дитяча латиноамериканська програма: соло (від 4-6 рочків; 7-10р.; 11-15р.)
доросла латиноамериканська програма-соло (16 і старше)
східні (танець живота для дівчаток) (6-12р. , 13-16р. )
танець живота для дорослих
сучасні танці для дітей (4-6 рочків; 7-8р.;9-12р.)
сучасні для юних (12-15р.)
стріп-денс
леді-денс
постановка першого весільного танцю
йога (хатха-йога, класична йога)
пілатес (силовий та класичний)
фітнес на фітболах та бодібарах
ранковий фітнес, боді-флекс, йога-латес
аеробіка з елементами сучасного танцю, силова
Можливість індивідуального відвідування занять, гнучкий графік занять.
Танцювальні зали європейського рівня (обширні дзеркала, танцювальні станки та пілони), душові кабіни, системи вентиляції та кондиціонування, кімнати відпочинку та роздягальні. Увага! Увага! Увага! Увага! З лютого проводиться набір у дорослі групи:
понеділок: вихідний; вівторок-четвер: 17:00-19:00, без перерви п'ятниця-неділя: вихідний
Опис діяльності:
Клуб собаківництва Задоволення та захист соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів своїх членів та сприяння збереженню та покращенню генофонду собак всіх порід, сприяння розвитку службового та спортивного собаківництва
понеділок-п'ятниця: 10:00-18:00, без перерви субота-неділя: 11:00-17:00, без перерви
Опис діяльності:
"Майбутнє сиріт" створене успішними випускниками інтернатних закладів заради допомоги дітям-сиротам і дітям, які позбавленні батьківського піклування. Надання їм матеріальної, психологічної, соціальної та просвітницької допомоги. При фонді працює інформаційно-ресурсний центр для студентів-сиріт: є доступ до принтера, компютера, інтернету WI-FI, тренінгів, семінарів, гарячий душ, міні кухня, спілкування та активний відпочинок. Запрошуємо усіх успішних сиріт до активної роботи з дітьми-сиротами.
підхід до реалізації молодіжної роботи та проектів в місті Тернополі
форма локальної філантропії, спосіб залучення коштів Тернополян до вирішення проблем громади
навчальна програма для молодих людей, які мешкають на території Тернополя
В Україні міжнародну форму “Молодіжний банк” назвали “Молодіжний банк ініціатив”. Не дивлячись на відсутність фінансової установи - банку в класичному розумінні -
Молодіжний банк ініціатив має справу з грішми, займається їхньою акумуляцією та розподілом. Відмінність молодіжного банку від звичайного банку в тому що “вкладники” не отримують фінансового зиску від власних вкладень, а банк в свою чергу, не гарантує фінансових дивідендів.
МБІ це - фінансовий ресурс - “банк”, який формується з надходжень з громади у вигляді пожертв мешканців, спонсорських внесків місцевого (і не тільки) бізнесу, спеціалізованих коштів місцевого бюджету (наприклад, бюджету на реалізацію молодіжної роботи в громаді), прибутків від соціального підприємства тощо. Банк в цьому випадку це певна сума зібраних коштів, яка на конкурсній конкурсній основі має бути розподілена на реалізацію ініціатив молодих людей в громаді.
МБІ це - грантова програма в Тернополі. Молоді люди збирають гроші в громаді і спрямовують накопичені в банку гроші назад в громаду через конкурс грантів для молоді в громаді. Грантова програма передбачає вивчення потреб Тернополян і потреб молодих людей, визначення пріоритетів для грантового конкурсу, управління фінансами, забезпечення прозорості та звітності перед громадою.
Молодіжний банк ініціатив розподіляє кошти зібрані в громаді на потреби громади. Надважливими принципами роботи молодіжного банку ініціатив є:
Спрямування зібраних грошей не на власні потреби чи проекти групи молодих людей, які є активом МБІ, а на потреби молоді і громади в цілому.
Гроші витрачаються в відкритий спосіб – участь у грантовому конкурсі відкрита для всіх молодих людей, які проживають на території громади, відповідно, молодіжний банк ініціатив спонукає молодь щось робити для своєї громади
Молодіжний банк ініціатив – це можливість залучити мешканців до визначення потреб громади і зробити внесок у розвиток громади і навчання молодих людей.
понеділок-п'ятниця: 9:00-18:00, без перерви субота-неділя: вихідний
Опис діяльності:
ТООНСАУ є творчою спілкою - суб'єктом творчої діяльності, що
об'єднує на добровільних засадах професійних архітекторів
Тернопільщини.
Спілка незалежна у своїй статутній діяльності від органів державної влади і органів місцевого самоврядування, від політичних партій, релігійних об'єднань та угруповань, інших громадських організацій.
Спілка покликана сприяти розвитку та популяризації архітектури, об'єднанню зусиль членів по вирішенню творчих та соціально-економічних питань.
"Об'єднання сиріт м.Тернополя", Тернопільська міська громадсько-молодіжна організація
Адреса:
46018, Тернопіль, Карпенка, 42/71
телефон:
(0352) 220335
мобільний:
(067) 1614418
Розклад роботи:
понеділок-п'ятниця: 14:00-17:00, без перерви субота-неділя: вихідний
Опис діяльності:
Створення сприятливих умов для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, студентів-сиріт та сирітської молоді, їхня підготовка до самостійного, забезпеченого, громадсько-активного, незалежного від соціальної допомоги життя, захист законних прав та інтересів членів організації.
понеділок-субота: 08:00-19:00, без перерви неділя: вихідний;
Опис діяльності:
Громадська спілка "Рада бізнесу Тернопілля" (ГС “РБТ”) – об'єднує три десятки керівників великих підприємств. Створена “РБТ” в постмайданівський період. Основні завдання: побудова нової системи влади та захист членів спілки від беззаконня, яке досі діє в Україні. “РБТ” реалізовує антикорупційні, антибюрократичні, правові та соціальні поекти.
Пріоритетні напрями діяльності «Ради бізнесу Тернопіллля» :
інформаційно-аналітичних проектів (WEB-сайт із системами громадського контролю за діяльністю влади та оперативного інформування про порушення закону з боку чиновників, збір ініціатив членів Спілки, бази даних, системи комунікації між членами Спілки та органами управління Спілки, системи колективного управління проектами, навчальні програми, рекламно-інформаційні програми та інше).
правових проектів (правові консультації для членів Спілки, правові експертизи, законодавчі ініціативи, врегулювання конфліктних ситуацій).
антибюрократичних проектів (оперативне виявлення неправомірної бюрократії та ліквідація бюрократичних перепон).
антикорупційних проектів (виявлення та облік фактів корупції та корупціонерів, вжиття заходів по ліквідації корупційних схем).
антирейдерських проектів (правовий захист та колективний фізичний захист бізнесу від тиску та захоплення).
інноваційних проектів (розробка власних та експертиза чужих інноваційних проектів, залучення інвестицій та грандів для реалізації проектів та статутної діяльності Спілки).
по організації масових заходів (робота із волонтерами, пропаганда діяльності Спілки, протести проти беззаконня влади та конкретних чиновників, флешмоб громадський суд).
по налагодженню міжнародної співпраці з питань, які стосуються статутної діяльності Спілки та сприяння розвитку міжнародних зв'язків членів Спілки, запрошення в Україну іноземних спеціалістів, направлення за кордон членів Спілки для реалізації проектів та програм Спілки.
підтримка волонтерських рухів допомоги учасникам АТО, та підтримка самих учасників АТО.
понеділок-п'ятниця: 10:00-20:00, без перерви субота-неділя: 13:00-16:00, без перерви
Опис діяльності:
Клуб «Селіна» (повна назва Громадська організація Тернопільське об’єднання любителів котів “Селіна») був створений 5 травня 2015 року.
Наша організація об'єднує як заводчиків породистих кішок, так і просто любителів цих чарівних муркотливих створінь.
Консультації, клубні заходи (виставки), доступність інформації і просто спілкування однодумців з обміном досвіду - це те,що наш клуб може дати своїм членам. Крім того існують різноманітні клубні програми підтримки.
Ми також допомагаємо новачкам в отриманні необхідних знань про утримання, догляд, виховання улюбленців та багатьох інших питань, які необхідні для того, щоб стати справжнім другом та турботливим господарем для пухнастих вихованців.
Ми допоможемо будь-якому власникові безкоштовною консультацією стосовно утримання котів (правильне харчувння, сезонне тічкування у кішок, стерилізація, лікування та ін.).
Ми розкажемо, як правильно купати вашого пухнастика і не дуже пухнастика, або зовсім непухнастика. Як готувати тварину до виставки, а також отримати консультацію від заводчиків кішок з досвідом роботи в даній породі. Адже, хто краще дасть відповіді на запитання про поведінку вашого улюбленця, як не людина, що проводить з даною породою майже весь час!
Для розплідників і заводчиків кішок надається інформація про виставки, курси підвищення кваліфікації, семінари і тренінги.
Членами нашого клубу можуть бути як резиденти України, так і інших країн! Прийом нових членів ТОЛК “Селіна” розглядається в індивідуальному порядку.
понеділок-п'ятниця: 10:30-19:00, без перерви субота: 11:00-17:00, без перерви; неділя: вихідний;
Опис діяльності:
Збір допомоги бійцям АТО - централізований склад для збору провіанту, засобів гігієни, медикаментів, військової амуніції та інших необхідних речей для передачі військовим у зону АТО. Приймаємо вантажі і допомогу з районних центрів Тернополя та зібрані волонтерами біля супермаркетів продукти.
Організатор: аполітичне, відмежоване від влади Об'єднання заради громади "Ядро", в яке входить сім громадських організацій-засновників (ГО "Всеукраїнське об'єднання Автомайдан", Громадський люстраційний комітет Тернополя, ГО "Майдан Тернопіль", ГС "Рада бізнесу Тернопілля", ТГФОГП "Самооборона Тернопільщини", ТОГО "Тернопільські підсумки", ГО "Тернопільська правозахисна група") Приймаємо:
Продукти харчування (висококалорійні, довготривалого зберігання): • Шоколадна паста (бажано в пластиковій тарі) • Шоколадні батончики українського виробництва («КОРОНА», MILKA, «ЛЮКС», JACOBS, CARTE NOIRE, «ВЕДМЕДИК «БАРНІ», «Belvita!Добрий Ранок!», TUC, OREO, PICNIC, DIROL, HALLS, TASSIMO). • Дитяче харчування швидкого приготування, вітамінізоване • Сухе молоко • Протеїнові батончики (у спортмагазинах. Для тих, хто по кілька днів у окопах) • Енергетичні напої (для тих, хто на варті, при відсутності води та електроенергії, щоб заварити каву) • Сухофрукти (родзинки, курага, сушені банани) • Крохмаль • Вода • Консерви в жерстяній тарі • Чай/кава (нерозчинна) • Печиво, цукерки • Олія • Згущене молоко • Цукор • Макарони • Гречка
Засоби гігієни: • Зубна щітка, зубна паста • Гігієнічна помада • Вологі серветкиПорошок пральний (дитячий, без відбілювачів та фосфатів, щоб не «світитися» в приборах нічного бачення) • Дитяча присипка (присипають ноги) • Дезодорант-антиперспірант (роликовий, або сухий) • Рушники • Папір туалетний • Станки для гоління одноразові (або багаторазового використання із великим запасом касет) • Засоби для та після гоління
Одяг: • Шкарпетки (натуральні!!!) • Труси чоловічі, «сімейки» (натуральні!!!) • Футболки нові камуфляжні, або не яскравих кольорів • Футболки на довгий рукав (не синтетичні, не яскравих кольорів, нові) • Термобілизна • Куртки осінні (нові, або практично нові) • Ґумові тапки • Кросівки (нові, або в хорошому стані)
Екіпірування: • Камуфляжна форма "зеленка", "сахара", "буря в пустелі", тощо • Взуття нове (берци, нові кросівки, або будівельне) • Окуляри (тактичні, балістичні і штурмові) • Розгрузки • Наколінники, налокітники • Рукавиці (тактичні, будівельні)
Особисті речі: • Цигарки • Запальничка (бажано з ліхтариком) • Похідний душ • Ножиці манікюрні, кусачки для нігтів • Дзеркальце кишенькове • Нитки (чорні, білі, зелені), голки • Посуд одноразовий Спорядження: • Туристичні килимки-“піддупники” • Якісні намети темного кольору • Спальні мішки, карімати • Бінокль (20-кратний і більше) • Засоби маскування (грим, сітка) • Планшети з GPS-навігаторами • Лопатки саперні • Сокирки маленькі • Сухпайки іноземні (у магазинах військового спорядження) • Сухий спирт • Сірники • Рації
Медикаменти: • Засоби від комарів • Полівітаміни: Кальцій (в комплексі з вітаміном D) • Мазь Теймурова • Бинт кровоспинний • Пластир бактерицидний • Кровоспинні препарати (типу Целокс) • Шовний матеріал • Серветки спиртові для обробки ран • Протипедикульозні засоби (легкі для використання у польових умовах) • Протипаразитарні препарати • Лейкопластир із фурациліном • Препарати проти отруєння, діареї • Антибактерицидний спрій • Мазь «Левоміколь» • Ніфуроксазид (табл., № 20) • Еластичний бинт • Антибіотики широкого спектру дії • Полівітаміни • Краплі очні «Віаль» • Таблетки для очищення води
Різне: • Накопичувальні акамулятори для зарядки телефонів далеко від розеток (бажано додатково з сонячною батареєю) • Мішки для сміття великого літражу (міцні, можна з зав’язками) • Мішки для блокпостів (будівельні, використані з-під борошна, тощо) • Нова ситцева тканина любих візерунків • Українські прапори різного розміру • Карти східних областей України • Картки поповнення телефону (усіх операторів) • Кишенькові книги • Дитячі малюнки та листи від мешканців області
Потрібні кошти для придбання: • Засобів індивідуального захисту (розгрузки, пластин, бронежилетів, касок, маскувальної сітки, спецтехніки) • Засобів радіозв’язку, тепловізорів, прицілів • Бензини/солярки для заправляння вантажного транспорту на Схід
Грошова допомога приймається: • У банки волонтерів, які стоять біля супермаркетів міста з посвідченням Самооборони, або ГО Майдан. • На складі – проводиться процедура оформлення коштів по акту. • Кошти з інших міст можна переслати лише на особистий рахунок ПриватБанк членів ОЗГ «Ядро».
Потрібні волонтери для: • Збору допомоги бійцям АТО біля супермаркетів Тернополя (усі масиви, від 1 год в день) • Перевезення власним авто за свій кошт малогабаритних вантажів по місту (вечірній час) • Перевезення власним авто частково за свій кошт великогабаритних вантажів по області/Україні
Для розширення можливостей логістичного центру (складу) допомоги добровольцям АТО, потрібно: • Картонні ящики різного розміру • Широкий скотч прозорий • Талони на паливно-мастильні матеріали для заправки вантажного транспорту на Схід • Канцтовари • Ящики з-під бананів
Початок роботи: з допомоги Майдану перекваліфікувались на допомогу армії.
Виробничі потужності:
3 цехи по виробництву армійських буржуйок, бойлерів для підігріву води,
- пошиття встілок до взуття,
- виготовлення спиртівок для солдатів,
- підготовка та відправка в зону АТО автомобілів,
- збір сортування та відправка в зону АТО домашніх теплих речей (найкращі речі - на передову, середньої якості - тимчасово переміщеним особам, найгірші - на переробку).
За період до Нового Року було вдягнено (з ніг до голови)4500 бійців - футболка, кофта, білизна, куртка, рукавиці, шапка, шарф. Виготовлено 300 буржуйок, 100 бойлерів, 5000 спиртівок. Передано більше 12тонн продуктів, 3 автомобілі, 600 устілок для взуття, 100 танкових подушечок, 150 матраців, 400 одіял, 700 простирадл, 3000 мішків, 100 метрів маскувальної сітки, 600кг листового заліза для кораблів і багато чого іншого.
Всі волонтери працюють ВИКЛЮЧНО, на добровільних, безоплатних засадах.
Особливістю складу є те, що ми сконцентрували свої зусилля не на зборі коштів, а на створенні власної виробничої бази.
Всі речі з складу в АТО передаються виключно на безоплатній основі.
Сприяння людям з інвалідністю у захисті їх прав, співпраця з установами, організаціями, приватними особами в питаннях життєдіяльності осіб з інвалідністю
впровадження передового досвіду ефективного впровадження в життя програм розвитку місцевого самоврядування в громадах, підвищення добробуту їх жителів; сприяння підготовці та підвищенню кваліфікації спеціалістів для органів місцевого самоврядування; підтримка ділової активності в територіальних громадах для ефективного формування місцевих бюджетів; сприяння залученню в громади зовнішніх інвестицій, грантів, міжнародної технічної допомоги. сприяння розвитку внутрішніх можливостей громад щодо вирішення місцевих проблем
Таеквон-до - бойове мистецтво, олімпійський вид спорту та національний вид спорту в Кореї. Таеквондо є одним з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу.
Ця дисципліна за допомогою тренування тіла і душі прищеплює людині фізичні бойові навички, ставить за мету поліпшити душевне здоров'я та якість життя. Таеквондо зародилося понад 2000 років тому. Саме слово «тхеквондо» утворено 11 квітня 1955 року. Тае означає «удар ногою», квон означає «кулак», або «удар рукою», до означає «шлях» або «мистецтво».
В Україні федерація утворена в 1992 році. Тернопільська федерація утворена в 2014 році, за цей період наші спортсмені стали володарями кубків областей, а також чемпіони областей та України.