Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 15015 організацій (25095 контактів) та 190503 квартирних абонентів
Zooветкомора
Фасад-Центр
Глушники, фаркопи
Перші регіональні курси масажу
TEPLO-DOM (Тепло Вашого дому)
Новини

26.11.2019р.

3 вдалі ідеї для малого бізнесу

Кількість "робочих" бізнес-планів не злічити. Підприємцю варто ретельно продумати концепцію своєї майбутньої справи і вибрати найбільш підходящий варіант з існуючих або створити свою унікальну ідею. В останньому випадку слід вивчити всі можливі ризики і самостійно оцінити перспективність свого проекту.

У списку представлені ідеї, на втілення яких знадобиться різний розмір бюджету. Також вони відрізняються напрямом і родом діяльності. Деякі з них здадуться свіжими і цікавими.Салон краси


Досить банальна ідея для створення власного бізнесу, однак, має великий попит на сучасному ринку. В залежності від кількості майстрів, набору послуг і площі приміщення, сума стартового капіталу може значно варіюватися. Все про організацію проекту в сфері краси можна подивитися на Beautyprosoftware.
Не варто забувати про важливість інтер'єру в процесі створення успішного бізнесу в б'юті індустрії. Клієнтам дійсно приємно повертатися знову і знову в приміщення, яке оформлено зі смаком. Але це не єдина функція, яку виконує дизайн салону краси. Колірне рішення і світло впливають на якість роботи майстрів. Докладніше з основними вимогами до інтер'єру салону краси можна озмайомитися на https://beautyprosoftware.com/ru/blog/dizain-salona-krasoti/.

Йогурт-бар з самообслуговуванням


Проект являє собою відкриття точки продажу низькокалорійного морозива. Раціонально втiлювати цю iдею в містах чисельністю понад 1 млн. Статистика показує, що з кожним роком з'являється все більше фанатів цього продукту. Його основна перевага в тому, що він вписується в концепцію правильного харчування. Для реалізації проекту знадобиться невелика площа. Вдале розташування: торговий центр, супермаркет, фудкорт біля кінотеатру.
Йогурт-бар з самообслуговуванням — це не просто кафе-морозиво. Відвідувач може сам вибрати один або кілька смаків ласощі, доповнити його будь-якими топінгами, а потім розплатитися на касі. Ціна продукту середня, але за рахунок великого попиту власник кафе матиме стабільний високий рівень доходу. Слід лише враховувати, що морозиво набагато популярніше в теплу пору року і взимку каси зменшаться.

Пошиття одягу для собак


Є 2 варіанти розвитку даного бізнесу: розробка колекцій та продаж моделей в обмеженій кількості або пошиття під замовлення. Об'єднання обох концепцій принесе підприємцю найбільший успіх. Для втілення такої ідеї не потрібен великий стартовий капітал. Досить володіти навичками крою та шиття або підшукати хорошого фахівця в цій області.
Собаки деяких порід змушені тепло одягатися перед виходом на вулицю в погану погоду. Для особин з короткою шерстю одяг використовується не тільки для краси, але і з метою захистити вихованця від холодного вітру і опадів. Через складності крою, одяг для собак коштує дорого, тому цей бізнес є досить вигідним.
Необов'язково відкривати стаціонарну точку. На даний час активно ведуться продажі в онлайн-магазинах в соціальних мережах. Особливо розвинена торгівля в Instagram.Будь-яка ідея матиме успіх при правильній послідовності дій для її втілення. Просто придумати цікавий проект недостатньо для того, щоб він приносив дохід. Сучасний споживач звертає увагу виключно на якісні речі та послуги. Якщо компанія при цьому має ще свою особливість, то кількість постійних клієнтів буде зростати. Головне грамотно підійти до кожного питання щодо організації бізнесу.
Зберегти в закладки: facebookВайберWhatsappТелеграмGoogle Закладки