років, а той тисячоліть. Але сьогодні, коли на ринку представлений широкий асортимент покрівельних матеріалів, й досі більшість надає перевагу саме черепиці з глини. Все дуже просто, такий покрівельний матеріал - це інвестиція для довготривалих проєктів.

Як і будь-який матеріал, керамічна черепиця теж характеризується позитивним та негативними властивостями.

Переваги:

  • енергоефективність. Прохолодно влітку і тепло взимку — саме так характеризується керамічна черепиця. Це зумовлено такими особливостями як теплова маса, здатність відбивати сонячні промені та теплове випромінювання.
  • екологічність. Для створення черепиці використовують мінерали землі, тобто глину, яка є абсолютно безпечною під час експлуатації, утилізацію чи переробки після використання.
  • довговічність. Термін експлуатації покрівлі з якісної добре випаленої керамічної черепиці становить понад 100 років, в залежності від кліматичних умов.
  • міцність. Керамічна черепиця витримує пориви вітру до 150 км/год. Також, є стійкою до опадів у вигляді граду та, навіть, пожеж.
  • не потребує обслуговування. Мало ймовірно, що протягом експлуатації вам доведеться проводити ремонт чи заміну покрівлі, звичайно якщо не було сильного удару, що призвело до пошкодження.

Недоліки:

  • велика вага. На жаль, вага однієї черепиці може коливатися від 3 до 4,5 кг, якщо на м² потрібно 11,7 – 13 шт. Тому, важливо врахувати міцність фундаменту та стан конструкції самої будівлі.
  • складний монтаж. Для укладки черепиці потрібні добре підготовлені та досвідчені покрівельники. Важливо врахувати конструкцію даху, щоб викласти плитку згідно з формою та візерунком, не забуваючи про крихкість черепиці.
  • висока вартість. Цей покрівельний матеріал відзначається високою ціною, завдяки технології виготовлення та видобутку глини. Проте, в майбутньому ця вартість окупиться.

На сайті pokrivlya.com, ви можете придбати високоякісну керамічну черепицю лише перевірених виробників. Велика кольорова палітра у матовому або глянцевому вигляді доповнить ансамбль фасаду будинку. Замовляйте керамічну черепицю за доступною ціною з номером 095 110 68 99.


Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки