Новини
Довідка
Каталог
Знижки
Карта
Шукати організаціюШукати фізичну особуШукати інформацію на сайті
В базі - 12661 організацій (19024 контактів) та 190508 квартирних абонентів
БВК Нове місто
цтс (фіктивний, для банера праворуч)
Панда
Довідкова інформація → Депутати Тернопільської міської ради

Графік прийому громадян депутатами мажоритарщиками
Округ Прізвище депутата Місце прийому, адреса

1

Карпишин Наталія Іванівна

БК мікрорайону «Кутківці» - Агрономічна, 1

Шило Андрій Йосипович

БК «Пронятин» - Мирна,43

2

Приходько Сергій В’ячеславович

Комплекс «Пава», 2 поверх - Львівська, 5

3

Фарцабей Анатолій Юліанович

ЗОШ №9 - Макаренка, 1

4

Фартушняк Юрій Анатолійович

ТНПУ ім.В.Гнатюка - Кривоноса, 2

5

Дробатюк Віталій Костянтинович

ЗОШ №12 - Юності, 1

6

Окаринський Михайло Михайлович

ПК«Березіль» - Миру, 6

7
 

Мамаєв Сергій Володимирович

ЗОШ №6 - Руська, 6

Чайківський Ярослав Федорович

ЗОШ №3 - Грушевського, 3

8

Дзюбак Олена Володимирівна

Спорткомплекс ТНТУ ім.І.Пулюя - Білогірська

Напора Олег Романович

Гуртожиток ТНТУ ім.І.Пулюя - Шептицького, 13

9

Костів Ігор Євстахович

Філія Тернопільської дорожньо-експлуатаційної дільниці  -Чернівецька, 25

10

Цимбалюк Віталій Михайлович

ЗОШ №13 - Острозького, 51

Бурда Ірина Йосипівна

ДЮСШ №2 - Острозького, 16

11

П’яла Богдан Петрович

«Облагробуд» - Крушельницької, 18

Шаюк Олег Миколайович

Обласна бібліотека для молоді - Нечая, 29

12

Чорненький Михайло Володимирович

ЗОШ №2 - Новий Світ, 9

13

Сороколіт Іван Леонідович

ПП «ТернопільКомСервіс» - Злуки, 3

14

Попадин Богдан Йосипович

Будинок науки і техніки «Залізничник» - Бандери, 11

15


Лукін Василь Миколайович

Локомотивне депо - Татарська, 22

Хімейчук Іван Сергійович

ТНЕУ, Факультет аграрного бізнесу - Дорошенка, 7

16

Танчук Сергій Олегович

Тернопільський комерційний технікум - Бандери, 3

17

Липка Ігор Михайлович

ЗОШ №23 - Чубинського, 3

18

Сисюк Андрій Григорович

ЗОШ №10 - Українки, 3А

19

Грегоращук Андрій Любомирович

ЗОШ №15 - Українки, 23

20

Карпінський Володимир Михайлович

ЖЕК №9 - Савури, 3

21

Строєвус Андрій Васильович

ЖЕК №9 - Савури,3

22


Климчук Олег Андрійович

ЗОШ №22 - Петлюри, 8

Швайка Володимир Дмитрович

Центр дитячої творчості - Купчинського, 3

23

Маціпура Костянтин Володимирович

ЗОШ №20 - Бойчуків, 4

24


Ландяк Петро Дмитрович

Гуртожиток ТНТУ ім. І.Пулюя - Тарнавського, 7, ТНТУ ім. І.Пулюя - Злуки, 3а

Паньків Віктор Іванович

ЦПТО №1 - Текстильна, 8

25

Шумило Олег Степанович

Бібліотека для дітей №4 - Лепкого, 6

26


Бабюк Марія Петрівна

Галицький інститут ім.В.Чорновола - Лепкого, 4

Хоркавий Віталій Володимирович

Дитяча музична школа №2 - Пушкіна, 4

27

Головко Михайло Йосифович

ЖЕК №12 - 15 Квітня, 15

28

Дулеба Ігор Богданович

ЗОШ №26 - Куліша, 9

29


Смакоуз Віталій Георгійович

ЗОШ №29 - Вишневецького, 10

Гладкий Михайло Петрович

ЗОШ №28 - Вишневецького, 8

30

Фостик Василь Богданович

Технічний коледж ТНТУ ім.І.Пулюя - Курбаса, 11


А тут можна переглянути виборчі округа Тернополя



Зберегти в закладки: ВКонтактеfacebookОдноклассникиМой МирGoogle ЗакладкиYandex закладки
Наталі-Мода, Тернопіль, центр весільного, вечірнього та дитячого одягу, агенція весільних послуг Євромодуль завод покрівельних матеріалів Металочерепиця, профнастил виробництва Швеції, Німеччини, Австрії. Водостічні системи, утеплювач, дахові вікна, комплектуючі. Замір, розрахунок, доставка, монтаж. Учасник дисконтної програми 109.te.ua
 розробка: vlasne.info