Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15223 організацій (25388 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Агенція нерухомості ВІСОН банер
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
ЦТС банер праворуч
Новини

07.09.2020р.

Обладнання MedicaLaser для індустрії краси

Косметологія в Україні розвивається швидкими темпами, оскільки наразі зовнішній вигляд кожної людини асоціюється з її соціальним статусом, успішністю. Успішна цивілізована особистість завжди турбується про своє здоров’я і естетичну привабливість. Ця якість сьогодні набула тотального характеру і є одним із головних пріоритетів сучасності. Тому косметологічний ринок пропонує споживачам велику кількість товарів і послуг, з’являються нові технології і методи корекції зовнішності. Наразі на слуху у всіх такі терміни як «контурна пластика», «лазерна епіляція», «дембразія», «фотоомолодження» і таке ін. На косметологічний ринок України поступає високоякісна медична техніка, косметологічне обладнання від відомих професійних виробників, таких як компанія «MEDICALASER» (детальніше дивіться тут: medicalaser.com.ua).


Обладнання MedicaLaser для індустрії краси
 
 
 З’являються нові професії, пов’язані із косметологією: « пластичний хірург», « косметолог», «лікар-косметолог», «дерматокосметолог». Поряд із зростанням попиту на косметологічні послуги, розвиваються й інші послуги, які допомагають органічно поєднувати ідеальний зовнішній вигляд із правильно підібраним гардеробом і поведінкою клієнта. Тому зараз затребувані такі професії як «стиліст», «іміджмейкер», «шопер». Індустрія краси працює у напрямку створення гармонійного природного яскравого образу людини 21 століття.
 

«Озброєння» українських косметологічних клінік


Компанія «Медікалазер» виробляє портативні косметологічні прилади для проведення різноманітних процедур на обличчі, корекції фігури, пристрої SMAS. У клініках використовуються апарати для:

  • вакуумно-роликового массажу;
  • лазерної епіляції;
  • корекції та видалення зморшок і татуювань;
  • шліфовки і ліфтингу шкіри.

Обладнання MedicaLaser для індустрії краси
 
В оснащенні косметологічних клінік використовуються зручні атрибути і аксесуари: кушетки, масажні столи, передвижні косметологічні бокси, розхідні матеріали.
 
Косметологія в багатьох випадках залежить не тільки від професіоналізму косметолога, тому на додаток до великих професійних косметичних пристроїв, вдома кожна жінка може використовувати невеликі портативні пристрої, які дуже прості у використанні і не займають багато місця. Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки