Довідкова інформація → Розклад руху автобусів, автобусні маршрути
Маршрут |
Години |
Бережанський напрямок |
Київ - Івано-Франківськ |
02:20 (через Рогатин), 05:25 (пт, сб) |
Миколаїв - Трускавець |
23:35 |
Рівне - Івано-Франківськ |
11:00 |
Тернопіль - Бережани |
08:00 (крім нд), 08:20, 08:45, 09:15, 09:40, 10:15, 10:50, 11:30, 12:00:13:10, 13:40, 14:10, 14:45, 15:15, 15:45, 16:20, 17:00, 17:10, 19:00, 20:05, 21:00 |
Тернопіль - Бучач (через Зарваниця) |
06:35, 13:55 (крім вт) |
Тернопіль - Долина |
06:20, 14:20, 16:00 |
Тернопіль - Івано-Франківськ (через Підгайці) |
09:30 |
Тернопіль - Івано-Франківськ |
12:25 |
Тернопіль - Калуш |
7:40 (через Підгайці), 13:50 |
Тернопіль - Козова |
10:05, 12:40, 17:40, 18:00, 19:30 |
Тернопіль - Монастириська (через Підгайці) |
05:10, 14:00 |
Тернопіль - Підгайці (через Бережани) |
05:50, 12:30 |
Тернопіль - Підгайці (через Голгоче) |
13:30 (крім сб) |
Тернопіль - Підгайці (через Козова) |
08:10, 11:25, 15:00, 16:35 |
Тернопіль - Підгайці (через Купчинці) |
07:05, 09:00, 11:40, 14:40, 15:25, 17:30, 20:20 |
Тернопіль - Поручин |
05:20, 16:45 |
Тернопіль - Самбір |
11:35 |
Тернопіль - Стрий |
08:55, 13:25 |
Тернопіль - Таурів |
06:30, 12:35, 16:30 (крім пн) |
Тернопіль - Трускавець |
07:05, 14:50 |
Тернопіль - Черче |
10:25, 17:25 |
Тернопіль - Щепанів |
11:00, 15:55 |
Чортків - Бережани |
18:30 |
Борщівський напрямок |
Тернопіль - Бережанка (через Скала-Подільська) |
14:05 (крім нд) |
Тернопіль - Більче - Золоте |
07:35, 13:50 |
Тернопіль - Борщів (через Скала-Подільська) |
09:00, 12:20, 15:35 |
Тернопіль - Вербівка |
13:00 (крім нд) |
Тернопіль - Горошова |
14:40 (крім нд) |
Тернопіль - Копичинці |
10:05, 11:00 |
Тернопіль - Коцюбинці |
15:05 |
Тернопіль - Мельниця-Подільська |
13:15, 16:50, 18:40 |
Тернопіль - Михайлівна (через Борщів) |
19:20 |
Тернопіль - Нівра |
16:15 (крім сб) |
Тернопіль - Окопи |
10:40, 15:10 |
Тернопіль - Скала-Подільська |
07:00 |
Тернопіль - Сков'ятин |
11:40, 17:55 (пт, нд) |
Тернопіль - Старий Нижбірок (через Целіїв) |
13:30 |
Тернопіль - Целіїв |
09:35, 16:05 |
Бучацький напрямок |
Вінниця - Яремче |
14:40 |
Дубно - Івано-Франківськ |
09:50 |
Збараж - Івано-Франківськ |
08:00 |
Київ - Верховина |
03:20 |
Київ - Івано-Франківськ |
03:00 (через Бучач), 05:25 (пт, сб) |
Київ - Калуш |
04:25, 11:25 |
Київ - Яремче |
05:20 (через Городенку) |
Луцьк - Івано-Франківськ |
16:00 |
Одеса - Калуш |
08:15 (пн, ср, пт, сб) |
Одеса - Хуст |
00:25 |
Підволочиськ - Івано-Франківськ |
10:40 |
Підволочиськ - Кути |
09:20 |
Підволочиськ - Рахів |
08:50 |
Рівне - Івано-Франківськ |
11:20, 19:10 |
Тернопіль - Бариш |
11:40 |
Тернопіль - Берем'яни |
13:10 |
Тернопіль - Бучач |
17:15, 18:00 |
Тернопіль - Губин |
13:50 |
Тернопіль - Золотий Потік |
06:05, 08:30, 12:40, 15:40:17:30 |
Тернопіль - Івано-Франківськ |
05:20, 05:40, 06:30, 07:25, 10:15, 12:10, 12:50, 14:00, 16:45, 17:40, 17:55, 19:30 |
Тернопіль - Калуш |
07:40, 13:00 |
Тернопіль - Коропець |
14:30, 16:10 (крім сб) |
Тернопіль - Космирин |
11:10, 18:15 (пт) |
Тернопіль - Ліщанці |
15:00 |
Тернопіль - Маркова |
14:05 (крім нд) |
Тернопіль - Монастириська |
13:25, 18:45 |
Тернопіль - Підгайці (через Дружбу) |
12:15, 18:20 |
Тернопіль - Підгайці (через Теребовлю) |
12:50, 19:20 |
Тернопіль - Підгайці |
07:05 (крім ср) |
Тернопіль - Поділля |
15:55 |
Тернопіль - Яремче |
15:15 |
Хмельницький - Золотий Потік |
16:30 |
Хмельницький - Яремче |
11:00 |
Ялта - Івано-Франківськ |
15:40 (сезонний) |
Гусятинський напрямок |
Львів - Городок |
19:45 |
Львів - Гусятин |
16:55 |
Львів - Кам'янець-Подільський |
13:30 |
Львів - Хоростків |
18:40 |
Тернопіль - Гусятин |
06:50, 8:20, 08:55, 09:35, 10:30, 11:00, 11:45, 12:35, 14:05, 14:50, 15:35, 16:05, 17:20, 18:25 |
Тернопіль - Зелене |
05:25, 12:45 (крім пн), 16:30 |
Тернопіль - Кам'янець-Подільський |
07:50, 9:15, 10:00, 13:00, 13:20, 14:20, 15:15 (крім пн) |
Тернопіль - Козина |
08:05, 19:10 |
Тернопіль - Мала Лука |
05:10 (крім вт), 09:50 (сб, нд), 14:30 (крім вт) |
Тернопіль - Саджівки |
08:30 (крім пн), 15:15, 19:30 |
Тернопіль - Самолуски |
11:25, 17:45 (пт, нд) |
Тернопіль - Сатанів
|
12:10
|
Тернопіль - Хмельницький (через Гримайлів) |
17:15 |
Кременецький напрямок
|
Івано-Франківськ - Дубно |
19:00 |
Івано-Франківськ - Луцьк |
11:10 |
Івано-Франківськ - Рівне |
09:25, 11:40, 19:25 |
Калуш - Київ |
22:45 |
Тернопіль - Білогір'я |
16:20 |
Тернопіль - Загайці |
15:55 (крім ср, нд), 14:10 (нд) |
Тернопіль - Залісці |
15:45 (крім пн) |
Тернопіль - Ізяслав |
18:30 (пт, нд) |
Тернопіль - Київ (через Любар) |
04:45, 22:20 |
Тернопіль - Київ (через Рівне) |
09:50 |
Тернопіль - Ковель |
14:55, 17:20 |
Тернопіль - Красилів |
14:30 |
Тернопіль - Кременець (через Ланівці) |
12:05 |
Тернопіль - Кременець |
07:00 (крім нд), 07:50, 09:05, 09:20, 09:55, 10:15, 10:50, 11:20, 11:40, 12:00, 12:20, 12:40, 13:00, 13:15, 13:30, 13:45, 14:20, 14:40, 15:20, 15:40, 16:05, 16:30, 16:45, 17:00, 17:15, 17:30, 18:00, 18:30, 18:50, 19:05 (пт, сб, нд), 19:35 |
Тернопіль - Кузнецовськ (через Луцьк) |
15:05 |
Тернопіль - Кузнецовськ (через Рівне) |
16:15 |
Тернопіль - Луцьк |
05:50, 06:20, 08:00, 10:05, 13:55, 19:10 |
Тернопіль - Млинівці |
14:45 |
Тернопіль - Нетішин |
06:45, 10:05 (пт, сб, нд), 15:00, 17:35 |
Тернопіль - Почаїв |
07:00, 08:00, 08:40, 09:40, 10:10, 11:30, 12:30, 13:50, 14:50, 15:30, 16:15, 17:30, 18:40, 19:30 |
Тернопіль - Рівне |
05:15, 07:30, 10:35, 13:20, 14:00, 15:30, 17:35, 18:15, 19:50 |
Тернопіль - Світязь |
04:45, 12:50 |
Тернопіль - Шацьк |
14:45 (пт, сб, нд, (пн - до Горохова)) |
Тернопіль - Шепетівка |
12:35 |
Тернопіль - Шумськ (через Вишнівець) |
14:25 (крім нд) |
Тернопіль - Шумськ (через Ланівці) |
09:30, 13:30, 14:00, 15:25, 18:15 (пт, нд) |
Тернопіль - Шумськ |
11:25, 16:40 |
Хмельницький - Збараж |
17:15 |
Хмільник - Луцьк |
15:55 |
Чернівці - Брест |
20:25 |
Чернівці - Почаїв |
12:55 |
Чернівці - Рівне |
00:57, 12:05, 15:15, 20:20 |
Львівський напрямок |
Волочиськ - Львів |
08:40 |
Городок - Львів |
11:20 |
Гусятин - Львів |
09:05 |
Донецьк - Львів |
10:30 (через день) |
Заліщики - Львів |
10:45 |
Кам'янець-Подільський - Львів |
14:35 |
Київ - Генуя |
16:00 (чт) |
Київ - Мадрид |
15:00 (ср), 18:55 (ср) |
Миколаїв - Прага |
20:00 (чт, нд) |
Могилів-Подільський - Львів |
19:30 |
Одеса - Барі |
12:10 (ср) |
Одеса - Львів |
04:45 (сезонний) |
Одеса - Неаполь |
3:00 (чт) |
Одеса - Париж |
23:45 |
Підволочиськ - Перемишль |
12:30 (вт, чт, нд) |
Тернопіль - Батьків |
17:15 |
Тернопіль - Броди |
07:45, 11:10, 13:00, 15:50, 20:40 |
Тернопіль - Варшава |
17:00 |
Тернопіль - Вроцлав |
18:00 (нд) |
Тернопіль - Золочів |
08:00, 09:25, 10:00, 11:15, 12:05, 13:10, 14:05, 15:25, 16:00, 17:05, 18:40, 19:20, 20:10 |
Тернопіль - Львів |
06:00, 06:30, 07:20, 09:40, 13:50 (крім вт), 15:00, 15:55, 17:25 |
Тернопіль - Нововолинськ |
16:35 |
Тернопіль - Перемишль |
19:30 (пн, ср, пт) |
Тернопіль - Підкамінь
|
11:50, 19:00
|
Тернопіль - Прага |
13:00 (сб) |
Тернопіль - Червоноград |
08:50, 13:50 |
Херсон - Кьолн
|
11:30 (сб)
|
Херсон - Прага |
20:00 (пт) |
Хмельницький - Зборів |
18:30 |
Хмільник - Львів |
13:05 |
Хоростків - Львів |
10:10 |
Чернівці - Львів |
18:25 |
Чернівці - Прага |
11:50 (чт) |
Чортків - Львів |
11:45 |
Підволочиський напрямок
|
Брест - Чернівці |
03:20 |
Верховина - Київ |
22:05 |
Городенка - Київ |
20:00 |
Збараж - Хмельницький |
07:00 |
Зборів - Хмельницький |
06:05 (крім ср) |
Золотий Потік - Хмельницький |
08:40 |
Івано-Франківськ - Київ |
20:35, 21:30, 23:20 |
Івано-Франківськ - Підволочиськ |
20:00 |
Івано-Франківськ - Ялта |
10:50 (сезонний) |
Калуш - Одеса |
20:10 (пн, ср, пт, нд) |
Кути - Підволочиськ |
17:30 |
Луцьк - Хмільник |
10:15 |
Львів - Волочиськ |
18:50 |
Львів - Донецьк |
17:10 (через день) |
Львів - Одеса |
18:20 (сезонний) |
Львів - Хмільник |
10:40 |
Рахів - Підволочиськ |
18:20 |
Тернопіль - Вінниця |
10:05, 16:00 |
Тернопіль - Київ |
22:20 |
Тернопіль - Хмельницький |
11:30, 12:50, 16:45, 19:30 |
Тернопіль - Хмільник |
14:05 |
Трускавець - Миколаїв |
01:10 |
Хуст - Одеса |
20:55 (через день) |
Хуст - Хмельницький |
17:40 |
Яремче - Вінниця |
15:00 |
Яремче - Київ |
23:30 |
Яремче - Хмельницький |
14:30 |
Чортківський напрямок
|
Бережани - Чортків |
12:40 |
Золочів - Чернівці |
06:10 |
Київ - Городенка |
03:50 |
Львів - Заліщики |
18:05 |
Львів - Могилів-Подільський |
10:25 |
Львів - Чернівці |
16:15 |
Львів - Чортків |
20:15 |
Почаїв - Чернівці |
12:30 |
Рівне - Чернівці |
00:55, 07:20, 11:35, 14:50 |
Тернопіль - Біла (через Чортків) |
06:10, 13:25 |
Тернопіль - Городенка |
11:30, 13:20, 15:50 |
Тернопіль - Гусятин (через Копичинці) |
13:05 |
Тернопіль - Заліщики |
10:35, 12:00, 12:55 |
Тернопіль - Коломия |
14:10, 17:00 |
Тернопіль - Космач |
18:40 |
Тернопіль - Кошилівці |
07:10, 16:00 |
Тернопіль - Кулаківці |
16:20 |
Тернопіль - Мельниця-Подільська (через Скала-Подільська) |
05:50 |
Тернопіль - Семаківці |
16:45 |
Тернопіль - Скала-Подільська |
07:00 |
Тернопіль - Снятин |
15:30 |
Тернопіль - Теребовля |
18:35, 19:30 |
Тернопіль - Чернівці |
06:35, 08:25:15:25 |
Тернопіль - Чорнокінці |
09:05, 15:40 |
Тернопіль - Чортків (через Буданів) |
08:40 (крім ср), 11:10, 14:45 (крім ср) , 18:30 |
Тернопіль - Чортків |
07:55, 09:30, 09:55 (крім нд), 11:20, 15:15 |
Маршрут |
Години |
Збаразький та Лановецький напрямки |
Борщівка |
08:20 (крім нд:), 19:00 (крім сб:, нд:) |
Добриводи |
09:30, 13:15, 17:40 |
Добромірка |
11:20, 16:00 |
Збараж |
08:10, 10:25, 15:35 18:30 |
Ланівці |
10:50, 17:00 |
Ланівці |
07:50, 09:05, 10:30, 11:45, 12:45, 13:25, 14:20, 15:10, 16:30 |
Мала Березовиця |
12:25, 16:50 |
Москалівка |
15:50 |
Мусорівці |
08:40 12:50, 17:10, 10:10, 15:00, 18:50(крім сб, нд) |
Старий Збараж |
08:05, 10:40, 12:10, 14:00, 15:40, 17:50 |
Теофіполь |
17:20 |
Залозецький напрямок |
Вертелка |
6:30, 12:25, 17:40 |
Воробіївка |
10:00, 15:20 18:25 |
Глядки |
13:30, 17:10 |
Гніздечна |
14:00 |
Манаїв |
12:10, 17:00 |
Несторівці |
06:30, 13:00, 17:30 |
Оліїв |
07:00, 13:20 |
Плесківці |
10:30, 15:30 |
Серетець |
08:45, 14:50, 18:10 |
Устечко |
10:40, 15:20 |
Чорний Ліс |
09:50, 14:30, 17:55 (пт, сб, нд) |
Теребовлянський напрямок |
Гвардійське |
06:30, 13:45 |
Говилів |
10:20, 13:20, 18:15(пт) |
Гумниська |
10:05, 14:55, 18:45 |
Дворіччя |
07:10, 08:25, 13:00, 13:55, 15:20, 16:45, 18:30 |
Заздрість |
06:00, 08:55, 14:30, 17:55 |
Іванівка |
05:50, 9:10, 13:40, 16:35 |
Киданів |
10:10, 15:40 |
Кобиловолоки |
12:00 |
Ласківці |
06:20, 07:20, 09:45, 10:40, 14:05, 13:10, 15:15, 15:55 |
Мар'янівка |
05:40, 7:35, 13:30, 15:50 (сб, нд) |
Папірня |
06:00, 12:25, 17:00 |
Різдзв'яне |
06:30, 12:15, 17:10 |
Романівка |
05:30, 10:55, 11:40, 16:50, 14:35 |
Сущин |
11:10, 16:20 |
Теребовля |
08:00 |
Хоростків |
12:45, 17:30 |
Зборівський напрямок |
Бережани (через Зборів) |
11:50, 15:50 |
Годів |
08:25, 15:00 |
Жабиння |
06:15, 12:20, 15:35 |
Зборів |
07:50, 10:30, 13:45, 16:50, 19:10 |
Кальне |
06:35, 09:40, 14:15, 18:25 |
Конюхи |
06:25, 07:30 (пт, сб, нд), 14:00, 16:25, 17:00 (пт) |
Лопушани |
06:00, 11:20, 17:30 |
Манаїв |
06:50 (крім нд), 10:25, 12:50, 16:10 |
Ніще |
05:15, 09:00, 15:10 |
Розгадів |
13:05, 17:50 |
Козівський та Золотниківський напрямки |
Бенева |
08:45 |
Богаткивці |
07:30 (сб), 16:45 (нд), 17:25 |
Гвардійськ |
11:20, 17:25 (сб, нд), 18:20 (крім сб і нд) |
Глинна |
10:10 (пт, сб, нд), 13:40 |
Денисів |
08:15, 10:45, 13:45, 16:00, 17:45 |
Драганівка |
07:40, 12:50, 15:50, 17:45 |
Забойки |
07:00, 08:00, 10:45, 14:15, 16:35, 18:25 |
Зарваниця |
09:20, 14:50 (пт, сб, нд) |
Золота Слобода |
06:20, 06:50 (сб, нд), 11:55, 16:00 |
Киданів |
07:50, 13:20 |
Маловоди |
06:20, 16:30 |
Медова |
08:40, 12:10, 18:00 |
Покропивна |
07:30, 14:20 |
Потік |
14:30 |
Підволочисько-Гримайлівський напрямок |
Гнилиці |
12:05, 16:20 |
Голотки |
10:00, 14:50, 18:00 |
Жеребки |
06:25, 08:25, 10:30, 18:10 |
Кошляки |
07:10, 13:45 |
Лозівка |
09:15, 15:30 |
Підволочиськ |
12:40, 13:40, 7:50, 9:55, 15:00, 16:15, 11:20 |
Романівка |
8:15, 9:25, 13:20, 16:30, 18:00 |
Скалат |
8:20, 11:10, 12:50, 15:00, 16:50, 17:30 |
Токи |
06:45 |
Турівка |
16:00 |
Увисла |
11:25 |
Фащівка (через Підволочиськ) |
11:50, 17:30 |
Хмелиське |
09:10, 18:00 |
Хоростків |
12:20 |
Щаснівка (через Підволочиськ) |
10:50, 16:40, 14:20 |
Маршрут |
Години |
Бережани - Зборів - Тернопіль |
6:25, 11:50 |
Бережани - Івано-Франківськ |
6:00 |
Бережани - Литвинів - Тернопіль |
5:10 |
Бережани - Львів |
6:25, 11:50 |
Бережани - Тернопіль |
5:10, 6:00, 6:55, 7:20, 7:50, 8:20,
8:25, 9:00, 10:20, 11:05, 11:20,
12:00, 12:30, 12:50, 13:40,
14:40, 15:15, 16:15, 16:45, 17:50 |
Бережани - Трусковець |
7:00 |
Бережани - Ценів - Тернопіль |
5:30, 14:20 |
Бережани - Чернівці |
5:35 |
Біще |
17:20 |
Божиків |
11:15 |
Бучач - Львів |
8:45, 14:50 |
Вербів (через Лапшин) |
6:35, 11:30, 18:30 |
Вільховець |
6:40, 7:40, 13:40, 16:30, 17:30 |
Долина - Тернопіль |
13:05, 18:40 |
Жуків |
6:35 |
Івано-Франківськ - Київ |
19:25 |
Івано-Франківськ - Рівне |
7:30 |
Івано-Франківськ - Тернопіль |
9:25 |
Калуш - Тернопіль |
9:50 |
Київ - Івано-Франківськ |
3:30 |
Козова (через Ценів) |
12:00 |
Львів - Бучач |
16:25, 21:15 |
Львів - Завалів - Підгайці |
19:20 |
Львів - Монастириська |
19:15 |
Львів - Підгайці |
15:35 |
Львів - Чортків |
9:20 |
Мечищів |
6:10, 14:00, 1800 |
Монастириська - Львів |
10:10 |
Нараїв (через Рогачин) |
6:20, 11:30, 17:20 |
Підгайці - Завалів - Львів |
8:05 |
Підгайці - Львів |
8:30 |
Підгайці - Тернопіль |
9:35, 15:35 |
Підлісне |
6:45, 17:05 |
Поморяни |
6:00, 18:50 |
Поручин - Тернопіль |
8:05, 19:22 |
Потік |
7:30, 18:15 |
Поточани |
5:40, 11:30, 13:10, 15:10, 18:15 |
Рибники |
6:50 |
Рівне - Івано-Франківськ |
12:20 |
Самбір - Тернопіль |
12:10 |
Слов'ятин |
5:40, 15:10, 18:30 |
Стриганці |
6:45 |
Стрий - Тернопіль |
10:30, 18:00 |
Тернопіль - Долина |
7:50, 17:30 |
Тернопіль - Івано-Франківськ |
13:55 |
Тернопіль - Калуш |
15:20 |
Тернопіль - Підгайці |
7:10, 13:45 |
Тернопіль - Поручин |
18:12 |
Тернопіль - Самбір |
12:55 |
Тернопіль - Стрий |
10:25, 15:05 |
Тернопіль - Трускавець |
9:00, 16:25 |
Тернопіль - Черче |
11:55, 18:55 |
Тростянець |
5:40, 14:00, 18:00 |
Трускавець - Тернопіль |
9:15, 19:00 |
Чверті (через В.Гору) |
6:30, 17:40 |
Черче - Тернопіль |
8:25, 15:30 |
Чотків - Львів |
18:00 |
Маршрут |
Години |
Борщів - Івано-Франківськ (Товсте) |
5:20 |
Більче Золоте - Тернопіль |
13:20 |
Борщів - Більче Золоте (крім нд) |
6:10, 17:20 |
Борщів - Горошова (крім нд) |
11:20, 17:25 |
Борщів - Дубівка (чт) |
10:20 |
Борщів - Жилинці (ср, чт) |
7:50, 11:50 |
Борщів - Заліщики (Товсте) |
9:05 |
Борщів - Збручанське |
11:50 |
Борщів - Івано-Франківськ (Чортків) |
11:10 |
Борщів - Кам'янець-Подільський (М.Подільська) |
5:30 |
Борщів - Кам'янець-Подільський (Скала-Подільська) |
6:00, 8:20, 10:20, 14:00 |
Борщів - Лосяч (крім нд) |
12:20, 17:05 |
Борщів - Мельниця-Подільська |
16:50, 19:30, 22:05 |
Борщів - Михайлівка (крім сб, нд) |
12:20 |
Борщів - Нівра |
12:30 |
Борщів - Пилипче |
10:30 |
Борщів - Скала-Подільська |
7:35, 8:35, 9:55, 10:55, 11:55, 12:20 |
Борщів - Тернопіль (Скала-Подільська) |
6:10, 10:15, 14:20 |
Борщів - Тернопіль |
18:00 |
Борщів - Хмельницький |
4:40 |
Борщів - Цигани |
15:00, 17:00, 11-00 (чт, сб) |
Борщів - Чернівці (Новосілка) |
6:05 |
Борщів - Чернівці (Товсте) |
6:20, 7:20 |
Борщів - Чернівці (Хотин) |
6:00 |
Борщів - Шершенівка |
11:00, 13:00, 15:10, 18:30 |
Борщів - Шишківці |
12-00 (пн, чт, сб) |
Горошова - Тернопіль |
8:20 |
Калуш - Кам'янець-Подільський |
10:45 |
Кам'янець-Подільський - Заліщики |
15:15 |
Кам'янець-Подільський - Калуш (Товсте) |
15:25 |
Кам'янець-Подільський - Чортків |
9:15 |
Мельниця-Подільська - Тернопіль |
7:25, 10:20, 15:05 |
Новосілка - Тернопіль |
5:55 |
Окопи - Тернопіль |
5:30, 9:05 |
Скала-Подільська - Коломия |
7:35 |
Сков'ятин - Тернопіль |
6:10, 15-20 (пт,нд) |
Тернопіль - Більче Золоте |
11:00 |
Тернопіль - Окопи |
13:15, 18:00 |
Тернопіль - Сков'ятин |
14:00 |
Чемерівці - Чернівці (Товсте) |
8:00 |
Чернівці - Чемерівці |
18:30 |
Чортків - Кам'янець-Подільський |
13:05 |
Маршрут |
Години |
Бариш - Тернопіль |
7:00, 14:40 |
Бережани - Чернівці |
7:45 |
Борщів - Івано-Франківськ |
7:35 |
Бучач - Жнибороди |
13:00 |
Бучач - Кам'янець-Подільський |
7:15 |
Бучач - Киданів |
6:45, 13:00 |
Бучач - Космирин |
12:00 |
Бучач - Костільники |
13:30 |
Бучач - Львів |
6:45 |
Бучач - Сновидів |
11-50 (крім нд) |
Бучач - Стінка |
11-00 (крім нд) |
Бучач - Тернопіль (Зарваниця) |
9:50, 16:30 |
Бучач - Тернопіль (Ласківці) |
11:10 |
Бучач - Тернопіль |
5:50 |
Бучач - Чернівці |
5:00 |
Вінниця - Яремча |
16:10 |
Губин - Тернопіль |
9:00 |
Дубно - Івано-Франківськ |
11:30 |
Збараж - Івано-Франківськ |
9:40 |
Золотий Потік - Тернопіль |
7:40, 9:25, 12:30, 16:00, 20:40 |
Івано-Франківськ - Борщів |
19:50 |
Івано-Франківськ - Дубно |
17:15 |
Івано-Франківськ - Збараж |
16:20 |
Івано-Франківськ - Луцьк |
9:20 |
Івано-Франківськ - Підволочиськ |
18:20 |
Івано-Франківськ - Рівне |
10:35, 17:55 |
Івано-Франківськ - Сатанів |
8:40 |
Івано-Франківськ - Тернопіль |
9:40, 10:50, 13:10, 13:20, 13:45, 15:05 |
Івано-Франківськ - Хмельницький |
7:55, 13:50 |
Івано-Франківськ - Чемирівці |
17:05 |
Івано-Франківськ - Чортків |
12:20, 20:15 |
Калуш - Одеса |
18:45 |
Кам'янець-Подільський - Трускавець |
11:40 |
Коропець - Тернопіль |
8:30, 10:35 |
Космирин - Тернопіль |
8:05, 15:20 |
Кути - Підволочиськ |
15:45 |
Луцьк-Івано-Франківськ |
17:35 |
Львів - Заліщики |
13:00 |
Львів - Чортків |
11:10 |
Монастириська - Дунаївці |
9-05 (крім сер) |
Монастириська - Тернопіль |
6:43, 8:00, 10:15 |
Монастириська - Хмельницький |
6:30 |
Одеса - Калуш |
9-37 (вт,чт,сб) |
Підволочиськ - Івано-Франківськ |
12:20 |
Підволочиськ - Кути |
11:05 |
Підволочиськ - Рахів |
10:30 |
Підгайці - Чортків |
10:15 |
Поділля - Тернопіль |
8:10 |
Рахів - Підволочиськ |
16:50 |
Рівне - Івано-Франківськ |
12:40, 20:20 |
Тернопіль - Бариш |
13:10 |
Тернопіль - Губин |
15:40 |
Тернопіль - Золотий Потік |
7:25, 10:25, 14:20, 17:05, 19:50 |
Тернопіль - Івано-Франківськ |
6:45, 7:00, 8:05, 9:05, 12:00,
13:50, 14:20, 15:40, 21:20 |
Тернопіль - Коропець |
16:25, 17:50 |
Тернопіль - Космирин |
13:00 |
Тернопіль - Монастириська |
8:00 |
Тернопіль - Піщинці |
17:35 |
Тернопіль - Поділля |
17:30 |
Тернопіль - Язлівець |
14:55 |
Тернопіль - Яремча |
8:05, 16:45 |
Трускавець - Кам'янець-Подільський |
16:35 |
Трускавець - Чортків |
23:05 |
Хмельницький - Варшава |
15:40 |
Хмельницький - Івано-Франківськ |
19:55 |
Хмельницький - Яремча |
12:35 |
Чемирівці - Івано-Франківськ |
11:15 |
Чернівці - Бережани |
17:50 |
Чортків - Івано-Франківськ |
7:15, 10:05, 15:00 |
Чортків - Львів |
16:10 |
Чортків - Підгайці |
12:10 |
Чортків - Трускавець |
8:45 |
Язлівець - Тернопіль |
7:20 |
Яремча - Вінниця |
13:10 |
Яремча - Тернопіль |
11:45 |
Яремча-Хмельницький |
12:50 |
оновлюється, скоро буде
оновлюється, скоро буде
Маршрут |
Години |
Гусятин - Варшава |
7:30 |
Гусятин - Вінниця |
5:50 |
Гусятин - Кам'янець-Подільський |
15:20 |
Гусятин - Копичинці |
11:00, 13:00, 17:50 |
Гусятин - Львів |
6:15 |
Гусятин - Тернопіль (ч/з Теребовлю) |
15:35 |
Гусятин - Тернопіль |
5:55, 7:00, 7:30, 8:25, 8:45, 9:05, 9:15, 9:30, 10:50, 11:30, 12:50, 14:25,15:30, 16:00, 17:00, 19:30 |
Гусятин - Чемерівці |
14:30 |
Гусятин - Чортків |
13:00 |
Івано-Франківськ - Хмельницький |
10:30, 16:15 |
Хмельницький - Івано-Франківськ |
15:00, 17:30 |
Чемерівці - Івано-Франківськ |
9:15 |
Чемерівці - Кам'янець-Подільський |
15:15 |
Чернівці - Кам'янець-Подільський |
6:50 |
оновлюється, скоро буде
Маршрут |
Години |
Бережани |
15:40 |
Блищанка |
12:20 |
Борщів (Касперівці) |
14:30,17:15 |
Борщів (Товсте) |
11:10 |
Буряківка |
12:30 |
Бучач |
13:35 |
Ворохта (Городенка) |
8:55 |
Городенка |
14:00,16:40 |
Іване-Золоте |
11:30 |
Калуш |
16:55 |
Кам'янець-Подільський |
6:50,9:25 |
Колодрібка |
11:55,16:55 |
Коломия |
17:30 |
Лисівці |
13:00 |
Литячі |
12:50 |
Львів |
7:10,14:45 |
Монастириська |
14:50 |
Новосілка |
7:10,12:10,16:05 |
Почаїв |
6:20,9:20 |
Рівне |
8:30,11:35 |
Свершківці |
12:00 |
Солоне |
10:50 |
Тернопіль |
6:00, 7:45, 7:55, 8:15, 9:00, 10:10, 10:40, 13:00, 14:25, 15:25, 16:30 |
Хмельницький |
04:40 |
Чемерівці |
17:35 |
Чернівці |
6:20, 6:40, 7:10, 7:45, 8:05, 8:15, 8:20, 8:40, 8:55, 9:10, 9:25, 9:40, 10:30, 11:40, 12:45, 13:00, 14:20,14:50,15:30,16:05,18:00 |
Чирків |
12:30 |
Шипівці |
6:30,12:10,16:50 |
Маршрут |
Години |
Бережани - Тернопіль |
8:00, 13:45 |
Бережани - Кременець |
15:25 |
Бзовиця - Тернопіль |
8:30 |
Годів - Тернопіль |
6:55, 11:05 |
Городок - Львів |
12:10 |
Гусятин - Львів |
9:55 |
Жабиня - Тернопіль |
8:10, 14:10, 18:20 |
Залізці - Тернопіль |
9:10 |
Заліщики - Львів |
11:30 |
Зборів - Залізці |
12:10 |
Зборів - Красна |
7:15 |
Золочів - Тернопіль |
8:50, 10:15, 10:50, 12:05, 12:55, 15:55 |
Кальне - Тернопіль |
8:30, 12:15, 20:40 |
Кам'янець-Подільський - Львів |
15:20 |
Козова - Львів |
14:30 (пт, нд) |
Конюхи - Тернопіль |
8:25, 9:00, 10:05, 17:35 (пт, сб, нд), 19:10 |
Красна - Тернопіль |
9:22, 12:55 |
Кременець - Бережани |
8:50 |
Кременець - Львів |
17:20 |
Львів - Городок |
18:45 |
Львів - Гусятин |
15:45 |
Львів - Заліщики |
17:00 |
Львів - Кам'янець-Подільський |
12:05 |
Львів - Кременець |
8:25, 9:00, 10:45, 14:05, 15:45, 20:05, 21:50 |
Львів - Хмельник |
9:23 |
Львів - Чернівці |
15:00 |
Львів - Чортків |
19:10 |
Мала Плавуча - Тернопіль |
7:20, 13:03, 17:04 |
Манаїв - Тернопіль |
8:45, 10:25, 19:25 |
Ніще - Тернопіль |
8:05, 11:50, 17:30 |
Сокаль - Тернопіль |
9:45 |
Тернопіль - Бережани |
12:55, 16:55 |
Тернопіль - Бзовиця |
13:10 |
Тернопіль - Годів |
9:55, 15:55 |
Тернопіль - Жабиня |
7:10, 13:15, 17:10 |
Тернопіль - Залізці |
17:55 |
Тернопіль - Золочів |
6:20, 7:40, 9:00, 9:45, 10:20, 11:40 |
Тернопіль - Кальне |
7:25, 11:00, 15:05, 19:30 |
Тернопіль - Конюхи |
7:15, 8:30, 15:20 (пт, сб, нд), 17:15 |
Тернопіль - Львів |
6:20, 8:10, 10:25, 14:35, 17:10, 18:05 |
Тернопіль - Мала Плавуча |
6:33, 12:07, 16:14 |
Тернопіль - Манаїв |
7:55, 13:55, 17:05 |
Тернопіль - Ніще |
6:55, 10:40, 16:20 |
Тернопіль - Сокаль |
16:15 |
Тернопіль - Храбузна |
14:30 |
Хмельник - Львів |
13:55 |
Храбузна - Тернопіль |
7:45, 16:25 |
Чернівці - Львів |
19:10 |
Чортків - Львів |
12:30 |
Маршрут |
Години |
Бережани (Ценів) |
13:30 |
Бережани |
7:05, 8:50, 9:50, 10:45, 11:50, 13:00, 14:15, 15:35, 16:10, 16:50, 17:20, 18:00, 19:30, 21:00 |
Велика Плавуча (Будилів) |
17:40 |
Вівся |
7:50 (крім сб, нд), 12:30 (вт, пт), 16:30 (нд) |
Долина |
7:20 (пт, сб, нд) |
Івано - Франківськ |
12:00, 13:25 |
Калуш |
14:50 |
Конюхи |
11:45, 18:30 |
Львів |
13:30 (пт, нд) |
Підгайці |
12:30, 17:40 |
Покропивна |
12:00 |
Потік |
6:45, 15:50 |
Рівне |
8:00 |
Рогатин |
11:25, 18:25 |
Стрий |
14:25 |
Тернопіль (Ішків) |
6:30 |
Тернопіль |
5:40 (крім неділі), 6:40, 7:00, 7:25, 8:15, 8:20, 8:40, 8:55, 9:05, 9:30, 9:40, 9:55, 10:22, 10:50, 11:00, 11:35, 12:30, 13:10, 13:20, 13:35, 14:10, 14:15, 14:50, 15:25, 16:00, 16:50, 17:25, 18:25, 19:00 (пт, сб, нд), 19:30 |
Трускавець |
8:15, 15:50 |
Ценів |
6:05 |
Чортків |
8:50 |
Щепанів |
6:40, 11:50, 17:00 |
оновлюється, скоро буде
Маршрут |
Години |
Борщівка - Тернопіль |
6:40, 13:25 |
Ізяслав - Тернопіль |
13 - 25 (пт, нд) |
Красилів - Тернопіль |
9:15 |
Кременець - Тернопіль |
8:40 |
Ланівці - Борщівка |
9:30, 12:30, 20:05 |
Ланівці - Вербовець |
13 - 30 (крім сб) |
Ланівці - Загірці |
6:30, 12:20, 17 - 05 (крім сб) |
Ланівці - Іванківці |
8:00, 11 - 30 (нд) |
Ланівці - Кременець (Вишнівець) |
8:30, 17:25 |
Ланівці - Кременець |
6:50, 12 - 10 (нд), 15:20, 17 - 10 (пт) |
Ланівці - Молотків |
7:45, 11 - 00 (нд) |
Ланівці - Москалівка |
6 - 10 (пн, чт, нд), 6:30, 9:20, 12 - 00 (нд), 13:00, 17:00 |
Ланівці - Тернопіль (Вишнівець) |
7:00, 12:00, 16:00 |
Ланівці - Тернопіль |
7:30, 8:00, 9:00, 9:50, 11:30, 12:30, 14:50, 15:20 |
Ланівці - Шушківці |
6:40, 12 - 30 (нд) |
Москалівка - Тернопіль |
6 - 30 (пн, сб, нд) |
Теофіполь - Тернопіль |
7:10, 8:30 |
Тернопіль - Білогір'я |
18:20 |
Тернопіль - Дедеркали |
10:50 |
Тернопіль - Ізяслав |
19 - 30 (пт, нд) |
Тернопіль - Красилів |
16:10 |
Тернопіль - Кременець |
13:40 |
Тернопіль - Москалівка |
17 - 20 (пт, сб, нд) |
Тернопіль - Теофіполь |
13:50, 19:00 |
Тернопіль - Шумськ |
14:50, 15:20, 16:45, 19 - 30 (пт, нд) |
Шумськ - Тернопіль |
7:00, 10:10, 15 - 50 (пт, нд) |
Юськівці - Тернопіль |
6:50, 14:10 |
Маршрут |
Години |
Бережани - Чернівці |
7:05 |
Борщів - Івано-Франківськ |
8:05, 13:45 |
Бучач - Львів |
7:20, 13:15 |
Вінниця - Яремча |
16:45 |
Дубно - Івано-Франківськ |
12:00 |
Збараж - Івано-Франківськ |
10:15 |
Івано-Франківськ - Борщів |
14:55, 18 - 05 (пт, нд) |
Івано-Франківськ - Бучач |
18:50 |
Івано-Франківськ - Дубно |
16:35 |
Івано-Франківськ - Збараж |
15:40 |
Івано-Франківськ - Київ |
19:25 |
Івано-Франківськ - Луцьк |
8:40 |
Івано-Франківськ - Тернопіль |
9:00, 9:35, 10:15, 12:55, 13:05, 14:20 |
Івано-Франківськ - Хмельницький |
7:15, 13:15 |
Івано-Франківськ - Чемирівці |
16:25 |
Івано-Франківськ - Чортків |
11:35, 13:35, 14:35, 19:35 |
Калуш - Київ |
21:00 |
Калуш - Одеса |
18:10 |
Кам'янець-Подільський - Трускавець |
12:10 |
Київ - Калуш |
6:00 |
Кути - Підволочиськ |
15:00 |
Луцьк - Івано-Франківськ |
18:05 |
Львів - Бучач |
17:55 |
Львів - Чортків |
10:40 |
Маркова - Тернопіль |
7:30 |
Монастириська - Бобрівники |
11:30 |
Монастириська - Гончарівка |
7:55, 11:30 |
Монастириська - Горигляди |
13:20 |
Монастириська - Дунаївці |
8:15 |
Монастириська - Залісся |
13:00 |
Монастириська - Заставці |
13:00 |
Монастириська - Івано-Франківськ |
6:35 |
Монастириська - Львів |
8:35 |
Монастириська - Олеша |
7:25, 12:00 |
Монастириська - Підлісне |
12:30 |
Монастириська - Сеньків |
12:30 |
Монастириська - Тернопіль (Заставці) |
7:40, 16:50 |
Монастириська - Тернопіль (Козова) |
9:10 |
Монастириська - Тернопіль |
6:05, 7:20, 8:05, 9:35, 16:25 |
Монастириська - Тростянці |
12:30 |
Монастириська - Хмельницький |
5:40 |
Монастириська - Яргорів |
12:00 |
Одеса - Калуш |
10:07 |
Підволочиськ - Івано-Франківськ |
12:50 |
Підволочиськ - Кути |
11:35 |
Підволочиськ - Рахів |
11:00 |
Підгайці - Чортків |
9:26, 14:26 |
Рахів - Підволочиськ |
16:10 |
Тернопіль - Івано-Франківськ |
7:15, 8:17, 9:35, 14:30, 14:43, 15:55, 18:35, 19:35 |
Тернопіль - Маркова |
16:10 |
Тернопіль - Яремча |
17:15 |
Трускавець - Кам'янець-Подільський |
15:55 |
Трускавець - Чортків |
22:30 |
Хмельницький - Івано-Франківськ |
17:45 |
Хмельницький - Яремча |
13:05 |
Чемирівці - Івано-Франківськ |
11:45 |
Чернівці - Бережани |
19:00 |
Чортків - Івано-Франківськ |
7:45, 10:35, 15:30 |
Чортків - Львів |
16:30 |
Чортків - Підгайці |
12:36, 17:26 |
Чортків - Трускавець |
9:15 |
Яремча - Вінниця |
12:30 |
Яремча - Тернопіль |
11:00 |
Яремча - Хмельницький |
12:10 |
Маршрут |
Години |
Богданівка |
7:10, 17:40 |
Гнилиці |
7:05 |
Голотки |
6:00, 10:40, 14:25, 17:00 |
Іванівка |
12:30 |
Лисичинці |
6:15 |
Лозівка |
6:00, 18:00 |
Лука |
5:40, 11:00, 16:00 |
Магдаліївка |
6:10, 13:55 |
Остап'є |
6:00 |
Скалат (Ів) |
5:40, 9:20, 12:10, 17:30 |
Скалат (Хм) |
7:00, 8:10, 10:20, 12:45, 13:50 |
Тернопіль |
6:00, 8:40, 9:05, 10:00, 14:40, 15:30 |
Фащівка |
6:40, 13:30, 18:40 |
Щаснівка |
6:00, 10:10, 12:15, 15:30, 18:25 |
Вінниця |
10:45, 16:50 |
Золочів |
16:35 |
Івано - Франківськ |
7:10, 8:00, 9:25, 9:50 |
Кути |
8:00 |
Луцьк |
7:30, 14:00 (сб - пн) |
Львів |
7:45, 11:50 |
Монастириська |
15:40 |
Перемишль |
11:00 |
Рахів |
7:10 |
Тернопіль |
6:20, 7:10, 7:50, 8:00, 8:30, 8:35, 8:50, 9:05, 9:25, 9:50, 10:00, 10:30, 10:50, 11:40, 11:50, 12:30, 13:00, 13:15, 13:30, 13:15, 13:30, 14:00, 14:40, 14:50, 15:30, 16:00, 17:00, 17:30, 18:00, 18:25, 20:30 |
Томашів |
15:30 |
Хмельник |
11:30 |
Хмельницький |
7:00, 7:50, 9:40, 11:40, 12:25, 13:20, 14:50, 15:30, 16:50, 17:30, 19:00 |
Хмільник |
11:40, 13:20 (пт - нд), 14:50 |
Яремча |
7:10, 9:50 |
Маршрут |
Години |
Підгайці - Боків |
14:50 (вівторок, четвер) |
Ів:Франківськ - Бережани |
16:00 |
Теребовля - Бережани (ч/з Завалів) |
16:30 |
Львів - Бучач |
17:00 |
Чортків - Львів (ч/з Нараїв) |
17:05 |
Калуш - Тернопіль (ч/з Дружбу) |
17:40 |
Чернівці - Бережани |
19:00 |
Підгайці - Львів (ч/з Завалів) |
6:00 |
Бережани - Чернівці (ч/з Чортків) |
6:15 |
Підгайці - Бережани (ч/з Завалів) |
6:15 |
Підгайці - Тернопіль (ч/з Купченці) |
6:15, 12:30 |
Підгайці - Гологоча |
6:40, 11:30, 12:35 (четвер), 17:20 |
Підгайці - Ів:Франківськ (ч/з Галич) |
6:50, 9:10, 14:00 |
Бережани - Теребовля (ч/з Купченці, Тернопіль) |
7:00 |
Підгайці - Юстинівка |
7:00 |
Підгайці - Львів (ч/з Нараїв) |
7:20 |
Підгайці - Мирне |
7:20, 13:20 (четвер) |
Підгайці - Носів |
7:20, 13:25 (четвер) |
Підгайці - Тернопіль (ч/з Козову) |
7:40, 13:20 |
Підгайці - Тернопіль (ч/з Теребовлю) |
7:40, 15:40, 20:00 (п'ятниця) |
Бучач - Львів (ч/з Нараїв) |
8:00 |
Тернопіль - Калуш (ч/з Ів:Франківськ) |
8:30 |
Підгайці - Тернопіль (ч/з Струсів) |
8:40, 14:20 |
Калуш - Тернопіль (ч/з Струсів) |
9:50 |
Львів - Чортків (ч/з Бучач) |
9:55 |
оновлюється, скоро буде
Маршрут |
Години |
Бережани - Чортків |
13:35 |
Дубно - Чернівці |
13:55 |
Заліщики - Львів |
9:40 |
Кам'янець-Подільський - Львів |
13:15 |
Львів - Заліщики |
19:00 |
Львів - Кам'янець-Подільський |
14:25 |
Львів - Чернівці |
17:10 |
Львів - Чортків |
21:10 |
Почаїв - Чернівці |
13:45 |
Рівне - Чернівці |
12:30, 15:40 |
Тернопіль - Бережанка |
14:50 |
Тернопіль - Біла |
6:55, 14:15 |
Тернопіль - Більче - Золоте |
8:30, 14:45 |
Тернопіль - Богатківці |
5:15, 13:55 |
Тернопіль - Борщів |
6:20, 9:50, 11:15 |
Тернопіль - Бучач |
7:30, 14:20 |
Тернопіль - Великий Говилів |
6:20, 11:07, 14:10, 19:05 |
Тернопіль - Вербівка |
13:55 |
Тернопіль - Городенка |
12:20, 14:10 |
Тернопіль - Горошова |
15:35 |
Тернопіль - Гумниська |
6:45, 11:00, 15:50, 19:30 |
Тернопіль - Заліщики |
11:25, 12:55, 16:55 |
Тернопіль - Золотий Потік |
10:40, 17:35 |
Тернопіль - Іванівка |
7:05, 10:05, 11:45, 14:09, 17:25 |
Тернопіль - Кишинів |
7:08 |
Тернопіль - Кобиловолоки |
13:03 |
Тернопіль - Коломия |
15:10, 17:55 |
Тернопіль - Копичинці |
11:00, 12:00 |
Тернопіль - Коцюбинці |
16:00 |
Тернопіль - Ласківці |
7:10, 8:30, 10:35, 11:45, 14:00, 15:15, 16:05, 17:20 |
Тернопіль - Могилів-Подільський |
14:15, 17:45, 20:15 |
Тернопіль - Окопи |
11:35, 16:03 |
Тернопіль - Різдвяни |
7:50, 18:00 |
Тернопіль - Романівка |
6:10, 6:50, 11:51, 12:50, 15:20, 18:10 |
Тернопіль - Скала-Подільська |
7:50, 13:15, 16:35 |
Тернопіль - Скородинці |
17:53 |
Тернопіль - Снятин |
16:20 |
Тернопіль - Сороцьке |
7:40, 12:40, 17:20 |
Тернопіль - Сущин |
12:10, 17:25 |
Тернопіль - Хмелівка |
7:55, 12:00, 17:00 |
Тернопіль - Хоростків |
6:45, 13:45, 18:30 |
Тернопіль - Целіїв |
17:05 |
Тернопіль - Чернівці |
9:20, 16:15 |
Тернопіль - Чортків (Буданів) |
9:30, 12:05, 15:35, 9:25 |
Тернопіль - Чортків |
8:40, 10:20, 12:15, 15:10, 16:10 |
Чернівці - Дубно |
15:20 |
Чернівці - Львів |
17:00 |
Чернівці - Почаїв |
11:30 |
Чернівці - Рівне |
10:45, 13:55 |
Чортків - Бережани |
16:30 |
Чотків - Львів |
10:30 |
на Тернопіль |
6:55, 7:00, 7:10, 7:15, 7:20, 7:25, 7:35, 7:40, 7:45, 7:50, 7:55, 8:00, 8:10, 8:20, 8:30, 8:35, 8:40, 8:50, 9:05, 9:10, 9:20, 9:35, 9:45, 9:55, 10:00, 10:05, 10:30, 10:45, 11:05, 11:10, 11:20, 11:40, 11:50, 12:05, 12:15, 12:20, 12:35, 12:40, 13:00, 13:05, 13:15, 13:40, 13:55, 14:20, 14:45, 15:10, 15:30, 15:40, 16:00, 16:20, 16:25, 16:30, 16:50, 17:05, 17:10, 17:40, 17:45, 18:15, 13:35, 15:50, 19:05, 19:45, 20:15, 20:20, 21:00, 21:10 |
Маршрут |
Години |
Бережани |
16:10 |
Борщів |
11:40, 16:50 |
Буряківка |
13:20 |
Бучач |
14:15 |
Ворохта |
8:30 |
Городенка |
13:30, 16:05 |
Дубно |
13:20 |
Заліщики |
9:30, 13:10, 14:40, 18:35, 20:25 |
Івано-Франківськ |
6:10 |
Калуш |
16:05 |
Кам'янець-Подільський |
10:00 |
Коломия |
8:20, 16:50, 18:55 |
Кошилівка |
11:30 |
Кулаківці |
18:15 |
Лисівці |
13:30 |
Литячі |
13:30 |
Львів |
7:55, 15:20 |
Монастириська |
15:28 |
Почаїв |
10:05 |
Рівне |
9:05, 12:10 |
Скала Подільська |
15:35, 17:30 |
Снятин |
17:15 |
Солоне |
11:30 |
Тернопіль |
6:45, 8:20, 8:30, 8:50, 9:35, 9:55, 10:45, 11:05, 13:30, 15:05, 16:05, 17:05 |
Чемерівці |
18:05 |
Чернівці |
6:15, 6:45, 6:55, 7:40, 8:25, 8:40, 10:00, 11:05, 14:15, 15:05, 15:35, 17:15, 17:25, 18:45 |
Чортків |
19:25 |
Шипівці |
7:40, 13:30, 18:00 |
Яремча |
7:00 |
Маршрут |
Години |
Увисла - Тернопіль |
6:30, 13:30 (пт, нд) |
Тернопіль - Увисла |
11:40, 16:00 (пт, нд) |
Хоростків - Тернопіль |
6:30, 15:00 (пт, нд) |
Тернопіль - Хоростків |
12:10, 17:10 (пт, нд) |
оновлюється, скоро буде
Маршрут |
Години |
Андрушівка |
6:00, 13:30 (вівторок, четвер), 6:00, 8:10, 15:20 (понеділок, п'ятниця), 8:10, 13:30 (середа), 6:00, 12:00 (неділя |
Бриків |
7:45, 9:30, 13:10, 15:50 (крім суботи |
Велика Іловиця |
6:00, 13:00 (понеділок), 6:30, 11:50 (середа, п'ятниця), 6:00, 12:00 (неділя) |
Великі Загайці (ч/з Темногайці, Шумбар) |
10:30, 12:45, 15:15 (крім суботи) |
Дубно (ч/з Жолобки) |
6:10 |
Залісці |
12:00, 14:20 (неділя), 12:30, 15:40 (понеділок - п'ятниця) |
Київ |
19:45 |
Кордишів |
8:10, 12:15 (понеділок - п'ятниця), 8:10, 11:00 (неділя) |
Кременець (ч/з Жолобки) |
7:10, 7:30, 10:00, 12:00 (неділя), 11:00 (крім неділі), 14:30, 16:00 (п'ятниця, неділя), 15:45 (крім п'ятниці, неділі) |
Круголець |
7:50, 12:05, 17:00 (понеділок - п'ятниця), 7:50, 10:40, 12:00 (неділя) |
Люблін (ч/з Дубно, Луцьк) |
10:10 (понеділок, четвер |
Малі Садки |
8:20, 12:20 (понеділок, середа, п'ятниця, неділя) |
Нетішин |
9:40, 17:20, 19:30 (щоденно), 13:00 (п'ятниця, субота, неділя |
Новосілки |
7:10, 11:15 (понеділок - п'ятниця), 6:40, 11:30 (неділя) |
Обич |
9:00, 11:00, 14:00, 17:40 (крім суботи |
Обори |
11:00 (крім суботи) |
Піщатинці |
13:00 (понеділок, середа, п'ятниця, неділя), 12:30 (вівторок, четвер |
Потуторів |
11:15 (крім суботи |
Почаїв |
7:15 (щоденно |
Рівне |
6:00, 10:30, 14:45, 16:25 (щоденно |
Сошище |
8:15, 11:50 (вівторок, середа, четвер, неділя |
Сураж (ч/з Онишківці) |
7:20, 10:20, 13:10, 17:15 (крім суботи і неділі), 7:20, 10:00, 13:10 (неділя) |
Тернопіль (ч/з Ланівці) |
5:40, 9:00, 18:00 (щоденно), 14:40 (п'ятниця, неділя) |
Тернопіль |
6:30 (крім неділі), 7:50, 8:30, 9:45, 11:50, 13:45, 15:25 (щоденно), 17:30 (п'ятниця, субота, неділя |
Угорськ |
11:00 (неділя), 13:00 (понеділок - п'ятниця |
Цеценівка |
11:00 (неділя), 12:20 (середа, п'ятниця), 13:00 (понеділок, вівторок, четвер) |
Шепетівка |
15:30 (щоденно) |
Шкроботівка |
8:00, 14:00 (понеділок - п'ятниця), 8:00, 12:50 (неділя) |
|