Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15223 організацій (25388 контактів) та 190503 квартирних абонентів
ЦТС банер праворуч
Агенція нерухомості ВІСОН банер
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Новини

05.05.2020р.

Вибираємо банк для депозиту

Банківський депозит виступає зрозумілим і доступним інструментом щодо збереження і примноження фінансів. Спочатку все здається простим - відносиш в банк гроші, і через певний термін, повертаєш кошти з відсотками. Однак коли потрібно зробити це, виникають «муки вибору» і різні питання. Який вклад вибрати, на який період, вийде повернути назад гроші в будь-який час, яка надійність банку? Щоб розібратися в цьому, можна почитати в мережі різні відгуки, наприклад буде цікаво дізнатися що говорять люди про банк Восток або про Приватбанк.
 
 
Покрокова інструкція

Вибираємо банк для депозиту
 
Порівняння банківських пропозицій

Якщо користуватися спеціальними інтернет-сервісами, які відбирають і впорядковують всі банківські пропозиції по депозитах. Так само вони пропонують прочитати враження користувачів за той чи інший банк. Відгуки клієнтів показують на його конкурентність саме в питаннях депозитів. 

Перевірка надійності

Є цілий ряд ознак, що дозволяють зробити висновок щодо прогресуючого захворювання фінустанови і шансів на його летальний результат.
 
 
  • виключно негативні зміни (про нехороших новинах розповість поганий банківський бекграунд, тому бажано знайти згадки про банк в позитивному ключі);
  • банком довго тримається підвищений відсоток по депозиту;
  • наявність поганих фінансових показників протягом довгого періоду;
  • негативні відгуки клієнтури фінустанови на банківських форумах: банк без підстав не видає кошти або використовуючи якийсь привід відкладає їх видачу; вводить обмеження для видачі грошей; своєчасно не виконує платіжні доручення; затримує більше ніж на один день виконання своїх платіжних доручень.Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки